Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Преди 7 часа, cuca7 написа:

Не секи,който кара Шкода чете форума

Баце, освен стикера имаше и клубни  лайсни на рег. табели! Така че, молА ти сА....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е О1 преди фейса? Може да е на Марто първата Шкода. Тя е идвала на събори.  Той нали сега е с О3 и може някой друг да я кара...... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, legaltk написа:

Дали е О1 преди фейса? Може да е на Марто първата Шкода. Тя е идвала на събори.  Той нали сега е с О3 и може някой друг да я кара...... 

Ако си мислиш за martien , неговата не беше коНби ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.01.2019 г. at 22:11, Mishelle написа:

Днес, почти на същото място, бях на тротоара. Свиркам, махам. Нъц. Трябваше да скоча пред Събчо, за да ме отразиш :)

Няма начин. Бях в Бургас. Някой е "плагиатствал" в района :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 2.2.2019, към 13ч някакъв чичак с каскет, каращ Супърб 3 в цвят Jungle green (ако не се лъжа), ми се беше лепнал на задната броня през цялaта Кресна в посока Кулата. В момента, в който стъпихме на новия участък от магистралата реши да дава газ ;) Направих му 3 ластика като след последния реши да кара вече на нормална дистанция зад мен, кротко с позволените по правилник 140км/ч. Слезе на отбивката за Петрич (преди Шела на Левуново). Ако се разпознае искам да му кажа, че не му отива на годините да кара с такива скорости, само за да се докаже на младата госпожица до него на седалката :) (още повече, че тоя път определено не му се получи ехехехехех)

skoda-superb-3-1.4-tsi-150-style-2015-ph

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли, че всичко това разваля собственото ти удоволствие от шофиране? 

Какво спечели ти от всичко това? 

Оня го остави.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа целият път си карах супер лежерно. Но много мразя да ми карат броня в броня, още повече че демонстративно тръгна да ме натиска отзад при положение, че към този момент аз нямах намерение да карам с повече от разрешените 140км/ч...В крайна сметка миряса, което ме навежда на мисълта, че все пак е разбрал какво съм искал да му кажа/покажа. Дано следващия път се замисли преди да подхожда агресивно към други участници в движението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти разбра ли ме какво искам да ти кажа? 

Не рискувай. Радвай се на шофирането.

Намали скоростта, пусни го напред. 

Той не е важен. 

Ти си важен! 

Аз споделям личен опит.... 

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.07.2018 г. at 14:14, Izolini написа:

Към 12:30 на Рожен при параклиса "Свети Кирик" се "разминах" със Супърб 3, който имаше мерака да ме прати с цялото ми семейство при Св. Петър. Ако шофьора му чете това, да се сети каква тирада има по негов адрес.

 

Преди 9 часа, digitalundgrd написа:

Днес 2.2.2019, към 13ч някакъв чичак с каскет, каращ Супърб 3 в цвят Jungle green (ако не се лъжа), ми се беше лепнал на задната броня през цялaта Кресна в посока Кулата. В момента, в който стъпихме на новия участък от магистралата реши да дава газ ;) Направих му 3 ластика като след последния реши да кара вече на нормална дистанция зад мен, кротко с позволените по правилник 140км/ч. Слезе на отбивката за Петрич (преди Шела на Левуново). Ако се разпознае искам да му кажа, че не му отива на годините да кара с такива скорости, само за да се докаже на младата госпожица до него на седалката :) (още повече, че тоя път определено не му се получи ехехехехех)

skoda-superb-3-1.4-tsi-150-style-2015-ph

С каква регистрация беше? Защото от "моя" видях само "ЕВ", "СВ" или евентуално "РВ" докато се чудех как да скоча в банкета, че то друго нямаше.

Тоя ако го спипам ще му причина неща, от които Торквемада би повърнал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

 

С каква регистрация беше? Защото от "моя" видях само "ЕВ", "СВ" или евентуално "РВ" докато се чудех как да скоча в банкета, че то друго нямаше.

Тоя ако го спипам ще му причина неща, от които Торквемада би повърнал!

Мисля, че беше "СВ" :) Щом се подвизава "редовно" в тоя район, явно е някакъв местен чичак-джигит ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, digitalundgrd написа:

Мисля, че беше "СВ" :) Щом се подвизава "редовно" в тоя район, явно е някакъв местен чичак-джигит ;)

Че къде е Рожен, къде е Петрич. Едното Родопите, другото Пирин. Но най-вероятно е един и същи. Ама накрая ще попадне на някой, който ще му откъсне ръцете и ще го бие с тях докато шава.

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Ице , струваш ми се изнервен тия дни :)

Неее, към теб само с любов подхождам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид Рожен до Мелник, който е на има няма 35км от Петрич. А ти говориш за друг Рожен явно ;)

g3atcY6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-да, всеки си познава своя район. Изобщо не знаех за този Рожен. А аз имам предвид връх Рожен, Смолянско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота се засякох с колега със Октавия, номер: CA5937

Карахме заедно през тунела на Люлин и след това по царица Йоанна. Колегата беше със Форумен стикер и ми свирна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Huku написа:

В събота се засякох с колега със Октавия, номер: CA5937

Карахме заедно през тунела на Люлин и след това по царица Йоанна. Колегата беше със Форумен стикер и ми свирна :)

 

Аз бях :rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Юли днес бе освиркан на околовръстното , но бях под прикритие с една бежава фабиа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, roodnb написа:

Юли днес бе освиркан на околовръстното , но бях под прикритие с една бежава фабиа :)

 

Чух и отговорих. Ама никога нямаше да се сетя, че си ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Mishelle написа:

 

Чух и отговорих. Ама никога нямаше да се сетя, че си ти :)

Ами трябва да я стикеросам, иначе тази ми е вече градската фабиа, другата спи зимен сън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, PRR написа:
  • Вчера се освиркахме с колега с фабия комби !

 

Ако фабията е била червена, най-вероятно съм бил аз. След сигнала от форумната Нива реакцията ми беше неадекватна (даже липсваща), в първия момент помислих, че ми се сигнализира за нещо нередно по колата отвън - изгоряла крушка или спаднала гума.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена беше :) Опитах да избягам по-напред да се видят стикерите. 

 

А вчера осветках с аварийките стикеросана пернишка фабия. Пак бях с нивата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.