Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Днес, около 18 00 на светофара на Гео Милев и Ситняково ?

IMG_20190730_175603.jpg

Редактирано от berberov_sm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, berberov_sm написа:

Днес, около 18 00 на светофара на Гео Милев и Ситняково ?

IMG_20190730_175603.jpg

Да, чака си за ляв завой 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "@Stucata" - Еййй, едно коленце не може да удари Човек на спокойствие значи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20190814_143603107.thumb.jpg.a2ae9675778da73f06ff4754967886d9.jpgПоздрави на колегата

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърб 2ка фейслифт комби, на паркинга на LHT ? :) Имах работа, та наминах и го видях паркиран на челна позиция :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 8:40 сутринта на Руски паметник покрай мен мина стоманено сива Октавия 2 Фейслифт със стикери на триъгълниците на задните врати. Страшно беше лъскава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.06.2019 г. at 10:50, ID A написа:

Дали пише колегата с черна Октавия 2 комби с бокс с номер 1257, новите клубни табели и малко стикерче на задната врата?

Вчера по време на пороя, точно ми освободи подходящо място. Аз бях със сребристата Фабия 1 комби.

 

Добра среща в между блоковото пространство ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Разминахме се с Октавия 1 (РС мисля беше) в участъка Луковит - Червен бряг към 16.00 ч. , но късно видях лайстната под номера .

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещо се изгубихте по софийските улици последно време никой незасичам, освен колегата с синята фабия около интерпред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах една червена Фабия в Долни Чифлик. Не съм сигурен дали беше с Варненска регистрация, минах много бързо, беше паркирана близо до центъра на града :) Стори ми се, че има от големите стикери на задното стъкло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (то почти онзи ден де) на магистралата от Варна към Шумен подминах и пуснах аварийки на колега със сива Октавия със стикери. Не знам дали ме разпозна, че стикерчето е малко и е в горната част на стъклото, а там в тъмного трудно се вижда :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако днес към 14:15 на бул. Цар Борис lll при Горнобански път не е бил колегата @Alexandar, значи много здраво съм освиркал грешна пернишка Октавия.

А няколко минути по-късно в района на Красно село ми свирна от насрещното черна Октавия 2 комби, но късно погледнах, стори ми се, че е с черна решетка и със сменена предна емблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

Ако днес към 14:15 на бул. Цар Борис lll при Горнобански път не е бил колегата @Alexandar, значи много здраво съм освиркал грешна пернишка Октавия.

 

Хаха, да, така е станало, не съм бил аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СВ 1083 НС - тъмен шкодилак, с форумни знаци :P  управляван от дама... аз продължих по Цариградско, а тя по локалното към Шипченски проход :)

Хубав ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера забелязах на МОЛ България, черна Октавия 2 VRS CB6664.... с табели още от skodaclub-bg.org 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди малко дали не поздравих Монката на подлеза в Изток под Цариградско (до Коколандия в Борисовата градина)?! Бях дегизиран със Citroen.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа аз бях, чух свиркане хахаха, ама викам какво пък съм направил сега :D Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.