Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Вчера следобед на Е-79 пре разклона за Бобошево светнах на г-н Любомиров, ама той не реагира smile027. А днес сутрина на бул. "България" на една сива О2 с рег. № СА 8*6* светнах - ама пак нищо. Явно е време да взема да си измия колата smile152

 

Изобщо не съм те отразил - извинявам се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Ники Любомиров или има двойник, за който не подозира, или се е преместил да живее срещу моя блок в Младост? smile048

031761791.jpg?r=0

 

 

Много смешно, Василе - ама и не съм толкова плешив smile027 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 15:00ч. днес на Макдоналдс в Младост 2 беше фиксирана клубна О1 комби с номер СА 9444. Фиксирах го от булеварда, че си поръчва на макдрайФа. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес, около 15:00, на бул."Черни връх" с зелена О1 СА7133**, оборудвана с лайсни и стикер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес, около 15:00, на бул."Черни връх" с зелена О1 СА7133**, оборудвана с лайсни и стикер?

Звучи като Юли (orange!) ... на Събор 2013 си "замезвахме" до ранни часове а непомниш smile091 . А и може да се каже че е на Ники (sharpshooter_) лошия спомен от пистата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи като Юли (orange!) ... на Събор 2013 си "замезвахме" до ранни часове а непомниш smile091 . А и може да се каже че е на Ники (sharpshooter_) лошия спомен от пистата smile004

 

Хм :-k Вече съм със стикер + лайстни, т.е. поне 15 кончета отгоре, така че кошмари вече нямам smile027 Ако в краен случай не помогнат, ще ме отсрамваш Марто, че нали вече си с бегуна и ти smile004

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес, около 15:00, на бул."Черни връх" с зелена О1 СА7133**, оборудвана с лайсни и стикер?

Звучи като Юли (orange!) ... на Събор 2013 си "замезвахме" до ранни часове а непомниш smile091 . А и може да се каже че е на Ники (sharpshooter_) лошия спомен от пистата smile004

А ти що си мислиш, че мога да запомня всички коли бре младежо smile049

А с Ники не се е...й, че ей така както си "надут" ще дойде да те скъса..... с Астрата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 21:00 в събота - Дивака до Съдебната, Fabia 2 преди фейслифта, мисля че се води антрацитено сиво с черни джанти от Fabia RS 1.

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 15:00ч. днес на Макдоналдс в Младост 2 беше фиксирана клубна О1 комби с номер СА 9444. Фиксирах го от булеварда, че си поръчва на макдрайФа. :lol:

 

 

Аз бях, доволно си похапнах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 21:00 в събота - Дивака до Съдебната, Fabia 2 преди фейслифта, мисля че се води антрацитено сиво с черни джанти от Fabia RS 1.

s_flag

 

 

Аз ще съм да бил тоз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно седят тези джанти. Поздрави! :smt017

 

 

Аз първоначално бях доста скептичен от към визията на Ф2 с тези джанти, но попаднах на снимка в нета и видях как стоят и за това така, а Черен Мат защото бели или сиви маи нямаше да седят добре, пък и черното е в тон с предната лаисна на капака която и те е матова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти що си мислиш, че мога да запомня всички коли бре младежо smile049

smile004

От възрастта ще да е тая липса на памет. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се засякохме с Велко на голямото задръстване м/у Драгичево и София. И понеже бяхме с бързата вектра - резнахме го. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе гледам аз, някой се лендзи от една червена не-шкода, но ми трябваше малко време да загрея кой е, че точно 10 секунди преди това, един много бързащ селтак се беше опитал да се качи на багажника с колелата (нищо, че беше с неква баничарка). А преди това - в задръстването на излизане от София в петък пък ме фиксира Ники Любомиров и любезно ми потропа на джама с много джазова, ухилена физиономия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе гледам аз, някой се лендзи от една червена не-шкода, но ми трябваше малко време да загрея кой е, че точно 10 секунди преди това, един много бързащ селтак се беше опитал да се качи на багажника с колелата (нищо, че беше с неква баничарка). А преди това - в задръстването на излизане от София в петък пък ме фиксира Ники Любомиров и любезно ми потропа на джама с много джазова, ухилена физиономия :)

 

 

Ти се благодари, че на задната седалка имаше народ - все се бях качил, ама да не се очувстваш неудобно ти го спестих smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със стикеросана О2 с номер СА8213 или нещо от сорта? Вече няколко пъти му виждам колата паркирана на Шейново между Мургаш и Априлов? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със стикеросана О2 с номер СА8213 или нещо от сорта? Вече няколко пъти му виждам колата паркирана на Шейново между Мургаш и Априлов? :-k

 

 

Трима ли сме станали в квартала ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Около 19:50 днес на Климент Охридски на светофара при Ректората на ТУ се разминах със страхотна тъмносиня О1, СТ 2789 (или нещо подобно, не видях добре в тъмното), стори ми се, че видях клубни лайсни. Някой да си я познава? Изглеждаше страшно изпъната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7ми номер от събора да е бил днес при Маджо?

 Беше :-)

 

Около обяд ходих да слагам зимните гуми. Не съм те видял кога си минал. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7ми номер от събора да е бил днес при Маджо?

 

Аа, не беше само седми номер, не ;)

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя фелиция със стикер на задното стъкло, днес около 11:30h по Околовръстното посока Младост ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.