Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

До @SKODA 105 RS - Дано не е било където беше преди поста на "КАТ", че малко направих едни странни маневри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, Сюпърб-ът е топ !!!

Забелязан днес, на паркинга на НДК.

Беше се мушнал, сред сбирка на работни пчелички в “А1”, дошли предимно от Плевен и Пловдив :D

Е, имаше и една варненска, за цвят …

95B2FF4A-0E7C-4164-89E8-5FC85FF7F09F.jpeg

5F4CB9A2-A8F5-421F-B6E8-3091BE64BD9A.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера мернах една черна О2 на паркинга на The Gym :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Jacky Adamov кръстосваше Красно село днес, около обяд. Замислих се, дали да свирна и светна, ама само път дадох на кръстовището ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zloQQ На вътрешната улична нали? Еее, защо не светна и свирна. Аз обичам много такива срещи и запознанства :D Въпреки че в началото щеше да има да се пуля и да се чудя какво се случва. Бях до един магазин там, да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия момент не бях сигурен, че си ти, но като завих зад теб и видях лайстните на номера, зацепих. Следващия път ще знам, да те спирам директно за лаф :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно зелена О1 комби (много лЪВскава), стикеросана, с лайсни на номерата (ако да ги бях запомнил, ма май беше нещо СА98....) биде забелязана днес в Симеоново към 16:40. Свирнах за здрасти, ма нали съм с Рено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Logrus написа:

Тъмно зелена О1 комби (много лЪВскава), стикеросана, с лайсни на номерата (ако да ги бях запомнил, ма май беше нещо СА98....) биде забелязана днес в Симеоново към 16:40. Свирнах за здрасти, ма нали съм с Рено...

Аз минах оттам надолу, не съм отразил, поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Видях те, Саше. Чух и че свирна. Ама се изложих, докато се усетя да свирна и махна вече се бяхме разминали. Е, не беше като на Орлова скала, но пак се издъних :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Mishelle написа:

Видях те, Саше. Чух и че свирна. Ама се изложих, докато се усетя да свирна и махна вече се бяхме разминали. Е, не беше като на Орлова скала, но пак се издъних :)

Хаха, няма такова нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивска сребриста О1 комби със стикер на задното стъкло беше забелязана на изхода на Бургас по "Тракия" в петък вечерта, надявам се колегата да не се е озадачил много от звуковия сигнал. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес, в 14.10 часа, Боре @Thunderbolt с прекрасното синьо коНби, се подреди до мен на кръстовището на Зала "Универсиада" /бул."Шипченски проход" в посока І-во РПУ/ в секцията за десен завой към Алея "Яворов". 

Иииииии ..., установих че колкото и да ръкомахам и викам /дори свалих стъклото, въпреки 39-те градуса/, изобщо не се интересува от заобикалящия го свят, особено когато част от него е Черен ГоУф, макар и със стикери на Пепино Рацинг Тийм :D:D:D

 

Много убаво туй коНби, бре !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах бях си пуснал някаква деградирала музика и наистина гледах да се откъсна от света, че в тия жеги съм сам в работата и върша 100 неща. обикновено съм по-наблюдателен. иначе то хубаво конбито, ама добре че не му видя предната броня :) скоро пак ще е както трябва :)

 

поздрави

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже @Andro73ми е комшия, та не се маркираме всеки ден. Ама каква беше тая бонбонено червена Шкода в гаража?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Izolini написа:

Понеже @Andro73ми е комшия, та не се маркираме всеки ден. Ама каква беше тая бонбонено червена Шкода в гаража?

На брат ми е, Монте карло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бившото Шреки на @shaft беше засечено на паркинга на Кауфланд в Младост. Спойлера много се набива на очи. Иначе нямаше да я забележа.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@The Best Forman, Евгени! Толкова си зает, докато правиш нарушение (ляв завой към паркинга ти), че не ме отрази изобщо! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз п

Преди 1 час, zloQQ написа:

@The Best Forman, Евгени! Толкова си зает, докато правиш нарушение (ляв завой към паркинга ти), че не ме отрази изобщо! 

 Ти ли беше събота сутрин на Каблешков до Бримекс? Имаше О2 черно коНби пред мен спряло. Ама човека нещо си ровеше в телефона, а малката си чакаше котешките езичета вкъщи, та реших да не досаждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, sauber написа:

 

 Ти ли беше събота сутрин на Каблешков до Бримекс? Имаше О2 черно коНби пред мен спряло. Ама човека нещо си ровеше в телефона, а малката си чакаше котешките езичета вкъщи, та реших да не досаждам.

Не, не бях в София последната седмица. Но пък днес видях Супърба, чинно паркиран пред входа ти, на вече "оправената" улица пред Вас :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд колегата Izolini дали не беше на главната в Смолян ?

 

Редактирано от kukumitcin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, zloQQ написа:

@The Best Forman, Евгени! Толкова си зает, докато правиш нарушение (ляв завой към паркинга ти), че не ме отрази изобщо! 

Аз , да правя нарушение .. никога !

Нещо си се объркал ?

Аз няма никога да кажа за твоите безброй нарушения ;) .. не прекъснато ги гледам от балкоона .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Не, не бях в София последната седмица. Но пък днес видях Супърба, чинно паркиран пред входа ти, на вече "оправената" улица пред Вас :)

 

Рано го гарирах днес, че правя ремонт в съседният вход ?

 

Не знам кой да е бил тоя колега тогава. Имаше малък стикер на задното стъкло, даже май и лайсни на номера отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, sauber написа:

Не знам кой да е бил тоя колега тогава. Имаше малък стикер на задното стъкло, даже май и лайсни на номера отзад.

Моята има 2 стикера на задния джам отгоре - в ляво и в средата. И таблите на номера (лайсните де) са с чешкото знаме. Ей така изглежда >>>

IMG_3330.thumb.JPG.78cebf7cbec77475815ba421b4bd97b0.JPG

 

Скоро се надявам да сменя емблемата с черна, че само тя остана за смяна.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.