Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Преди 1 час, PIIIcoppermine написа:

Фабията, в момента я кара Мария, гаджето на съседката от 7мия от нашия блок.

Само едно уточнение, това горе е вярно изречение, без автокорект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де , преди "от нашия блок" трябва да има запетайка , вие ще ме изядете за тоя правопис , м**********

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо , ще те издебна , като те няма, ще вляза в биологичната зараза дето оня ден те питах мога ли да ходя на село с нея и ще я превъртя на 890 000км , ама не само таблото, а и компа ... :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PIIIcoppermine

Сашееее, 

Предполагам Ивчо те питаше за... Мария, гадже на съседКАТА. ?

Чудейке се дали са руса и черна... 

???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, не , черна и цветна са, като и двамата с Алекс , завиждаме на Мария , защото има супер дебелия косъм , постоянно си пипа косата без да се омазнява и се чудим как става... WTF ?!?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес следобяд мернах черна  варненска О1 по пътя Варвара - Велинград. Имаше двойки и осмици в номера, както и клубни лайстни и стикер на Пепино. Поздрави!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vladi_a написа:

Днес следобяд мернах черна  варненска О1 по пътя Варвара - Велинград. Имаше двойки и осмици в номера, както и клубни лайстни и стикер на Пепино. Поздрави!:D

Вероятно е бил @al3xxx ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз бях, признавам! Малко със закъснение. Бях във Велинград с повод почивка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.03.2021 г. at 21:56, joro_kem написа:

все ще се (за)познаем, значи ?

Днес се запознахме с Монката, той човъркаше осветлението на синята стрела в двора на школото. Побъбрихме, макар и не за шкода, но пък за мен беше удоволствие. Можем да спретнем една сбирка това лято на Свежен ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един жълто-зелен хулиган на двуколесно освирка и омаха сива О2 коНби по Лешникова гора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес до "Хъни" на ул Деде Агач, черна Фабия1 по обяд с номер 0027 ми изкара акъла. Седим с едно приятелче и си пием биричка , скрили сме се и чакаме да спре да вали. Минава въпросната Фабия и му викам - виж , тоя има джанти като мойте! После спря да се размине с друга кола и викам - Копеле , тоя има и стикер , това Е!!! моята кола! Вече сме се приготвили да го гоним, колко щяхме да го стигнем е друг въпрос, като видях че номера не е моя и се успокойх! Но за секунда изпитах микро инфаркт, някой да ти открадне колата ти пред очите.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, PIIIcoppermine написа:

Днес до "Хъни" на ул Деде Агач, черна Фабия1 по обяд с номер 0027 ми изкара акъла. Седим с едно приятелче и си пием биричка , скрили сме се и чакаме да спре да вали. Минава въпросната Фабия и му викам - виж , тоя има джанти като мойте! После спря да се размине с друга кола и викам - Копеле , тоя има и стикер , това Е!!! моята кола! Вече сме се приготвили да го гоним, колко щяхме да го стигнем е друг въпрос, като видях че номера не е моя и се успокойх! Но за секунда изпитах микро инфаркт, някой да ти открадне колата ти пред очите.... :D

Така става като мешаш кола и бира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек , колата беше едно към едно , а аз от паркиралите коли , в първия момент не и виждам номера. Иначе е черна , със мойте джанти , по боята няма забележки както е моята и като видях стикера и си викам това е моята кола !!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и номера му беше 2016 с други букви отзад , човека просто щеше да си изяде боя, без да е виновен дори, после ще трябваше да му се извинявам... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Миналата седмица ходих до морето за пръв път с тоз ремонт на Стара Загора. По посока Бургас, преди края, се отбих по магистрала Марица, ако не бъркам. След това минах през с. Бъдеще и ако не бъркам в него покрай пътя имаше двор пълен с Фелиции - имаше пикапи, даже един или два Fun-a, доста наточени екземпляри, много се накефих! Ако колегата е тук и чете поздравления и адмирации ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

@v13, аз се напинях на клаксона за поздрав когато спираше на моста на влюбените в посока Хилтън :) Но бях в другата посока... Колата я видях мноооог отдалече ;) Уникална е! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Stucata написа:

@v13, аз се напинях на клаксона за поздрав когато спираше на моста на влюбените в посока Хилтън :) Но бях в другата посока... Колата я видях мноооог отдалече ;) Уникална е! :)

Не съм разбрал дори :)  ... нищо де, следващия път :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро @tuningmania беше засечен сутринта към 8.30 в началото на магистрала Тракия. ?‍♂️?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.