Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Не се притеснявай за макса, той е гледал "one man , one jar" и знае кое къде не влиза...

Сега съм на фаза татуировки, даже ми доскучава тубата, щото съм ги гледал всичките... :) Само чакам края на Октомври да дойдат кинти и ще избухна с това ...

3ffd80ee997e9707e1eaf8f1159b8206.jpg?fbc

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

???

pyrvi_sniag.jpg

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

http://zabludi.zavinagi.org/index.php/Дихидрогенмоноксид

Смешно е, но в същото време, картинката като цяло в днешно време с толкова медии влияещи на “лапни шараните” е страшна! Много овце, много нещо има днес по Земята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, The Best Forman написа:

IMG-b4a52897ed3fa8425f7aeb90c86d171b-V.thumb.jpg.d9af88c0970b80689eeeed4a78d7df85.jpg

 

Купи си БМВ , остави и Шкодата , и инструментите :)

 

Аве що си мисля, че таа кутия с инструменти е мойта?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В автосалон:

- Добър ден , идвам да купя Шкода.

- Модел?

- Зъболекарка , но благодаря за комплимента !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, за теб са пуснали вицове в женски род ли? :) Манекен!

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, zloQQ написа:

Гена, за теб са пуснали вицове в женски род ли? :) Манекен!

Не го бъзикай , оня ден като видях колко е чист и голфа и шкодата и се депресирах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правих полилей в работата днес , фасунги и кабели и измислих история за него , седя си аз на стълбата с hands free- то , слушам си рок антената, един приятел звъни към 7.

- Къде си , хайде да се видим в квартала?
- Не мога брат , в момента съм на романтична среща , около мен е тъмно и сме само двамата!
- С коя бе?
- С една (лампа) очите са и като чешки кристали !
- Познавам ли я ?
- Незнам , но между нас може да прехвърчат искри (може да стане късо съединение) тя е в облаците вече (на стълбата съм!)
- Е кво , ти ся си отпуска , ще е**ш ли?
- Ми не знам , засега си пада по мен! (изпокъсал съм половината висулки и висят)
- Ами добре , звънни , ако се прибираш!
- Добре , може да запали и да си тръгне , не е изключено. (Ще светне , ясно е, ама ще закъснея към квартала .. )

 

Та се почувствах като втория Вазов !

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Култов джаз бар провежда конкурс за нов изпълнител. Явява се тълпа от музиканти. Поредния изпълнител е възрастен черен пианист. Той обявява:

 - Песента ми се казва "Ще те чукам цяла нощ!".

Свири убийствен блус, след който половината музиканти си събират инструментите и си тръгват. Останалите плачат от вълнение. Стария негър обявява:

 - Следващата ми песен се казва "Смучи ме, кучко, до като не свърша!".

Още по-яко изпълнение! Останалите музиканти категорично отказват да участват в конкурса. Председателя на журито обявява:

 - Взимаме Ви с договор, при едно условие - да не обявявате имената на парчетата, защото са малко... шокиращи.

 - ОК!

На следващата вечер стария блусар излиза на сцената с разкопчан дюкян и хyя му стърчи от панталоните. Управителя на бара вижда гафа, приближава се до него и пита:

 - Хyя ти стърчи навън. Знаеш ли?

