Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Днес ми стана супер смешно като се качих в Макса и си викам - "много си те обичам, трябва да си купя кола с климатик !!!! " Смешно ми е че имам кола с климатик, която няма ГО,  и аз нямам кеш да го напълня, но си мечтая за кола с клима 2020 иначе съм свикнал с всички други кусури , приятели отказват да карат макса , защото няма хидравлика , а аз го паркирам с 3 маневри , без проблеми ... :D

 

Вие имали ли сте кола , пълна с нафта , която има клима и неможете да я карате , защото аз утре ще сипя 30 бензин ... :D

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , да не стане като с Фелицията - след 10 години да кажеш "искам кола с климатик" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена , а дано стане да карам фабията 10год , пък след това не мисля да карам ф1 , поне сега де.  Едно е сигурно - тая Фабия ще ми докара доста актове, да се надяваме много усмивки , пък дано и оправя климатика, аз съм упорито животно, знаеш макса е с нови полуоски, дето никой няма да ги смени .. ;) След 10 год , сигурно ще си купя ф3 , защото като бях на тестдрайв , много ми хареса мултиволана...(визията, не функцийте)  Вероятно пак ще бъдем - аз , ти и Влади, ще гледаме ф3 , аз ще кажа кефи ме , супер як е волана и работи , а вие ще кажете - Саше , моля те , не ме води при подобни гнили дараци повече... :D

 

Лошото е че още тогава човека от ЕТ си ми каза че тоя мотор не е за мен, а за пенсионери ... В смисъл , обясних му че колата има динамиката на 120 ка и му показах защо , и той си ме разбра, ама мисля че беше 1.4

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се разбере грешно, идеята ми не е да те ебавам. Знам че , когато си взе фабията искаше да имаш нова кола за не много пари , макар че пак са 20 000 лв , просто странната е звяр , минавам всичко живо , което се движи и затова така се изразих, но все пак имам турбина, която работи когато и е кеф, тоест когато си иска.  ;) Бмв , Мерцедес и Ауди , вече нямат шанс , пред една Шкода . :)

От опит вече знам , на 130 на магистрала, ако турбината работи , настъпваш педала и Аудито е в точка ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спим с дънки , що си довърших розата на крака и трябва да я пазя от мРъсотия . Да не ти казвам каква жега е ... :)

Сега татуиста ни няма клиенти, и трябва да го поддържаме! Той от това си изкарва храната...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо , ако пред теб  с БМВ то мине ф1 СВ2016РР и те позрави с авариики и после си в точка, да знаеш че съм аз.. ;) Ако ме настигнеш , и съм в дясна лента, значи е сдухала турбината... :D:D Tрябва да сменя разтоварващия клапан ....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 Skoda Fabia I (6Y) 1.9 TDI (98 Hp) | Технически характеристики, Разход на гориво, Размери: https://www.auto-data.net/bg/skoda-fabia-i-6y-1.9-tdi-98hp-14156

185 км/ч | 114.95 mph
0-100 км/ч: 11.5 сек
0-60 mph: 10.9 сек
98 кс, 240 Нм
177.01 lb.-ft.
1.9 л
1896 см3
115.7 cu. in.
 4, Редови

 

2008 BMW X3 (E83, facelift 2006) 30d (218 Hp) xDrive Automatic | Технически характеристики, Разход на гориво, Размери: https://www.auto-data.net/bg/bmw-x3-e83-facelift-2006-30d-218hp-xdrive-automatic-33734

220 км/ч | 136.7 mph
0-100 км/ч: 7.7 сек
0-60 mph: 7.3 сек
218 кс, 500 Нм
368.78 lb.-ft.
3.0 л
2993 см3
182.64 cu. in.
6, Редови
Пълно (4x4)

 

Саше, нямаш шанс

 

П.П.: А искаш ли нещо наистина смешно? Всяка Фабия 1 комби е по-бърза от хеч и седан със същия двиател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш шанс баце , няма какво да си гоеорим , твоя смешен автомат , докато превключи , аз с фабията съм у Пловдив, ти ако се повозиш на странната за 2 дена, ще си продадеш и фабията и бмв то и ще си вземеш 1.9тди ... , ама като те знам ще е комби, та пак няма да е кола . Колата комби е ужас - 2 деца и куче = комби ....

 

Аз , за да си взема комби , трябва да имам прободна рана в сърцето... Кучето ще се вози в багажника , а жената и 2 те деца , ще им платя билети за рейса! Все пак с времето ще разбера , че кучето е по - човек от жената и децата ... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам за семки! Спора камион срещу малолитражна ежедневка ще осигури една дълга и интересна дискусия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де , всички знаем че дизела е гориво за автобус ... Ама яз си имам и жокер , под капака... Кой иска да се пробва, няма шанса, ако съм се наспал е нулев, за него/нея .... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,  там чак, не мога да играя. На Влади Аудито, си е като VRS на стеройди!!! Него, ако не го познавам, може и даго точковам. След около2 секунди, в дясна лента ще ме научи къде зимуват раците.. :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, ако се научих да пишеш й правилно... Няма смисъл да се състезаваш, винаги ще върви фОбията. Тениската със “супер й“ трябва да не я сваляш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, maxrpm написа:

Къде пак сгреших тъпото Й ... :(

Може да пуснем анкета "наблИУдателни ли сте" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, аз си изчетох всички постове от вчера и днес, но нищо не видях. Смисъл в изречението "Ще те точковам с тъпата Фабия , като дърво на магистралата. " Мисля че няма Й .... Обясни ми , пак правилото за Й, дано пък някой ден го схвана... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СтероИди, че стероЙди се чете съвсем различно. :) “Някой“ е един, “някоИ“ са много. И т.н. Сте-ро-Ид, не сте-рой-д. :)

Няма как да кажеш “някой (един) хора“ - един хора. Не става. Тоест, ти не можеш да си прочетеш правилно каквото пишеш :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 4ти клас учителката ни даде пример, как една запетайка , може да убие човек, но не съм мислил, че ако напиша на жена си "НякоИ ден , ще те водя в мола!" , това може да ме разори ... :D Ето, аз си знаех, че обичам Английския повече, сега знам и защо . :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той английският пък е такъв боклук, просто си нямаш идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по - богат е изказа , словореда е по - лесен , няма Й има само двойно S понякога и това е. Друг е въпроса, че за да напиша "Бил съм се бил напил" ми отнема 2 реда... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на Гената, да му кажа , че ще направя грешка, просто исках някой по - умен от мен , да знае. Е! Направих я , Фабията вече има ГО , а аз 70лв до 15ти .... :D Диана много правилно ме посъветва да си седя на задника и да не плащам нищо , но сърце юнашко не трае , пък зодия Риби , си знае нейното и това си е ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах си , ако запали пущината дето не е карана 2 седмици , ще и направя ГО, тя пък взе че запали веднага .... Шкода, какво да я правиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си, Сашката ако някой ден си купи силна кола, какво ще стане тук... а на срещи не искам и да си представям.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.