Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

В един влак пътували французин, англичанин и турчин. Когато в купето станало много задушно, французинът станал и отворил прозореца. В купето влезли 3 мухи. Французинът извадил една сабя и разсякъл едната муха на две. След това дал по една визитка на спътниците си. На нея пишело "Мишел, майстор по фехтовка." Англичанинът извадил лък и стрела и приковал втората за стената, на неговата визитка пишело "Джон, майстор по стрелба." Турчинът, да не остане по-долу, извадил от джоба си чикийка, замахнал към третата муха, тя паднала на земята, но след малко пак полетяла. Французинът и англичанина почнали да се смеят, тогава турчинът им дал своята визитка, на нея пишело "бай Хасан, сюнетчия."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Жените мислят три пъти на ден.
- Какво да облека?
- Какво да изям ?
- Да дам или да не дам?
През останалото време емоционално преживяват взетите решения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпит по логика. Професорът пита студент: 

- На борда на един самолет има 500 тухли. Една от тях, незнайно как, пада. Колко тухли остават на борда?“

- Това е лесно – 499! - отговаря студентът.

- Правилно. Следващ въпрос: как ще поставите слон в хладилник в три стъпки?

- Първо, отваряте хладилника, второ – слагате слона вътре, трето – затваряте вратата.

- Добре, продължаваме. Как ще сложите сърна в хладилник в четири стъпки?

- Първо, отваряте хладилника, второ, изваждате слона, трето – поставяте на негово място сърната, четвърто – затваряте вратата.

- Чудесно. Лъвът, царят на животните, имал рожден ден. Всички животни отишли да го поздравят, с изключение на едно. Защо?

- Защото сърната още е в хладилника.

- Отлично – казал професорът. - Нека продължим: Може ли възрастна жена да прекоси езеро, в което живеят крокодили?

- Разбира се – всички крокодили са на рождения ден на лъва.

- Добре! И сега – последен въпрос. Възрастната жена прекосила празното езеро, но въпреки това умряла. Какво ѝ се е случило?

- Мммм... сигурно се е удавила?

- Съжалявам, но не. Тухлата от самолета я е убила. Ще се видим отново на поправителната сесия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.12.2018 г. at 13:25, joro-120L написа:

Изпит по логика. Професорът пита студент: 

- На борда на един самолет има 500 тухли. Една от тях, незнайно как, пада. Колко тухли остават на борда?“

- Това е лесно – 499! - отговаря студентът.

- Правилно. Следващ въпрос: как ще поставите слон в хладилник в три стъпки?

- Първо, отваряте хладилника, второ – слагате слона вътре, трето – затваряте вратата.

- Добре, продължаваме. Как ще сложите сърна в хладилник в четири стъпки?

- Първо, отваряте хладилника, второ, изваждате слона, трето – поставяте на негово място сърната, четвърто – затваряте вратата.

- Чудесно. Лъвът, царят на животните, имал рожден ден. Всички животни отишли да го поздравят, с изключение на едно. Защо?

- Защото сърната още е в хладилника.

- Отлично – казал професорът. - Нека продължим: Може ли възрастна жена да прекоси езеро, в което живеят крокодили?

- Разбира се – всички крокодили са на рождения ден на лъва.

- Добре! И сега – последен въпрос. Възрастната жена прекосила празното езеро, но въпреки това умряла. Какво ѝ се е случило?

- Мммм... сигурно се е удавила?

- Съжалявам, но не. Тухлата от самолета я е убила. Ще се видим отново на поправителната сесия. 

Жоре, сега ако намериш вица за изпита по отбрана (оня с ЖП линията) ще те призная за по-стар не само от мен, а и от Гената!

И да си знаете за новата 2019 година:

 

IMG-816e934aff75b30f6d9c02055650e8cc-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Гражданска Отбрана е вица и си е цял скеч. Знам го наизуст.

По-пътя на логиката излиза, че съм най-стар :)))

ЧНГ!

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Моджо написа:

За Гражданска Отбрана е вица и си е цял скеч. Знам го наизуст.

По-пътя на логиката излиза, че съм най-стар :)))

ЧНГ!

  ЧНГ ! На всички желая да сте здрави и силни  ,за да се преборите  с  предизвикателствата , които  ще  бъдат през 2019 година !

 

 

ПП. Моджо , на какво излиза че си най- стар - на години ли, най- стар  като член на форума или друго ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Моджо написа:

За Гражданска Отбрана е вица и си е цял скеч. Знам го наизуст.

По-пътя на логиката излиза, че съм най-стар :)))

ЧНГ!

Така излиза, защото Жоро (и най-вече чичо Гена, в чиято градина трябваше да падне камъка) си траят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, shotik написа:

Някой на 67 години или повече има ли , освен мен ?

 

Преди 2 часа, joro-120L написа:

аз няма какво да кажа. Гената е най-дъртия тука.

ЧНГ!

Не е въпрос на сухи цифри, а на неоспорим факт!

ЧНГ, Гена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.01.2019 г. at 17:12, Моджо написа:

За Гражданска Отбрана е вица и си е цял скеч. Знам го наизуст.

По-пътя на логиката излиза, че съм най-стар :)))

ЧНГ!

Кажи го тоя виц , че ми стана интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах, тоя 20 години по - късно още е смешен. Да знаеш с бял чершаф не се бЕга, що може да си го краднал и да всееме паника!! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Arab in US embassy for visa

Consul : What is your name?
Arab: Abdul Aziz
Consul: Sex?
Arab : Six to ten times a week
Consul: I mean, male or female?
Arab : Both male and female and sometimes even camels.
Consul: Holy cow!
Arab : Yes, cows and dogs too!!!!
Consul: Man,........ isn't it hostile
Arab : Horse style, dog style, any style
Consul: Oh.......... dear!
Arab : Deer? No deer, they run too fast.

______________________________________________________

 

Арабски шейх върви из планините заедно със свитата си. Прислужниците му вървят пред него и секат храстите около пътеката, за да му разчистят път. По някое време шейхът се обажда:
- Онзи храст там недейте да го сечете. С него ме свързва скъп сантиментален спомен - под него имах първото си сексуално преживяване.
След десетина метра пак се обажда:
- Онзи другия храст и него недейте да го сечете.
- Какво, да не би второто сексуално преживяване?
- Не, пак първото. Там седеше майка й и гледаше.
- Какво, гледаше?! И какво каза?
- М-е-е-е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В автобуса яка мацка пита зяпащия я младеж:

 - Ти още малко и ще ме натаковаш с поглед, а?

 - Ха, ще те чакам! Аз вече пуша на терасата.

__________________________

 

Понякога дребните говорни дефекти правят живота много по интересен. Например ако стюардеса, която казва Ц вместо С направи следното обявление, просто затворете очи и си го преставете:

"В случай на разхерметизация маЦки ще паднат автоматично от панелите над вас. Намерете най-близката до вас маЦка, издърпайте я към себе си и я поставете върху устата си. Ако пътувате с някой който може да се нуждае от помощ първо се погрижете за своята маЦка и чак след това му помогнете за неговата."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.