Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно обслужване в ЕТ


dimonio

Recommended Posts

Здравейте,Колеги извинявам се предварително за въпроса ,защото е писано и говорено много по него,но искам да Ви питам доволни ли сте от обслужването е ЕТ,може ли да им се довери човек за по сложни ремонти,дават ли гаранция за частите и труда извън България или са само серзиз за страната .Ще съм Ви БЛАГОДАРЕН за всякакви мнения и коментари по темата,и най вече Ви Моля да бъдете искренни .Ако имате неприятни случки в тези сервизи споделете ги,забравих да спомена че съм от Пловдив,Колеги от Пловдив помагаите с мнения Моля..........Успех на всички пожелавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети в разделите Бял и Черен списък, там има писано за ЕТ. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз ходя само в ЕТ (Бургас) и мога да кажа, че съм доста доволен от обслужването и самите части. Последно ходих преди 2 седмици за смяна на спирачни дискове. Нямам сериозни ремонти и не мога да кажа. Лошото ми мнение е единствено за продажбата на някои консумативи като чистачки,фарове(стопове) алуминиеви джанти и т.н. защото са с много високи цени. Веднъж се излъгах и си купих чистачки от ЕТ за 40 лв, като си мислех че ще са Бош като оригиналните,но не бяха (хвърлих ги за 1 година).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно гаранцията - гаранцията на Шкода важи във всички оторизирани сервизи в Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото ми мнение е единствено за продажбата на някои консумативи като чистачки,фарове(стопове) алуминиеви джанти и т.н. защото са с много високи цени. Веднъж се излъгах и си купих чистачки от ЕТ за 40 лв, като си мислех че ще са Бош като оригиналните,но не бяха (хвърлих ги за 1 година).

С две думи да не си мисля , че ще ми продадат свещи по-различни от Шампиона в кварталния магазин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи да не си мисля , че ще ми продадат свещи по-различни от Шампиона в кварталния магазин?

 

Каквото има в ауто плюс, това и в ЕТ, ако ме разбираш.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На свещите поне на кутийката има инициали само на ваг групата, като за 20 лв (4бр.) може и да са по - лоши от шампион в кварталния магазин, но съм нямал проблем до сега с тях каквато и марка да са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.