 - Дали я знам? Че аз съм автора!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се пенсионирах, жена ми започна да настоява да я придружавам в нейните пътешествия до супермаркета. За нещастие, като повечето мъже, аз намирам пазаруването за скучно и предпочитам в магазините да влизам и излизам веднага. Съответно, за мое нещастие, съпругата ми е като повечето жени, обича бавно да разглежда всичко и ми оставя безкрайно много време, което трябва да оползотворя по някакъв начин... ?Вчера, скъпата ми жена получи следното писмо от местния супермаркет.?
"Уважаема госпожо,
През изминалите шест месеца, Вашият съпруг предизвикваше доста голямо объркване в нашия магазин. Не можем да толерираме неговото поведение и сме принудени да забраним Вашите посещения при нас. Нашите оплаквания от Вашия съпруг  са описани по-долу и документирани от камерите за видео наблюдение.
15 юни: Той взе 24 кутии презервативи и пускаше по една в количките на различни хора без те да забележат.
2 юли: В отдела за домашни потреби е настроил алармите на всички часовници да звънят през интервал от 5 минути.
7 юли: Направил е пътека от доматен сос по пода, водеща до дамската тоалетна.
15 август: Разпънал е една от палатките в къмпинг отдела, след което е събрал децата на пазаруващите и им е казал, че ще ги покани вътре ако си донесат възглавници и одеяла от отдела за спални принадлежности. Двадесет деца са изпълнили това.
4 септември: Гледал е право в охранителната камера и я е използвал като огледало докато си бърка в носа.
10 септември: Докато е разглеждал пушките в ловно-рибарския отдел е попитал продавача, къде може да намери антидепресанти.
2 октомври: Скрил се е в един гардероб и когато клиенти са го отворили е викал „Вземете мен! Вземете мен!“
5 октомври: Взел е кутия презервативи и е попитал касиерката, къде се намира пробната...
И на края, но не на последно място:
7 октомври: Влязъл е в пробната, затворил е вратата и след малко извикал силно: „По дяволите, тук няма тоалетна хартия!!!“
Една от продавачките е припаднала... ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте агресивни?
Мразите хората?
Искате да им причинявате болка и те да страдат?
Но не знаете как ЗАКОННО да постигнете всичко това?
Факултетът по ДЕНТАЛНА МЕДИЦИНА обявява прием на студенти!

____________________________________________

 

В България се ходи на зъболекар когато жабуркането с ракия вече не дава резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В тайландски бар:
- Какво пиеш, красавице?
- Простамол уно.

_________________________________________________________

 

Бащата мели месо за домашни суджуци.
Прибира се 16 годишната щерка с някакъв младеж и заявява:
- Тате, това е Иван. От днес той ще живее у нас!
Бащата без да прекъсва заниманията си:
- Чудесно! И без това от Пешо почти нищо не остана...

_________________________________________________________

 

Stuttering Cat - as explained by a Grade 4 student:

A teacher is explaining biology to her 4th grade students. "Human beings are the only animals that stutter," she says.
A little girl raises her hand. "I had a kitty-cat who stuttered."
The teacher, knowing how precious some of these stories could become, asked the girl to describe the incident.
"Well," she began, "I was in the back yard with my kitty and the Rottweiler that lives next door got a running start and before we knew it, he jumped over the fence into our yard!"
"That must've been scary," said the teacher.
"It sure was," said the little girl. "My kitty raised her back, went 'Ffffff!, Ffffff!, Fffffff,' but before she could say 'Fuck!,' the Rottweiler ate her!"

The teacher had to leave the room.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разговор между голямата и малката ми дъщеря:

Малката Гери: "Боби, защо не вярваш в дядо Коледа?"

Боби: "Ти добре ли си? Дебел дядка, който шиба елените отзад за да лети? Невъзможно!"

 

Със змията влезнахме под масата от смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселба с Шкода Фабия ..

Слизам сутринта , заставам зад колата и започвам да чистя листенца от задния капак . Извадих десетина от фугата на задното стъкло , другите в улука на капака решавам да махна след отварянето . Цъкам ключа , натискам бутона - колата заключена.

Цъкам втори път , натискам бутона - колата заключена.

Изпадам в ужас , защото Голфа е с разглобена охладителна система , цъкам трети път и чувам , че нещо щрака , но много глухо , поглеждам и какво да видя - опитвам се да отворя чужда кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, какво прави един скорошен Рожден Ден! Премина “границата” явно и почна да не си познаваш колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

... Премина “границата” явно и почна да не си познаваш колата :)

Има още година и половина гаранция (колата) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес звънкам на едно приятелче и го питам :

- Знаеш ли с какво търкат билетчета от лотарията в Перник?

