Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За металните кори повдигането на предницата и още нещо......


shkodilak

Recommended Posts

Здравеите колеги реших да споделя преживяното защото на някои може да му е от полза.Първо се чудих дълго дали да повдигна предницата и след като изслушах всички коментари от сорта"Ще прилича на немска овчарка"отидох и си купих втулки от ЕТ за по 20 лв.парчето и когато разглобиха да сменят тампоните се оказа че си ги има и е била повдигната вече,извода е повдигаите въобще не си личи само помага.А за металната кора,след като отидох до МК33 и ми обявиха 270 лв.+30 лв. за пластмасовите страници и 30 лв за монтаж,общо 330лв. се разтърсих и открих Наско от Перник smile009 Знам че звучи стряскащо ПЕРНИК, но аз отидох на място да проверя и попаднах на невероятно свестни хора предлагащи страхотна услуга.Метална защита на картера за почти всички коли,а ако не я предлагат с радост ще експериментират с много умение и инструмент необходим за това.Освен че е по евтино е и по качествено,страниците са метални и монтажа си е в цената s_flag ,октавията е масова и кората ми стана за 2 дни и я монтираха за час.Много съм доволен и пак ще пиша след като я пробвам след началото на ловния сезон ,а тои е близо smile009 .Въобще колеги исках да споделя че втулки и Наско се отразяват страхотно на наи милото .......... smile159 Освен всичко друго Наско е спец и по турбините ако на някои му се наложи недаи боже,пипа внимателно не чупи щипки и връща всичко по местата си без да олекотява конструкцията ако ме разбирате какво имам предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от Наско. Демември месец и аз слагах кора при него - много готин, разбран човек. Качествено си вършиха работата с колегата му. От кората съм доволен. От време на време ме дразни, че е много ниско (по - ниска е от бронята) и много често на сравнителни ниски места закача. Ама по - добре тя да закача.... . Ще те радва много голега, особеонно щом си и авджия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, може ли да сте такива хора - ами дайте някакви координати!

Телефон, адрес!

Наско, от Перник.... Това е същото, като "На село, до дядо".....

Щом сте останали доволни - недейте да го пазите мястото в тайна! :mrgreen:

Не съм ли прав?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само че не го пазим в тайна ами даже ще говоря с него да пусне снимки на моята кора да я погледнете как се е получила,да погледнете и едно ново елементче което предпазва радиаторчето което се намира под краката на пасажера,много яко се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не следя нещата чак толкова изкъсо, но вече след като сте го посочили линка - мноооого мерси! :smt017

Наско, телефон, и така нататък - всичко има!

Пък и снимки има - и корите изглеждат супер!

Направо по-добре от оригиналните!

Че и теглото ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...

Да изтупам от праха тази тема, но не мога да открия координати на човека който прави металните кори. Ако някой ги има моля да ги сподели т. к. имам желание да си сложа една такава. Макар и с втулки май и омекнаха пружините и искам да я защитя. Най вероятно и пружини ще сменя но все пак. 

Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско не живе в България вече.

В olx има един човек, който продава турски метални кори по 95 лв. Той ще те насочи за монтаж, ако си вземеш от него. Корите не са като на Наско, но са доста добри за парите си. А и са доста по-евтини от тези на Ем комплект 33.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Темата е стара, но за мен не е! 

Та, кой и къде , а и за колко монтира такива кори сега? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Из обявите преди време имаше човек, който се занимаваше с такива кори - метални. Ако няма нищо в търсачката - погледни в olx, bazar и други подобни - там по-често се срещат обяви за кори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.