Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Тва го гледам от вчера, на всички им е много смешно, аз обаче не схващам какво е пкп и съответно не разбирам кое е смешното.

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Моджо написа:

Тва го гледам от вчера, на всички им е много смешно, аз обаче не схващам какво е пкп и съответно не разбирам кое е смешното.

На мен също ми се наложи да питам Гугъл какво е ПКП. Но в резултат не ми стана смешно, а тъжно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - Ако положението не е трагично, щеше да е смешно. Не мога да повярвам как се докарахме до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз...даже си мислех, че е Тъпа Кърджалийска Подка, пък то било Проста Кърджалийска Подка :) Всичките около тая трибуна са такива, той затова попита, дали може да си го ползва, да си общуват там :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъм. Получи оргазъм след изказването от многоуважаемия от мен музикант Калин Вельов.

Обаче, Карадайъ и тури пръста.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато всички варианти са се изчерпали и болката вече не се търпи, щеш не щеш, се озоваваш в нечии кабинет, същият като този на колегата @The Best Forman

 

ФОБРО ФУТРО!

Не знам кой ме би по главата баш в понеделник върла сутрин да ида на зъбар! То се знае, че умирам от страх и ужас, ама кой да знае какво ще ми дойде до главата.

- Докторе, не съм спала цял уикенд от зор!

- И аз!

- Ти пък що?

- Щото мислех как да те кандърдисам да ти сложа упойка.

- Аааааа, не! Не можеш ме убеди!

- Ок! Имаш 5 дупки, на 5 места на предни зъби. Що не чака още една година да станат 25 и направо да ги вадим! Ако гъкнеш, ще те застрелям! Избирай!

Не знам дали знаете как боли пломба на преден зъб. Пък сега 5! Ей тука умрех одма!

- Ама…после няма да мога да говоря!

- Ааааа, тебе туй не те спира. До 2-3 часа ще се оправиш. Избирай, че и талона ти следя за паркиране, не ме мотай.

- Ама с малката игла!

- Не може! Трябва да е дълга и да влезе, където трябва! Затваряй очи!

- Що?

- Щото, ако я видиш, хептен ще ревнеш! Затваряй! Абе! Затваряй и други пациенти имам след тебе!

Че като ме ръгна, че като умрях, ама не мога и да викам, щото предвидливо ме е стиснала в хватка тип „менгеме“. И оттам стана ужас! Изтръпнаха му горна джука, бузи, нос, скули, клепачи. Тя чегърта, мене пак ме боли, ама сърцето ме боли, дупките не.

- Плюй!

- Флюй ти! Мене ми фече от Остата, щото не мога да флюя, не фОсещам нищо.

- Тогава остави да тече. Отваряй пак!

- Фотворих ли? Не фОсещам!

- Отвори, стой сега, не остана!

Аз вече хептен не знам имам ли горна част на лице, или нямам! Долната устна добре, всичко друго изтръпнало.

- Имаш 4 минути до края на талона, скачай!

- Фотова ли съм?

- Направо си нова! Бягай!

Ей се, викам си, ще ударя една цигара, че душичката ми се е свила. Ще ударя, ама друг път! Първо се полях с кафето, щото настина ми тече от устата, не усещам ни чаша, ни течност. Цигара палили ли сте след упойка? Абсурд! Няма как да я стисна, щото буквално нямам горна устна. Тъй се мъчих, инак се мъчих, че и бял човек не минава, само цигани наоколо. Щях да карам някой да ми я запали, ама се сетих, че е пандемия и се отказах! Криво – ляво задимих, ама с кански мъки. Ха в тоз ъгъл на устата, ха в оня, не ще и не ще! Отказах се и ми светна, че трябва да нося компа на синковеца на сервиз. Пък, като турих и маската, няма да ви казвам какво стана.

- Дофър ден! Нося един фонфютър!

- Моля?

- Фонфютър, фонфютъра на фина ми фонесох!

- Ааааа, компютър. На кого?

- На фина!

- Фин е? Кое му е финото?

- Не фе! На фетето, на малкия фин.

- Ясно, на сина ви. Какво му е? А той Фин ли се казва, като оня – приятеля на Том Сойер?

- Фантите му и май фросесора. Какъв Фин бе, какъв Фом Софер?

- Кое?

- Фижте какфо ще фи кажа! Ето фи тефефона на фина ми, зфънете и питайте!

- Ама вие добре ли сте?

- Дофре съм, не фидиш ли, че не фъм излязла от Офойка! Фъбите си прафих!

Неразбран народ ей! За малко ще изкара малоумна! Сега седя нещастно, не мога да пия кафе, не мога да пуша, пуста упойка не минава, ами става и по-зле, не мога и по телефона да говоря, пък минаха 3 часа. Зъбарката пак ме излъга! Като си знам късмета, поне до довечера ще ме държи! Не ми звънете, щото не вярвам да разберете нещо.

Айде фобро футро!

 

Автор: Trayana Kayrakova

Източник: https://www.facebook.com/rodnotoobrazovanie1/posts/2811420272480572

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, РусенскоВарено написа:

Когато всички варианти са се изчерпали и болката вече не се търпи, щеш не щеш, се озоваваш в нечии кабинет, същият като този на колегата @The Best Forman

........

 

Ммм, как ми напомни за Касапина от Красна поляна!

 

- Мамо, тате защо е станал зъболекар?
- Щото това е хубава професия... пък и защото и неговия баща е зъболекар.
- А дядо защо е станал зъболекар?
- Щото и неговия баща е бил зъболекар.
- А той, пък защо е станал...
- Офф, престани... щото половината ти рода сте садисти!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Акцента е върху Джо Бързия, но не мога да го намеря отделно това изпълнение.

Краси Радков е голям талант. Разбира се, не всички герои му харесвам. Този ми е от любимите. :)

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една жена в кома. Сестрите в стаята я мият с влажна гъба. Една от тях докосва “интимната ѝ част” и забелязва, че докато я докосва, върху монитора се появява сигнал, индикация за реакция. Сестрата отива при съпруга ѝ, обяснява му какво се е случило и му казва:
- Може да Ви прозвучи налудничаво, но малко орална любов ще ѝ помогне да излезе от комата.
Съпругът скептичен, но сестрата го уверява, че ще дръпне завесата за да му осигури уединение. А освен това си заслужава да опита. Съпругът най-после се съгласява и влиза в стаята на жена си. След няколко минути на екрана се появяват две прави линии… никакъв пулс… никаква сърдечна дейност. Сестрата се втурва в стаята. Съпругът стои там, вдига си панталоните и заявява:
- Мисля, че се задави…?????

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Ало, Тати, Тати, може ли да остана още на вън да си играя? -Не е баща ти, майка ти е.... - Еййй ше ви eба у педерасите още немога да разбера кой кой е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадихме се с колегите на мистресс Линда. Най - известната BDSM господарка в София , казах че имам фетиш към PCR тестове и искам да ме доминира , като ми прави PCR тестове 1 час! :D

 

https://dox.abv.bg/download?id=6a28008a14# - Линк за сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.