- Ми сигурно с ръба на винкела?!?

- Може и със зъб от софианец!
Но и двата варианта много ме нарадваха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вчера си пуснах обявата на колата на няколко места. Снимки , Описание , ала бала всичко ток.    И тук почват куриозите!!

Звъни индивид 1-  Добър вечер, обаждам се за ...... колата автомат ли е 

АЗ : не! не е автомат пише си ръчни скорости и има снимки на който се вижда 

индивид 1 -  А аз такова па несъм видял явно мерси.. индивид 1 затваря.

Звъни индивид 2 - Добър вечер за октавията се обаждам.

АЗ -  Добра да е, със какво да ви помогна?

индивид 2 - Колата комби ли е?

АЗ-  Господине колата се вижда на снимките че не е, има и описание че е хечбек!

Индивид 2 - затваря телефона.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо , такива в оlx с лопата да ги ринеш! Уникални са , аз немога да ги опиша и не очаквам да свършат.

Продавам телефон Lenovo а2010, очевидно е че е претърпял жестока асфалтова екзема , описано е какво от него работи , описано е да не се ъпдейтва софтуера до последна версия и проблема който се получава , когато се ъпдейтне.

 

Звъни няква малолетка :

- Добър ден , за леновото се обаждам.

-Да налично е!

- Ами на мен ми трябва калъфчето!

- Ти калъф на снимката видя ли ?

- Ми не , ама реших че има ?!?

- ..... (аз в шок!)

 

Звъни няккав тип от прованса :

- Продава ли се ?

- Да.

- На моя му има това и това , от твоя ми трябва това и това, ще ми свърши ли работа ?

- Да , но не го ъпдейтвай , защото като звъннат 2ма наведнъж и затваря и на двамата !

- 15лв може ли ?

- Може!

Индивида го получава, след 2 дена звъни - Аз го ъпдейнах и той се прееба , сега какво да правя ?

....... :D

 

История на malkiq от преди години. Човека продава преден джам за няккъв Голф за 20 кинта, това той ми го разправя. Звъни няккав тип:

-Може ли за 15?

- Може !

- А доставката за кого е ?

- За теб!

- Ааа е тогава може ли за 10 да ми го дадеш ?

 

Малкия вика - Сложих в хола един наелон , записвам клипче с телефона, сложих стъклото на наелона и му е**х майката с чука. Пратил клипчето на човека и му казал че ако още си иска стъклото за 10лв е негово ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, maxrpm написа:

Ооооо , такива в оlx с лопата да ги ринеш! Уникални са , аз немога да ги опиша и не очаквам да свършат.

Продавам телефон Lenovo а2010, очевидно е че е претърпял жестока асфалтова екзема , описано е какво от него работи , описано е да не се ъпдейтва софтуера до последна версия и проблема който се получава , когато се ъпдейтне.

 

Звъни няква малолетка :

- Добър ден , за леновото се обаждам.

-Да налично е!

- Ами на мен ми трябва калъфчето!

- Ти калъф на снимката видя ли ?

- Ми не , ама реших че има ?!?

- ..... (аз в шок!)

 

Звъни няккав тип от прованса :

- Продава ли се ?

- Да.

- На моя му има това и това , от твоя ми трябва това и това, ще ми свърши ли работа ?

- Да , но не го ъпдейтвай , защото като звъннат 2ма наведнъж и затваря и на двамата !

- 15лв може ли ?

- Може!

Индивида го получава, след 2 дена звъни - Аз го ъпдейнах и той се прееба , сега какво да правя ?

....... :D

 

История на malkiq от преди години. Човека продава преден джам за няккъв Голф за 20 кинта, това той ми го разправя. Звъни няккав тип:

-Може ли за 15?

- Може !

- А доставката за кого е ?

- За теб!

- Ааа е тогава може ли за 10 да ми го дадеш ?

