Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Неделята омахах клубен Камик. Бях под прикритие - зелен мотор и полицейска жилетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две клубни шкоди бяха освиркани и поздравени от зелен мотор по пътя за Самоков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес супер фотомоделът Lenka и гордия и собственик @m_g бяха пресрещнати около 13:40 до Басейн Спартак от една изключително мрЪСТна и прашна кафява Октавия 3 PF.

 

Lenka се забелязва отдалеч, няма как да е иначе, същото важи и за гордия и собственик.?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия с милиционерската бегачка получи палец от един колоездач на Тодор Александров и Димитър Петков преди малко. Той получи доста палци на кръстовището всъщност, но този с коуеуото бях аз.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 22.04.2020 г. at 18:16, iavkata написа:

Кой е колегата с черна О2 комби преди ФЛ с номер СВ 7629 **, чиято кола редовно е паркирана на бул. Македония в платното посока Руски паметник? 

Това съм аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 11ч. Вишната леко освиркана на Жълтите павета. 

И към 14ч, светло синя О2 с лайсни на АМ Тракия, около 50км преди Бургас (чукнах аварийки в бързината ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mRt написа:

Днес към 11ч. Вишната леко освиркана на Жълтите павета

Не съм те отразил изобщо. Бях се засилил да си купувам телевизор, че единия изгоря и стана домашна война

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес видях сива октавия 1 комби към 18:00 на румънското посолство  с обичайните пепино рейсинг тийм стикери и май такъв от миналогодишния събор. колега, не ти бачка левия стоп ;)

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този субект беше забелязан вчера около 18ч. на Ботев и Позитано. ?

20200608_180025.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А в 2100 малко преди Петролите с камера О1ца с ВТ регистрация. Ква е тая Шкода манифестация? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.06.2020 г. at 9:53, SKODA 105 RS написа:

Този субект беше забелязан вчера около 18ч. на Ботев и Позитано. ?

20200608_180025.jpg


Субектът, се признава за разкрит !

Явно, дори маскиран с братовчедски автомобил, няма измъкване от папараците на форума...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивата фабия 2 с клубни табели на рег номер към 6 часа на черни връх преди кръговото на драгалевци. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
преди 21 минути, zloQQ написа:

@Izolini, още ли търсиш бусче? Или на Суходол се канеше да мяташ въдицата?

Точно отивах към Шерком, договорих го: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=31590761259787925&slink=g41ru3

 

А иначе езерото го заглеждах, ама не съм сигурен там дали мога да хвана друго, освен някоя хвърлена маратонка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Izolini написа:

...

А иначе езерото го заглеждах, ама не съм сигурен там дали мога да хвана друго, освен някоя хвърлена маратонка

Зависи от коя страна на околовръса се наредиш ... от другата страна на гьола можеш да хванеш доста интересни (предимно болести) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срядата Гената беше изловен как се измъква от Гешев по Гюешево ... ама мно' б'ръз и не успях да го освиркам даже ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ГешЕв няма как да се измъквам , щот няма или поне се надявам да не се появи никога такъв булевард :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.