Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

До "PRR" - Да кръшкат с Метрото, егати.. Ха-ха..

 

До "Stucata" - Ясно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вчера вечерта подминах тъмно синя Фабия, BH1000xx на бул. България и Околовръстното. Не съм 100 % сигурен, че минах бая бързо, но ми се стори, че има клубен стикер на задното стъкло горе в дясно. Свирнах в бързината, ама не знам дали колегата (ако е колега въобще) ме отрази :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също вчера на околовръстното към 17 и нещо от към бул. България излезе черна Фабия 1 дизел със стикер на задното стъкло. Присветнах с фаровете, ама основното беше за да не го прасна че излезе на "ура" право в средната лента, стикера видях после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A!!! Ти да видиш! Най - накрая някой да ме засече и да не съм на работа... Там живея. Звънкай , като си свободен да се видим.

 

Относно кръшкането - откъде да знаеш бре, може жената да е с едната кола, той с другата, да са се събрали хората да си правят 3ка, с друга позната мацка на друг адрес.   Като ще кръшка , ще каже на мацката да дойде с нейната кола , или ще отиде с такси.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, sauber написа:

Кой беше колегата на бул. България? Мнооооу бях заблеян, сори :)

 

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера омахах колега по Черни Връх, а днес сива фабия на околовръстното. Бях на две колела :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта, към 8:30 сутринта Жорката @legaltk беше леко освиркан на Братя Бъкстон. Жорка, малко късно те видях, чак след като се разминахме. Видя ми се напрегнат, предвид трафика :P

 

Днес Ванката @nelasms ме излови на околовръстното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали пише колегата с черна Октавия 2 комби с бокс с номер 1257, новите клубни табели и малко стикерче на задната врата?

Вчера по време на пороя, точно ми освободи подходящо място. Аз бях със сребристата Фабия 1 комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, legaltk написа:

Потвърждавам!

Там си е така трафика по това време - неприятен.........

Днес минах от там 15-20 минути по-късно и трафик вече нямаш. Ама и Жорката го нямаше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на паркинга на лидл младост 2 около 19.30 2 колеги но не обърнах внимание на номерата октавия 2 vrs синя и супърб 2 фейс с клубни  табели на рег номер vrs много ми хвана окото 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, ikaraganev написа:

Днес на паркинга на лидл младост 2 около 19.30 2 колеги но не обърнах внимание на номерата октавия 2 vrs синя и супърб 2 фейс с клубни  табели на рег номер vrs много ми хвана окото 

 

Това си беше импровизирана мини Шкода среща. Супърба е на @kokarosta, с който в Лидъл, докато пазаруваме, направихме добър разбор на селското стопанство, лехите с доматити и добрата грижа за тревните площи на селските къщи :)

Днес сутринта те засякох на Малинов, ама пусти телефони, и аз не мога да се откача от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Superb-a e бил двойка фейс, значи сме били четирима колеги по едно и също време там :)

Юли, и овошките обсъдихме бре :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - На 22.06.2019 Година, около 14:00 Часа, фиксирах "Skoda Octavia 2" с отличителни Клубни знаци в Копривщица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.06.2019 г. at 20:53, Mishelle написа:

 

Това си беше импровизирана мини Шкода среща. Супърба е на @kokarosta, с който в Лидъл, докато пазаруваме, направихме добър разбор на селското стопанство, лехите с доматити и добрата грижа за тревните площи на селските къщи :)

Днес сутринта те засякох на Малинов, ама пусти телефони, и аз не мога да се откача от тях.

Така е когато шефа те ядосва в 10 сутринта 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

@Bondo - Боби, много лежерно днес по Сливница (10:45) го местиш този червен Супърб! От “затвора” си мислех, че ще го натиснеш (първа кола на светофара), ама културно подкара, чак се усъмних, че си ти :)

Страшно се откроява колата - да ти е честита! С черни елементи ще стане агресивна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,разработваме още. А и попринцип така си карам в градски условия. Не съм те сканирал,Велко.

Ще се радвам скоро да се видим на по бира! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепино изловен в Ринг мола, но не се обърна да ме види 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 7 часа, Izolini написа:

@Andro73 преди малко си ровичкаше нещо в гаража.

Сложих като теб лед крушки на дългите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, axel написа:

Сутринта maxrpm ме омаха на Шератон. ?

Taка се получи, аз бързах, една работа да свърша , пък съботния трафик , нещо се влачеше с 40, ама като видя лайсни, от далече ги фиксирам и поздравявам , дори и с цигара в ръка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка сутрин на път за работа минавам покрай форумен Superb - СВ 4484 АТ :)

Понякога е в локалното на Орлов мост, друг път пък е на Сан Стефано (в края на улицата откъм подлеза за метрото).

Колегата/колежката да си каже кой/коя е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.