Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

На 26.01.2019 г. at 9:07, legaltk написа:

За него си мислех. Не е комби, а и сякаш номерът му не беше като посочения.... 

Sorry за късното включване...

Не е моята. Иначе бащата я кара в момента, движи си се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си. Жената ме води да ѝ купя нещо, ама на края само аз се уредих.

 

Edit: Ама рамката за регистрационния номер е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P-20190303-115309.jpg

P-20190303-115120.jpg

До мол България , към 12часа С4494ВМ, едва ли е някой от нас, но зверски ме накефи!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.03.2019 г. at 13:30, Alexandar написа:

Кой беше колегата с плевенска О2 на Монтевидео преди около 2 часа?

 

Поздрав ?

 

Аз :) Драскай ако минаваш пак насам :) Поздрави ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.01.2019 г. at 12:23, Алекси Георгиев написа:

Тази сутрин от Лукойл на Орбита (Враца) излезе зелена 01 комби със стикер на задния джам ВР7050СА май беше. Няколко пъти я засичам, но колегата не отразява поздравите ми.

 

Разбрах вече, че въпросната Октавия не е на Марто, но днес случайно пак я засякох - спряла.

Ето за тази говорех...

 

IMG-20190309-143345.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сутринта, докато нагло се измъквах покрай кортежа на Военна полиция, видях клубна О1 фейслифт на бул. България и Каблешков :) Не свирнах, щото тия вдигаха джабала така или иначе, нямаше кой да ме чуе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, sauber написа:

Сутринта, докато нагло се измъквах покрай кортежа на Военна полиция, видях клубна О1 фейслифт на бул. България и Каблешков :) Не свирнах, щото тия вдигаха джабала така или иначе, нямаше кой да ме чуе :)

 

Доста възможно е да съм бил аз ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

софийска, 59 XX нещо си беше номера :) Мога да върна камерата, ама немам желание, че съм налазил един дюнер сия и...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

софийска, 59 XX нещо си беше номера :) Мога да върна камерата, ама немам желание, че съм налазил един дюнер сия и...

 

Да , аз .

Ай нЕма нужда от камери , че "сме" мърляви и " не сме за показване" ? 

д`тий сладко ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер около 20:35-20:40 , на " околовръстното " на Люлин застигната клубна шкода СВ 7722 , невъзможно да бъде задмината ;) , Колега левия габарит е дал фира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

https://photos.app.goo.gl/Km57V47BAEqLDckm7

Днес на паркинга на Била на ломското. Бях спрял с бял Superb 2 до колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи към 21:30 на бул. България до МОЛ България ми помаха колега с Фабия 1, когото не разпознах в тъмното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Снощи към 21:30 на бул. България до МОЛ България ми помаха колега с Фабия 1, когото не разпознах в тъмното.

 

А тебе те освирих вчера на Владая горе, преди караулката - ти отиваше към София... карах по един GL и човекът реши, че му свиря на него и се разкара от лявата лента :D:D:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, shaft написа:

 

А тебе те освирих вчера на Владая горе, преди караулката - ти отиваше към София... карах по един GL и човекът реши, че му свиря на него и се разкара от лявата лента :D:D:D 

Въобще не съм те отразил, така ми се спеше, че мислех само как ще си направя кафе. А и ти с тая малка кола, как да те види човек ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Izolini написа:

Въобще не съм те отразил, така ми се спеше, че мислех само как ще си направя кафе. А и ти с тая малка кола, как да те види човек ???

 

Хахаха! Аз ходих да си сменя гуменяците... и това беше към 13ч :D:D:D следобедно ще спиш, значи :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 1 час, shaft написа:

 

Хахаха! Аз ходих да си сменя гуменяците... и това беше към 13ч :D:D:D следобедно ще спиш, значи :D

 

Е не, банан! След цяла сутрин на кариерата бях каталясал. А видя ли колата на какво приличаше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Izolini написа:

 

Е не, банан! След цяла сутрин на кариерата бях каталясал. А видя ли колата на какво приличаше?

 

Къде дават така бе... :D Не, честно казано си беше чук колата - може би заради дъжда... Отдалеч ми хвана окото и те видях, но бях с 90тина зад GL-a все пак, а и си говорех по телефона през слушалката, та на импулсът му трябваше малко повече време да стигне до мозъка.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.