Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Мъжка компания си пииват в кръчмата , а Гошо закъснява.

На третата "обиколка" идва и го почват.

- Що закъсняваш бе?

- Жена ми първо не ме пускаше , после поиска вана с пяна.

- И на края пусна ли те?

- Не , изчаках да стегне мотажната пяна и закъснях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно село купили трактор. Той бил гордостта на селото. След като орал два дена трактора селските ниви, на третия ден Бай Петър тракториста го обърнал трактора в блатото понеже бил пиян и трактора потънал. Събрало се цялото село начело с Кмета и седнали да мислят наказание за Бай Петър. Пръв станал най-коравия в селото – Крум Ковача и казал:
– Предлагам, да го хванем, да го вържем на мегдана и да го е*ем всички поред. Да го разцепим като диня! Да му скъсаме г*за! Да му е за урок!
Станал Кмета и казал:
– Не става Круме! Това и аз го премислях като вариант, но не става. Ще вземе да се обиди, да го приеме прекалено лично, да ни се разсърди и да си тръгне от селото… А ни е само един тракториста. Не става, други предложения?
Станала леля Мара и казала:
– Предлагам да го глобим. Такава глоба да му треснем, свят да му се завие…
– Не става! Той няма пари за ракия, каква глоба! Ще вземе да си тръгне и после какво, само един ни е…
Пак станал Крум Ковача:
– Аз предлагам, все пак да му пръснем г*за, да го разцепим, като хастар да го разпорим и да цъфне кат майска роза отзад…
– Стига бе Круме, ще вземе да си вдигне чукалата. Не става, казах ти вече, тракториста ни е само един. Кой ще оре после?
Станал Кръчмаря и казал:
– Предлагам да му хвърлим един бой! Ама, да го разсипем от бой…
– Не става бе, ние хубаво ще го набием, ама ако след това си тръгне? После какво, не става и така!
За трети път станал Крум Ковача:
– Тогава, предлагам да на*бем Овчаря, ама да му съдерем г*за от е*ане. Да го отпорим мъжката, да му скъсаме халката…
Настъпила гробна тишина. Всички гледали ту Крум Ковача, ту Кмета с недоумение…
– Хубава работа бе Круме! И защо Овчаря? Той какво общо има?
– Нищо общо няма, ама поне имаме двама овчари….

 

Едит: Не че се сещам за двама с бял Golf 2...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, axel написа:

.........

 

след първата минута на клипа, бях приятно изненадан :D

 

61545426_2844684795558653_9187416121135857664_n.jpg.57b2ddbccd2c2043515882be1128bee2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

В родилното питат родилката какво да впишат в графата "Баща".

- Творчески колектив.

____________

Когато женската логика се бори с женската интуиция, побеждава истерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бай Мехмед, седи край босфора и се опитва сам да си го вкара отзад.
Минава султана и го пита:
-Абе ти какво правиш бе, Мехмед?
-Ами султане, досега който съм оправил - всички хора станаха богати, а аз си останах беден. Та...пробвам да се оправя, барем ме споходи късмета. 
-И кого си оправил, кажи ми поне един. 
-Ами тия твоите - везирите - всички съм ги оправил и на виж - богати хора са!
Прибира се султана, събира всички везири и им вика:
-Я който го е оправял бай Мехмед, да излезе напред. И не се опитвайте да ме лъжете, че ще ви отрежа главите!
И един, по един всичките излезли напред...
-Абе не ви ли е срам, човека ви направил хора, а вие беден сте го оставили.
Утре всеки от вас да изпрати по една каруца злато на бай Мехмед!!!
На следващия ден, седи си бай Мехмед и по едно време почват да прииждат едни каруци със злато.
Оня седи, гледа и се почесва по главата:
"Бах мааму, а аз само се докосна̀х...“

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 4 часа, maxrpm написа:

Кой за квото е учил ... :)

 

Гледам че тая добре се е изучила. Може би в Румъния се е дипломирала с пълно шеС ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Починал Чапай. Решил Петка, като негов най-близък съратник, да напише стих за паметника. Седнал Петка и сътворил стих:
"Стоит статуя 
с болшова х*я! 
Рука поднята, 
держит граната!"
Прегледал го редакторът и казал:
- Бе, хубаво е ама какъв е този голям х*й тука?
Преправил го Петка и го носи за преглед:
"Стоит статуя
 с маленкого х*я! 
Рука поднята, 
держит граната!"
Гледа редакторът и вика:
- Махни този х*й от тук!
Пише пак Петка и носи за преглед:
"Стоит статуя 
совсем без х*я! 
Рука поднята 
держит граната!"
Редакторът, вече тотално вбесен, се разкрещял:
- Изхвърли тоя х*й от тук, бе!!!
Връща се Петка, пренаписал всичко, но редакторът го нямало и направо дал текста за гравиране върху плочата. Идва денят на откриването. Дърпат покривалото и какво да видят?!? На плочата пишело:
"Стоит статуя! 
Рука поднята, 
но вместо х*я 
держит граната!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , аз ако видя че ония , началника го няма , щях да напиша на плочата "держит х*я , трахает машечка!" Макар че ненавиждам името "Мая" от дъното на душата...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 .00 ч.

- 112 , кажете?

- Ало , Гошо съм , да Ви кажа , че Пешо се е напил като г*з и у тех дъни сръбска музка , а я требва да ставам у 5.00.

