Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 vRS


bubaru

Recommended Posts

Цвета е уникален. В комбинация с едни джанти екстрийм и черен пакет ще събира доста завистливи погледи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 666
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    178

  • bubaru

    63

  • BlackPearl

    32

  • werz

    30

Най-много писали в темата

Черният пакет е задължителен, но при джантите съм се насочил към Gemini Anthracite. Xtreme са ужасно красиви и променят значително това как изглежда колата, обаче да сложиш 19-ки на ежедневната си кола в България (с нашите пътища) граничи с мазохизъм. 18 инча са достатъчни.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След днешния test drive мога да кажа, че RS-ката е всичко, което очаквах, и много повече. Страхотна кола! Струва си всяко левче.

 

Само за лично спокойствие преди да скоча ще погледна и Seat Leon Cupra. Предубеден съм към марката и имам едно наум по отношение на качеството на изработка, но... вървящите в момента там намаления са много сериозни.:)

 

bwy1439653994c.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FCF4Life - един път ходих да гледам Ехео,кофти ми се сториха дилърите. Трябваше да ги ръчкам и да им вадя думите от устите. Това беше преди 3г, не знам сега кой ги държи като марка,преди бяха едни гърци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна Cupra-та от чисто любопитство. Искам да видя къде е уловката. На теория, става дума за кола, позиционирана над О3 RS, а при предлаганата (огромна) отстъпка цената е много близка до тази на Шкодата. Толкова ли пък никой да не ги иска тия Сеати, че едва ли не да ги подаряват... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си Шкода! Мани ги тея сеати. Испанци коли ще правят. От кога е тази марка. За дизайн пък изобщо няма да говорим. Не си струва труда даже и да ходиш да ги гледаш.

Ами, честито за РС-а. Сивото е уникално, но за мен стои малко обикновено, поне на снимка. Харесва ми, но лично аз се чудя дали бих си взел такъв цвят. В същност не знам какъв цвят бих избрал. Много труден въпрос за мен. Едно е сигурно - че ще бъде с хром и джанти Джемини

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се просто да видя дали са се постарали повече при Cupra-та. Ясно е, че като динамика ще размаже RS-ката, но ако положението като качество на изработката е като при FR, дори още надолу да отиде цената, пак няма да си струва. :)

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направих обстоен тест на О3 vRS TSI 6MT седан. София(Икеа) - Железница- Дупница- Рилски манастир-Сандански - Роженски Манастир - Хърсово - проход Попови ливади (брутален път- препоръчвам на всеки) - Гоце Делчев - Разлог - Юндола - Велинград - София (през Тракия) . Мисля , че е добре  :)

Валеше дъжд на доста места или пък ако не валеше, беше мокро на повечето, но това дори увеличи кефа. Разход 9.7/100 при доста сериозно натискане, а и този маршрут не е икономичен. Колата е феноменално добра, за пореден път казвам - най-добрата кола за парите си въобще. Тракшън контрола се включи едно 500-600 пъти, но настроението е налице. Предното е много сейф предаване, определено по-добро от задното за масовите потребители. Освен това колата завива и стои супер добре, недозавиване има само когато си "предОбрил" завоя и влизаш с ненужно висока скорост или даваш много газ преди излизане.  Шкодата е добра и защото задницата е доста стабилна и не улеква лесно, както при Фокус СТ или Меган РС примерно. Това за някои е минус , но пък е по-безопасно. Страшна машина, изкефих се максимално....

...бтв при желание в България вече могат да се начертаят адски много добри места за каране, които грам не отстъпват на доста по-популярни дестинации в Алпите и по света....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това би ми откачило вниманието от Скаута, колко е достоверно това не съм го срещал поне аз никъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в голям гараж на VW Groupe и един от продавачите ми даде информацията цената ще е около 1500 евро за който иска. Чакаме също и новият Суперб комби даже и 4х4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разбрах, че докрая на годината ще си имаме и модел 4х4!

Супер, това ще е най-добрата Шкода! 4х4 надали ще е торсен, но и на халдекса ако му сложат ръчен регулатор на разпределението преден заден мост(някои сааби го имат) ще е откачена кола!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе. При съвременните автомобили 4ката е електроника до пръсване, сама решава какво и къде. Шофера е принизен до оператор въртящ геврека. И на торсен и на халдекс, колата мисли вместо мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.