Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Говорители за Октавия 1


Recommended Posts

На 3.06.2019 г. at 12:29, joro_kem написа:

4х6 са за комби в корите на багажника

Как се смъкват корите на комбито , нещо не мога да се ориентирам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mom4ence написа:

Как се смъкват корите на комбито , нещо не мога да се ориентирам ?

Има упътвания в нета - 15-ина винта са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, joro_kem написа:

Има упътвания в нета - 15-ина винта са

Колега , закривайте тогава форума щом има упътвания в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, mom4ence написа:

Колега , закривайте тогава форума щом има упътвания в нета.

Е ти очакваш някой да го нарисува с молив тук ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, JORDITO написа:

Е ти очакваш някой да го нарисува с молив тук ли?

 

 

Това , което очаквах се случи , още в първите ми постове ме нападнаха и разбрах ,че съм прост на квадрат.

Какво ще ми рисуваш колега.Питал съм се как се свалят корите на комбито в багажника.На вратата се маха решетката на говорителя и готово.

 

Ще попитам пак ако някой може да ми даде насоки за свалянето или да прати линк , видео и каквото и да е било , защото аз не намерих нищо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mom4ence не схванах, че за панела със задните колони питаш.

Виж това дали ти върши работа :

https://workshop-manuals.com/skoda/octavia-mk1/body/body_work/trim_noise_insulation/luggage_compartment_trim_panels/summary_of_components_of_support_for_the_luggage_compartment_cover_(octavia_combi)/ 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2019 г. at 17:26, mom4ence написа:

Колега , закривайте тогава форума щом има упътвания в нета.

Рязко влизаш в завоите! Имах по-приятна работа от това да ровя за линкове от телефона. От компютър работата с търсачката е за няма и 2 минути. Вече разполагам с компютър, но не и с желание да помогна. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, joro_kem написа:

Рязко влизаш в завоите! Имах по-приятна работа от това да ровя за линкове от телефона. От компютър работата с търсачката е за няма и 2 минути. Вече разполагам с компютър, но не и с желание да помогна. Успех!

 

Колега , помолих за помощ защото никъде нищо не намерих.Твоя отговор беше  поредния който ме насочваше да чета някъде извън форума , да чета  ръководство на потребителя и т.н. , и това още при първите ми няколко поста.Знам ,че никой не е длъжен на никой , но в крайна сметка влязох тука , за да намеря отговор на проблемите си а стана така ,че ме натовариха.

Нищо лично , сори ако съм те обидил . Хубава вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш джобовете, има пластмасови гайки. Някъде над лампите за багажника имаше винтчета. Махаш и щората и в закрепвянето на щората също има винтчета. След 2-3 часа мога да пусна снимки, че сега пътувам от Пловдива майна към Софето.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките съм оградил къде са винтчетата и гайките. Както споменах и по горе- и в дупката където влиза щората.

20190820_172018.jpg

20190820_171941.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джоба от към шофьорската страна има две гайки, от дясно е една. За да махнеш пластмасата с колоните, трябва да я разкопчаеш и от пластмасата която е с лампите за багажника, за тях не съм сигурен дали имаха закрепване с винтове към купето....в момента гледам да не се завирам в багажника че ми е пълен с прах от пожарогасител......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Намерих още едно винтче което бях забравил, то е под пластмасата между седалката и вратата.

20190827_201733.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.