- Ще съобщим в Полицията.

24.00 ч.

- 112 , кажете?

- Пак съм Гошо ..

- Да съобщили сме , но няма патрулки в момента , когато има свободни ще изпратят.

3.00 ч.

- 112 , кажете?

- Па съм Гошо ..

- Нали вече Ви обясних?

- Аз да кажа да не пращате вече , що го гръмнах.

След 3 мин. пред блока се събират пет патрулки , качват се при Пешо и го заварват пиян и продължава да дъни сръбско и се чува през три блока.

Слизат при Гошо 

- Ти що лъжеш , че си гръмнал Пешо?

- А вие , що лъжете , че немате патрулки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"История с крушка" - Достоверност не се гарантира, но е препоръчително да НЕ СЕ ПРОБВА (@maxrpmдори ти не пробвай!!!) !!!
Трима професори-преподаватели се събрали да попийнат на гости в квартирата на единия. Седнали - хапват, пийват. По едно време обаче, крушката на лампата изгоряла. Викнали хазяина, сменил я той, а изгорялата оставил на един стол близо до масата им. Е, учените-преподаватели добре се наквасили, бърборят глупости, ежат се. Тутакси, един от тях съзрял крушката и решил да просвети останалите, че ако си завреш 100W крушка цяла в устата, после няма да можеш да я извадиш обратно.
Завързал се лют спор. Един от опонентите, преподавател по физика, тежко изрекъл:
- Как така?! Аз съм кандидат на науките и абсолютно отговорно заявявам, че ако нещо можеш да го завреш, то можеш после и да го измъкнеш!
Шат, и лапа крушката в устата цяла. А наобратно - не излиза.
Дърпали, мъчили, влачили, пробвали какво ли не - не излиза. Е, няма как - ще ходят в Бърза Помощ. Хванали такси, пристигнали и говорят на сестрата:
- Имаме човек с крушка в устата. Какво да правим?
Сестрата си рекла, че тези са някакви зевзеци и таман да ги сиктирдоса - онези й водят тоя с крушката. Сащисана, хукнала тя за хирурга.
Идва хирургът, гледа и натиска челюстта там, където се съединява с черепа. Устата на физика се отваря още повече и крушката излиза, а човекът остава със зинала уста.
Хирургът обяснява, че това е нормално, челюстните мускули са били напрегнати и съкратени, а сега - точно обратното - много отпуснати и ще възвърнат нормално състояние след около 2-3 часа и човекът пак ще има дар слово.
Благодарили на лекаря учените глави и тръгнали да се връщат.
Физикът, зинал, върви напред, останалите - отзад. Един от другите двама обаче, още не може да повярва:
- Не мога да разбера как стана туй и това си е! Невъзможно!
- Е, като е невъзможно - на, сам пробвай!
Пробва нашият - крушката не ще да излиза. Връщат се обратно. Хващат мед. сестрата, успокояват я и я пращат пак за хирурга. Тая тича за хирурга в шок.
Хирургът се смее дълго, ала измъква крушката. Втори професор зейва с уста.
Хващат такси и тръгват да се връщат в квартирата.
Бакшишът пита единствения тавряз:
- А бе, ти какви дебили мъкнеш, бе?
Този, който може да говори, отвръща:
- Какви дебили, бе?! Това са професори, кандидати на науките! Просто си завряха крушка в устата и не можаха да я извадят.
Бакшишът не вярва. Убеждават го - не вярва. Дават му крушката, тоя я лапа и край - няма излизане.
Обратно към поликлиниката. Пак хващат мед. сестрата. Успокояват я и я пращат за хирурга. Идва той, псува зверски, повтаря процедурата и накрая праска крушката в земята:
- Да не се повтаря повече!
Всичко хубаво, сядат обратно в таксито. Благодарният бакшиш с отворена уста ги вози безплатно към дома.
Колата я спира полицай:
- Давай обяснения, три идиота и един пияндур къде возиш в колата!
Бакшът се опитва с мучене и жестове да му обясни, но не се получава.
Единственият нормален, но затова пък вече доста подпийнал професор, обяснява на ченгето за какво става дума.
Тоя мълчаливо се прибира в будката си. Там изгасва светлината. Ченгето се приближава към задната врата на колата, отваря я и с жестове обяснява на тея вътре да се подместят. Сяда вътре, а от устата му стърчи цокъла на крушката.
Хайде пак в поликлиниката. Хващат пак сестрата. С кански усилия я изправят на крака и пак я пращат за хирурга.
С треперещи крака тя се отправя към кабинета на доктора.
След малко, оттам се чува истеричен женски вик и грохот.
Отвътре излиза хирургът с неестествено отворена и незатваряща се уста...

........................

Истински любящата жена никога не казва "В цикъл съм", а "Сега е седмицата на минeта".

.......................

Учителка в училище:

- Деца, кажете имена на лекарства!

Маша:

- Панадол.

Иван:

- Аспирин.

Петър:

- Цикатридина супозитории.

Боби:

- Виагра.

- Боби, а какво лекува виаграта?

- Как от какво, от дрисък!

- От дрисък? От къде на къде?

- Ами мама всяка вечер дава на татко едно хапче и казва: "На, вземи Виагра, може онова твое лaйно да се втвърди!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.