Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 17 часа, ghost_rider написа:

Общо взето пак половинчата работа. Подаваш заявление, пък трябва и да ги сръчкаш и да им се молиш по телефона да ти оправят винетката... Има хора, които пътуват всеки ден (дали работят със самата кола или просто се придвижват до работното място) и немогат да си позволят колата им да стои и да чака някой да благоволи да си свърши работата.

Можеше да запазиш номерата, за да не се занимаваш с тези глупости. Ако не си, трябва и ГТП да минеш с новите номера. За добавъците към ГО и каско ако има сигурно си знаеш. 

Аз ако знаех,че ще го играя този филм,щях да остана със старите номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Алекси Георгиев написа:

На мен ми се скъса стикерЪТ. 

???

 

Нема дрЪжава и те тАваа... 

IMG_20210322_173625.jpg

Искаш ли нов? Мисля че имам, пазя от различни години. Но няма да е с този връзкарски номер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Mishelle написа:

Искаш ли нов?

 

Разбира се, Юли! Даже имаш ЛС ;)

 

То е по-готино да си го вземе човек от мероприятие, но в тия условия... Дано да е скоро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ме научиха как се било пиело (как се хаби ракия). Вместо да пиеш 200грама и да си легнеш, думкаш 100грама зехтин, и 6 човека били изпили 20литра ракия, така се седяло цяла вечер на маса ... Затова било и мезето...  (Пакет чипс за цялата маса не е мезе.) Купонче било, не да усилиш уредбата или да отидеш на клубче, и да си гръмнеш бушона, а да изпечете прасе , да седнете на маса и да лющите цяла нощ ракия и да си говорите. Подозирам, че от нещо такова е тръгнала фразата "Ти, мене уважаваш ли ме? Като това, явно, вече е било в последната фаза... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто ви нещо интересно, ако на някой му се чете. Чудя се къде мога да я ъплоудна https://dox.abv.bg/download?id=43c4189aa1# - Линк за сваляне

 

А за вечерта в кенефа, не знам, до момента всички приятели , на които казах , се чудят , защо ще искаш да пиеш, ако не те хваща... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, PIIIcoppermine написа:

... се чудят , защо ще искаш да пиеш, ако не те хваща... :D

За да гледаш сеира, а да ни си ти осрания?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам , може , аз когато усетя , че съм зацапал свещите, казвам - пичове, като си ходите, загасете компа и дръпнете топката на вратата, аз отивам да се възнеса на кревата ... Смешното е че по - младите от мен , успяват на другата сутрин да отидат на работа в 9часа , но аз съм ви казал, че вече съм стар човек ... Срамувам се , но това е живота на 34... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.03.2021 г. at 19:30, PIIIcoppermine написа:

 6 човека били изпили 20литра ракия

 

 

При толко ракия кой е луд да пие зехтин 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Они абат пиеньето. Защо по дяволите? Сядаш и пиеш грамотно, после си носиш отговорността за простотиите. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, друго си е да му седнеш, да му пийнеш и .... утре да ти разказват. Пък ти да говориш за себе си в минало, неприсъствено време - бил съм бил пил и съм се бил бил напил, и съм се бил бил и ме били били ?

А това за зехтина е стара легенда - така и не видях смисъл да пробвам дали е верно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нашия край не тАчиме такива зАЙтинени афери - тоя, който седне да пие и само изпикава верно ще "съм го бил бил" както каза Чавдар. 

Тва е НЕуважение към труда на казанджията!  Бахти расипниците!!! 

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готин спомен е , ама откакто разбрах че става с кабел и лаптоп с XP , вече нямам тръпка. Колата ми я оставих на Мария на 4370км ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, chavdarlk написа:

99999.jpg

Красота. Наистина трябва да й вземеш подарък. И за да не се сърдят, на жената и щерките също :)

 

Преди 11 часа, PIIIcoppermine написа:

Готин спомен е , ама откакто разбрах че става с кабел и лаптоп с XP , вече нямам тръпка. Колата ми я оставих на Мария на 4370км ... ;)

То с манипулация е ясно, че става. Тръпката пак си я има, когато всичко е реално и истинско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!

Иначе няма спиране :D Имам  снимки и когато стана на  300х.км.  Още 14 хиляди и ще постна четворките :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малко в същата посока... 

Наистина тръпката е когато е реално и истинско ?

post-4899-0-94441200-1412545706.thumb.jpg.7404d640ade3e8bc7a9b0e618b37d557.jpg

post-4899-0-27641000-1412545761.jpg.c8bd5a163255d1bfe9c9ff1e782e8ab5.jpg

Screenshot_20210403_112623_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.c77949c1c2b0309d2cdfa7f36a7cca84.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.