Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Аз от чудене какво да правя си сложих осветление на вътрешните дръжки на вратите. И е крайно време да си сложа зелено светещ ключ за огледалата:

IzpVfwA.jpg

ZrOPIxD.jpg

Редактирано от Parkinson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползвал ли е услугите на Пламен Маджаров  от Люлин за ремонти по ел. стъкла? Какво ви е мнението за него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
по спомен имаше  колега от форума , който се занимаваше с реновиране(но не претапициране) на волани - сигурен съм, че си го бях записал някъде, даже си мисля че и говорихме с него - но грам никаква комуникация не е останала :(  Ако някой може да даде координати или насока ще съм благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, NightWalkeR написа:

Здравейте,
по спомен имаше  колега от форума , който се занимаваше с реновиране(но не претапициране) на волани - сигурен съм, че си го бях записал някъде, даже си мисля че и говорихме с него - но грам никаква комуникация не е останала :(  Ако някой може да даде координати или насока ще съм благодарен :)

 

Колегата е Ivo_Dinkov, сега ти мятам телефона му на Л.С. Или както е редно да се каже - Ima6 ls kolega

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чудя се колко е верен вица "Полицай спира автомобил с тъмни стъкла, приближава се до шофьорската врата, прозореца се сваля и от вътре се подава главата на огнедишащ дракон. Полицая се стреснал, но бързо се усвестил и казал: Я ми дъхни!"

 

Това във връзка, че от Мерцедес са решили да пЕстят от полигони с различни типове настилки и решили да пробват маскираната бъдеща S класа в България и бдителните пазители на реда и страшилища за престъпниците я мернали и спрели край Горубляне. Пак добре, че не са накарали шофьора да свали фолиото от колата.

 

https://trud.bg/катаджии-спряха-новия-мерцедес-s-кл/amp/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да се обиди някой катаджия, ако има такъв във форума:

Цитат

Цвета на колата не е като този в талона. К'во пра'им ся...?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице . съветвам те да минеш през моето бояджииче , дето ми продаде боя за 120ката, хората се занимават от години с боя , ще ти каже какво ти трябва (обезмаслители, грундове, боя) https://perocar.com/kontakti/

магазина е на пиротска, близо до Димитър Петков.

 


Мерси! :) Бих ти дал и ти да я повозиш. :P

@Алекси Георгиев

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Izolini написа:

Това чудо дали става за нещо?

Ице вземи си спрей на Dupli Color за спирачни апарати, мисля че имаше червен цвят. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам следния "проблем":

Радар детектора ми се откача често от стъклото. Захваща се посредством две вакуумчета, които не мисля, че са най-качествените. От вибрациите, дупките и понякога като повечко пече се откача. Държа го сложен високо при десния сенник. 

Колко лоша идея е да "мацна" по някоя и друга капка моментно лепило на вендузичките? Те самите държат една малка стойка, на която фактически се поставя радара. Тоест свалянето и махането на самото устройство няма да е проблем.

Сещате ли се за друг вариант за решаване на проблема, ама без "побългаряване"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С лепилото няма как да стане, стъклото е прекалено полирано.

Аз си купих от Джъмбо стойка за сапун с вакуумчета, които са толкова големи, че чак се застъпват. Държат се супер, много по-добре от оригиналните на Кобра. Днес паднаха, но като се прибрах от Гърция преди повече от  ги сложих на мръсното стъкло, седя два дни на слънце пред офиса и се предадоха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е от ляво НАД огледалото. По този начин го фиксирам с вакумчетата и като го подпра с огледалото отдолу и заспива положението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвайте Waze, оставете ги тез мега Кобри... Вече има достатъчно много waze-ъри в Бг и всичко се репортва мн.бързо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

С лепилото няма как да стане, стъклото е прекалено полирано.

Аз си купих от Джъмбо стойка за сапун с вакуумчета, които са толкова големи, че чак се застъпват. Държат се супер, много по-добре от оригиналните на Кобра. Днес паднаха, но като се прибрах от Гърция преди повече от  ги сложих на мръсното стъкло, седя два дни на слънце пред офиса и се предадоха.

В Гърция не бяха ли забранени анти радарите? каква беля може да ти направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

С лепилото няма как да стане, стъклото е прекалено полирано.

Аз си купих от Джъмбо стойка за сапун с вакуумчета, които са толкова големи, че чак се застъпват. Държат се супер, много по-добре от оригиналните на Кобра. Днес паднаха, но като се прибрах от Гърция преди повече от  ги сложих на мръсното стъкло, седя два дни на слънце пред офиса и се предадоха.

Ама влизат ли на стойчицара в кръгчетата? Ще ходя и аз да потърся нещо, я тм, я в Икеа. Иначе тиянлепила нали ги рекламират за всичко, включае и за стъкло?

 

Преди 2 часа, zloQQ написа:

Моя е от ляво НАД огледалото. По този начин го фиксирам с вакумчетата и като го подпра с огледалото отдолу и заспива положението :)

Първоначално исках да го сложа там, но не се събира :( ИнаИначе го слагам така, че леко да се натиска в тавана, поне вибрациите да намаля.

 

 

преди 53 минути, Stucata написа:

Ползвайте Waze, оставете ги тез мега Кобри... Вече има достатъчно много waze-ъри в Бг и всичко се репортва мн.бързо. 

 

Уейз е хубаво нещо, но не може да те застрахова така както детектора. Я мине някой преди теб и тагне, я не... 

По-скорп е добре да се комбинират :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andro73 написа:

В Гърция не бяха ли забранени анти радарите? каква беля може да ти направи

 

Радар *детекторите. Анти радарите са забранени навсякъде по света. Честно казано не знам и не би трябвало. Или ако са е оборимо, стига да ти се разправя със съд и жалби в чужда държава :D Така или иначе никой не те кара да го използваш, можеш да го свалиш :) Също така трудно могат да те хванат с него, освен ако не ти разгледат колата прилично. Иначе самите устройства имат вече VG2 фунцкия, която лови кога полицайте сканират за тях и го гаси.

С всичкото това казано, аз в Гърция не ходя и докато няма магистрала от София до плажа, не смятам и да го правя, поне не с кола :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

 

Радар *детекторите...

ЦЪК

 

Цитат

Greece, Illegal, 2000€ fine, 30 day driver's license suspension, 60 days car registration license suspension and 5 SESO penalty points

 

 

От много време моя си стои в къщи. И без това "триногите" ги хваща след като са ти честитили ;) Waze ме спаси доста пъти, но и с него 100% няма. Истината е да се спазват ограниченията ... до към 10km/h превишение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.