Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

За комунистите е права , за водата също, имаше един пич , Българин, дето си направи 120 ката на вода , каза че вдига 40-45км/ч , после нещо изчезна ... Ако мацката я познавах , щях да я поканя у нас на по бира. Мисля че бихме се разбрали.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Непотърсено търговско предложение, подател: Пътна полиция !!!

 

"Възползвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ!
Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100лв. глоби в тях.
За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план "Фитипалди" - за 1000лв и всички нарушения през месеца са безплатни.
Не забравяйте и за новата абонаментна услуга "Любимо нарушение".
Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50 процента отстъпка.
И накрая само за 500лв картата "Антирадар" - когато сте с нея радарите не могат да определят скоростта ви.
Следете промоционалните оферти на КАТ!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контрол на Автомобилния Транспорт ,имат акция "скорост" утре и в Неделя. Явно затова са пуснали и промоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечтата на инженера:
- Жената мисли, че съм при любовницата, тя пък мисли, че съм при жената... А аз на тавана си чертая ли, чертая....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

-Пешо, коя е най-запомнящата се фраза, която си чувал след секс?

-А да видим ще крадеш ли пак череши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

- Разбра ли, че Пешо напуснал фирмата?
- И къде е отишъл?
- В гей-клуб. Казва че парите са повече, а те опъват по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си гласова навигация за колата - голям кеф .... поне докато по радиото не пуснаха "Води ме в някоя квартална кръчма"...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е лошото да те води в някоя квартална кръчма? Я си представи, че реши да те води у затвора, защото е чула нещо по радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ID A написа:

Какво му е лошото да те води в някоя квартална кръчма? Я си представи, че реши да те води у затвора, защото е чула нещо по радиото.

Ми едно, че само у наше село ще се побърка горката навигация и второ, че ще си стигна до дОма (може би) след месец, ама много по-беден.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво ни учи Камасутра?
В каквато и поза да застанеш,
все ще намерят как да те изплющят.

 

spacer.png

Редактирано от РусенскоВарено
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.