Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Кой ми свирна днес към 18,00 ч. на бул.Цар Борис III-ти?

Говорех по телефона с хендс-фри, но забелязах черна О1 комби с клубни лайсни на номера.

:hello:

 

Aз, аз - толко е мръсна, че на черна бие .... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента пред сградата на  Техноимпортекспорт е спряно бяло ОК1 комби с броня от РС и тъмни джанти от Л&К мисля, има стикер на задното стъкло и два съборни. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, разхождах песа и те знам, че не киризиш много на тъмно и викам какво да ви притеснявам, докато се упражнявате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях на Велко Октавията, освирих я и като се изравнихме какво да видя - вместо Велко - жена му.  :D Много се надявам, че не съм я ошашкал нещо.  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби (oktava) беше забелязан и освирен до Шел-а на България, някъде по обед.   :)

Като не можеш да ме настигнеш с тоя бавен тунинг ше свириш я :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, разхождах песа и те знам, че не киризиш много на тъмно и викам какво да ви притеснявам, докато се упражнявате...

Ясно. Жената "много" им се радва на тия с песовете. Все и се "бутат в колата"  :sorry: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около час мисля, че видях новия Супърб на chavdarlk паркиран около сградата на Citroen зад Интерпред. Много красива машина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, добре че не си гледам пътя, че все те бях пропуснал. Па и ако си мислиш, че ще чуя как ми махаш през цял "К.Величков"  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, добре че не си гледам пътя, че все те бях пропуснал. Па и ако си мислиш, че ще чуя как ми махаш през цял "К.Величков"  :tongue_1:

 

Ахаха, да бе... аз те гледам, че наближаваш и викам сега, ако се завърти - и хоп :D Почнах шумно да махам, че и трамвая беше тръгнал и т.н.!

 

Поздрави

 

ПП: Хвана ме телефона, та затова спрях :P

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около час мисля, че видях новия Супърб на chavdarlk паркиран около сградата на Citroen зад Интерпред. Много красива машина :)

Мда, и съвсем скоро след като си го видял отплава за да довърши обичайния си делничен софийски круиз captain-smiley-emoticon.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и съвсем скоро след като си го видял отплава за да довърши обичайния си делничен софийски круиз captain-smiley-emoticon.gif

Ма пустата му лимузина има страшна изолация - изгорих си клаксона, а ти не чуеш 

Добре, че е Мая да ти казва какво се случва около теб  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, само ме освири, не ме пусна да мина... Ама шкодата върви бая и бързо мина - нали си с тунинг :P

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма пустата му лимузина има страшна изолация - изгорих си клаксона, а ти не чуеш 

Добре, че е Мая да ти казва какво се случва около теб  :tongue_1:

Адаш, че не чувах - така си беше!

Ама, че и ти не виждаш - и това е така :fiu: !

Мая не беше в колата, само двете щерки, Ели беше отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://rosen360021.snimka.bg/automobiles/ti-li-beshe.791999.32146715  Колеги днес попаднах на това !! Оки 3 :) ! Снимкате са направени в бургас МОЛ Плаза на вторият етаж(паркинга) !! Ако някой си е познае да казва !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пепи Нива-та беше забелязана на задния паркинг на Била на бул. България днес ранния следобед.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://rosen360021.snimka.bg/automobiles/ti-li-beshe.791999.32146715  Колеги днес попаднах на това !! Оки 3 :) ! Снимкате са направени в бургас МОЛ Плаза на вторият етаж(паркинга) !! Ако някой си е познае да казва !!

Не е клубна, иначе съм е виждал,красавица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, само ме освири, не ме пусна да мина... Ама шкодата върви бая и бързо мина - нали си с тунинг :P

 

Поздрави

 

Виновен :rolleyes:  Имах желание да те пусна , даже щях да спра да се видим , ама много движение имаше , бързах a и един светофар преди това бях брутално засечен от едно РК ... :sorry: Иначе Шреки се забелязва добре със спойлера :eusa_clap:

П.С. Ама и ти добре си ме освири :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е Park Mall Стара Загора. Често виждам тази красавица на паркинга, поздравления на собственика за избора.

 

http://i41.tinypic.com/13z4sck.jpg

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виновен :rolleyes: Имах желание да те пусна , даже щях да спра да се видим , ама много движение имаше , бързах a и един светофар преди това бях брутално засечен от едно РК ... :sorry: Иначе Шреки се забелязва добре със спойлера :eusa_clap:

П.С. Ама и ти добре си ме освири :tongue_1:

Хаха! Споко, аз бързах да си взема часовника от ремонт, че цяла седмица без часовник на ръката - чувствах се гол, братче...

 

Иначе малко на Шрекито й одрасках задната броня след това, в едно стърчащо 40см арматурно желязо, не го видях, та ще се ходи на пластичен хирург... пак...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта служебния бял лебед на Маджо го видях точно преди да направи левия завой за гумаджийницата. Бибитнах културно "изотзадзе"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали днес към 16ч без нещо на Раковска не се разминахме с колегата Metodiew ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно с него се размина. :D  тъкмо влязох да драсна, че се разминах с лачена О1 комби с готина комбинация в номера на Раковска. Късно се усетих, иначе щях да клаксонирам.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.