 

Малкия вика - Сложих в хола един наелон , записвам клипче с телефона, сложих стъклото на наелона и му е**х майката с чука. Пратил клипчето на човека и му казал че ако още си иска стъклото за 10лв е негово ! :)

хахахах оправи ми работната смяна набързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз колко такива истории имам... трябва да си направя отдела тема!

 

Продавам голф 2 автоматик (наистина много добър, Гената го мразеше...)

-Абе пич тоя Голф, кво толко има, че му сакаш 5 000 лева (описанието на колата е поне 500 символа)

_Ами пич оно си пише бе...

-Абе я видех, че мноо си писал, ма оно нема кой да го чете... я нема да ти дам тея паре, що он комшията си купи четворка за 4 идеди, а я тражим Пасат комбе...

 

Продавам на Владо фелата...

Идва един човечец да я гледа...

-Здравейте, приятно ми е Георгиев (видимо около 50 годишен)

_Здравейте, казвам се Коце, но всички ме наричат Малкия

-А фамилията ти как е?

_Кузмов?!?!

-Г-н Кузмов аз искам да си купя Лада комби и съм дошъл да ми разкажете какви са разликите, за да преценя, дали тази Шкода е подходяща за мен...

Супер втрещен обясних за бялата мечка и крокодила... човека без да я кара, без да я пали вади парите и вика да ходим да я прехвърляме...

Прехвърлихме я и ми вика, аз книжка имам, но не съм карал от 23 години... вие господин Кузмов, сте много внимателен и добър шофьор, може ли да ми кажете колко ще ви струва да шофирам с вас няколко седмици, докъто си припомня...( аз внимателен... ок... ама не ...)

Викам си тоя ще ме побърка с тая кола, ще ми звъни по 17 пъти на ден...

Нищо подобно човека ми звънна да каже, че е мн доволен и толкоз...

След повече от 2 години телефона ми звъни...

-Здравейте, г-н Кузмов, преди време закупих един автомобил от вас (стига бе... един от многото)

След като човека се конкретизира кой е, ква кола съм му продал, дойде и момента на истината...

-Аз съм много доволен от колата навъртял съм и 40 000 (аз и давах още 5000 и да се разпадне тоя мотор), но колата започна да прекъсва и да работи неравномерно, какво може да и е (помислих си тя е за вторични от как я купи, на цената на вторични, тъй че може да е всичко)

_По колата какво е сменяно?

-ОООО нищо, много съм доволен масло и филтри, нищо друго!!! Тя колата е до мен искате ли да я чуете по телефона да ми кажете? 

_Ми няма кой знае какъв смисъл, щот по телефона нишо няма да чуя, но ок...

Пали я, тя плете на ужас, опитва да вдигне обороти... плете не може да си намери цилиндрите, ще счупи колянов вал...

_Спри спри, отвори капака, така както работи колата, виждаш ли кабелите, които излизат от свещите, пипни някой кабел...

-ОЛЕЛЕЕЕЕЕЕ

_Ок смени си кабели свещи, капачка, палец и ми се обади...

След два седна

-Г-н Кузмо, вие сте гении, не познавам по добър механик от вас... (явно живее в гора хахаха)

 

 

 

Продаваме Ауди РС6 с мой приятел...

-Здрасти , чист бартер за Санг Йонг

_не благодаря

-Ма защо, той е мн хубав...

 

 

-Здрасти имам същото Ауди ама дизелово (демек 20 000 лв разлика) интересуваш ли се от чист бартер?

_Не

-Добре, а колко пари искаш да взема РС а и да покарам 2 дена, че ми е любимата кола...

 

Продавам двете 100 тици (пакетна обява)

-Здрасти аз не се интересувам от колите, ама да те питам как така определи цена, от 2000 лв

_Ами учил съм цени и ценообразуване...

 

Простотийте, като тази с прозореца, ще ги премълча, но да кажем, че съм си правил брутална гавра с купувачи...

Подобни индивиди, ме принудиха да не продавам части... нямам тея нерви, а на последък, ставам все по-сприхав...

 

 

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.