Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Браво на нашето момче ! След 4-тото място във волейбола , загубите на футболните лъвчета и няколко други такива , това си е много хубава новина =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойчо Младенов

преди 2 часа

 

Годините минават бавно,

калъфките множат се славно.

Историята ви говори

100 години ВЕЧНО втори!

 

Взето от Фейса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво отново за момчетата от Разград ! Много е приятно когато се печелят точно такива мачове , без да имаш инициативата и надмощие , но с тактика и малко късмет резултата е на лице smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са smile126 ! Сега е момента да ги подкрепи всеки, независимо от кой български отбор е! Мисля на 7ми да съм на стадиона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Федерер по му влизаше първия сервис и не му "трепна ръката", както на Гришо във важните моменти. Сигурно хич не е лесно да играеш срещу идола си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после сладка победа с драматичен обрат , толкова липсваше това досега smile152 - Манчстър Юнайтед 3 : 2 Стоук Сити

Суарес би УБА (наздраве на vasilisa и останалите smile027 )

Да видим сега и Ел Класико ... smile049

 

А БотевЪ неуспя да тегли една "майна" на Левски , изненадващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барселона-Реал Мадрид

2-1

Като цяло двубоя беше равностоен,но пак подпряха Барса :smt018,това се случва във всичките им мачове с Мадрид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за положенията,при 1:0 съдията ощети Реал с недадената дузпа срещу CR7,a при изравняване мачът ставаше друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...,но пак подпряха Барса :smt018,това се случва във всичките им мачове с Мадрид

 

Аз рядко гледам мачове, но за сметка на това почти не съм гледал мач на Барса в който да нямат поне едно сериозно подпиране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отбор мащеха, да съсипят един чудесен пилот, че да избутат другия

 

25grxpe.jpg

 

никога няма да са истински отбор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това гледах 15 мин. , видях на къде отиват нещата и цъкнах дистанционното (да не се ядосвам) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отбор мащеха, да съсипят един чудесен пилот, че да избутат другия

никога няма да са истински отбор

 

При двама в отбора винаги единия е прецакан. Гладам и MotoGP - там ситуацията е същата. Маркез и Педроса не могат да се гледат, но единия има шанс за титлата, другия вече не.

 

Личното ми мнение - Фетел тази година доминираше както над останалите тимове, така и в самия тим. Само виж колко най-бързи обиколки е направил, колко време е бил на първа позиция, колко състезания спечели, колко .... Абе какво да го дискутираме. От двамата - Вебер и Фетер, втория е по-добрия. А останалите караха кола от друго състезание smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Ожие отново ги разкърти в Испания, а Фетел ги умъртви в Индия. Напълниха ми душата, щото съм фен и на двамата. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вечното дерби завърши скучно и ... нулево :wacko_1: , поне ще има още един мач .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футболната събота започна обещаващо ...

Невероятно вълнуващо и качествено Мърсисайдско дерби ! Евертън 3 : 3 Ливърпул . Много открит и непредвидим мач , с голови положения и интрига , а резултата спокойно межеше да бъде и 7:7  :jester:

Малко неочаквано , но -  Левски отнесе Литекс с 4:1 :eusa_clap:

Да видим довечера Борусия Д vs Байерн М :fiu:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борусия Д  и  Байерн М  0:1 като прогноза но нищо чудно и да има изненади в головете,които се очакват да паднат .

Очаква се голям зблъсък между двата отбора единия е на 1 място а другият ако не се лъжа  дали не беше на 3 то място или четвърто.

Редактирано от fbi_83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.