Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

ебаси, и аз да видя някой от клуба. Монка, тая фабия се вижда от далеч с това осветление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налии, надявам се готино, а не дразнещо :D , иначе веднага като видях как се включи в движението, бях 99% сигурен че си ти в този район. Много хубав старт прави Окито! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото возех хора, като се возя себе си е с вратите напред :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 13:00ч в последния момент видях черна софииска  Октавия с клубни табели влизаща в Враца от към Монтана. Стана супер бързо и изобщо не успях да видя номера в детайли, но 100% беше софииска и мисля даже че беше vRS. 

Точно на Газпром, там има мантинели в средата, а и вече ми беше в задното огледало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
преди 22 минути, ID A написа:

Я, знам къде е това.

 

Ивчо, я не знам къде е, ама знам кой е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, чревоугодници като Ивчо и Миро няма как да не знаят мястото! Гена, там цигари няма - само манджаре на корем. За т’ва не знаеш, хърбавел ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Pepino " - Точно там, но са сменили Готвача и Вкуса се е влошил :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
На 10.04.2020 г. at 8:25, Vladi_a написа:

Поздрави на @Stucata :) Засякох го рано тази сутрин да "маА гащи" , затова не свирнАх.

хехе, по Раковски, значи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с черна О2 комби преди ФЛ с номер СВ 7629 **, чиято кола редовно е паркирана на бул. Македония в платното посока Руски паметник? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колегата със Сливенската жълта Ф1 комби СН 3463 **, който днес в 12:15 мина по Симеоновско  ще се познае ли? Имаше стикери и лайстни, брандиран отвсякъде. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, iavkata написа:

А колегата със Сливенската жълта Ф1 комби СН 3463 **, който днес в 12:15 мина по Симеоновско  ще се познае ли? Имаше стикери и лайстни, брандиран отвсякъде.

@Black_Fury

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.