Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект: Mean Green


siromaha

Recommended Posts

Със задното стъкло не се получи номерът :( Странното е, че и дясното задно стъкло не иска да се "обучи" и не му работи автоматичното затваряне. Поне не се отваря наобратно като лявото :D

 

Дайте акъл как да накарам мултифункционалния волан да бачка? Сега нито клаксон имам, нито бутоните работят (и не светят). Не знам дали и еърбега работи въобще, въпреки, че не свети лампата за него (дано да не се налага да разбирам).

След един ремонт в ЕТ явно бяха разскачали акумулатора. И имах подобен проблем всички прозорци работеха както си искат и не им работеше автоматичното затваряне. Когато им казах ми го оправиха на място с VAG COM  и после при затворени прозорци до край дръпнаха 4-те копчета на шофьорската врата едновременно (в посока затваряне) и се задържа докато не чуеш изцъкване от 4-те прозореца.  След още един ремонт пак при тях ми се случи същото. Тогава ми казаха, че трябвало да сменят копчетата ,че били счупени, аз им обясних ,че и друг път ми се е случвало и са ми го оправяли обаче нямаше кой да ме чуе. На другия ден като отидох за смяна на копчетата дойде един човечец и пак го оправи по същия начин и нищо не ми сменяха. Оказа се, че предния ден "разбирача" на тоя проблем го е нямало затова само са ме размотавали и са ми обяснявали ,че трябва да се сменя бутониерата.

 

ПС: Пробвай да затвориш 4-те прозореца до край и след това дръпни(в посока затваряне) едновременно 4-те копчета на шофьорската врата докато не чуеш 4 изцъквания(от 4-те врати). Така ми казаха ,се обучавали копчетата.

 

Иначе през ваг кома ми казаха , че били качили нов софтуер за копчетата(което на мен малко ми прозвуча като тъпотия,  че се опитват да ме баламосват ама може и така да е). Но просто това ми казаха.

Редактирано от sauro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • siromaha

    59

  • bega4kata

    18

  • masterOne

    15

  • Цецо75

    15

Най-много писали в темата

Ама големия проблем при него е, че не може да натисне нагоре всички копчета, защото задния прозорец веднага тръгва надолу, ако му дръпне копчето нагоре :) Т.е. точно наобратно работи... дръпнеш ли ги едновременно - три изпукват, ама четвъртото си върви надолу и не му дреме, докато не спре най-долу...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Проектът приключи, поне от моя страна.

Позабравих темата последните 2 години, но и не съм правил много неща от тогава.

 

Сега Mean Green си търси нов собственик - линк към темата

 

Дано да се намери ентусиаст, който да продължи делото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ентусиаста е намерен :)

Според мен новия собственик ще се грижи добре за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тукашен ли е?

Да, близък приятел. Ще се похвали скоро и във форума. Утре я прехвърлят и газ към Пепи, да я мапне. Колата е много гледана и хубава, ше се завърне и по клубни срещи. Момчето е голям мераклия и поредния сменил БМВ с нашата марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още чакаме окончателно решение :)

Дотогава е на разположение за огледи.

Редактирано от siromaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.