Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Аз днес засякох един колега с лепенка на клуба на една бяла баничарка на кръговото на Сточна гара и друг колега с О1 комби с номер СТ (така ми се видя) малко по-надолу между Ботев и Опълченска по Сливница. Та...свирнах за поздрав :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.04.2019 г. at 7:46, Izolini написа:

Снощи към 21:30 на бул. България до МОЛ България ми помаха колега с Фабия 1, когото не разпознах в тъмното.

 

Привет,

аз бях :)

 

Поздрави и тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Izolini преди малко се чудеше кой е тоя махащ идЕот на кръстовището. :)

 

Редактирано от martien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, martien написа:

@Izolini преди малко се чудеше кой е тоя махащ идЕот на кръстовището. :)

 

Ти първо се въртеше по тротоара, после взе да махаш все едно спираш такси. Ама понеже таксита нямаше разбрах, че махаш на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ивчо ID А, случайно да е завивал по Бул. Братя Бъкстон в посока НИМ, около 15:10... ? :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ID A, кво караше ти? Аз нали съм все в тоя район, няма как да не съм те мяркал. Преди седмица две карах зад една Октавия комби, бяла, двойка фейслифт нагоре по Бъкстон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, sauber написа:

ID A, кво караше ти? Аз нали съм все в тоя район, няма как да не съм те мяркал. Преди седмица две карах зад една Октавия комби, бяла, двойка фейслифт нагоре по Бъкстон.

Това е Ванката @nelasms

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребриста Фабия 1 комби, стикеросана. Има ксенонови фарове с лупи и пръскачки, затова светят дългите на %, като дневни. Лесно се разпознава отпред.

Едва ли. Аз съм долу при Фантастико, като излизам по Бъкстон доста често ти мяркам Супърба, където спираш, значи си преди мене на работа. А вечер се прибирам през Каблешков за да бия задръстванията. Ти впрочем си съсед с Иван nealsms, неговата е бялата с черни Б колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там ми е офиса дето я виждаш. Ма ходя на работа някъде между 0700 и 0900, трудно да се каже кога :D

Не знам дали този колега не е същия, дето му бях засичал колата на Пулс, че и аз ходя там да тренирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със сребриста О2 комби с номер 4035 (мисля)? Тази вечер по Сливница посока Сточна гара около 20:30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях освиркан от синя Октавия? в Бояна. Успях само да мерна табелите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, The Best Forman написа:

 

 

Чичо Манчо, тази сутрин беше засечен (и освиркан) спящ зад волана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, The Best Forman написа:

То е така , ама не баш тъй ... поне позна , че е нещо синьо :)

Е, не случайно сложих въпросителната след Октавия ;) Едно селско говедо паркирало втора лента на Беловодски Път ме беше нервирало брутално и хич не не ми беше до оглеждане на насрещното :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.05.2019 г. at 22:23, iavkata написа:

Кой е колегата със сребриста О2 комби с номер 4035 (мисля)? Тази вечер по Сливница посока Сточна гара около 20:30

Това е бившата ми кола. Момчето не е от клуба. Явно не е махнал стикерите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, joropet написа:

Това е бившата ми кола. Момчето не е от клуба. Явно не е махнал стикерите...

 

И аз го видях тази сутрин по Кукуш. 

Понеже бях с кола без отличителни клубни белези не му сигнализирах....и явно по-добре, че е щял да се чуди пичагата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stucata" - Къде го засне Колегата "maxrpm"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ще разведете някой с толкова много въпроси! Човек да го е страх да кръшне от вас ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До "Stucata" - Къде го засне Колегата "maxrpm"?

кв.Стелбище, около Нишава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.