Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 vRS


bubaru

Recommended Posts

Аз съм за кожа и текстил. Поне от тези снимки които ти постна тук и като си представя как ще е само с кожа , мисля че по-добре е да има текстил.Но е факт,че мнението е субективно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 666
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    178

  • bubaru

    63

  • BlackPearl

    32

  • werz

    30

Най-много писали в темата

Немога да намеря,качествени/големи/ снимки на салона само с кожа.Пак е хубаво.Има клипчета от салони и там имаше с кожа изцяло.Ще го потърся после.

Към колегата Генчо. Относно този hill hold contro-махни го ако не е късно вече.

При дсж-където е стандартен работи добре,защото при старт в момента в който пуснеш спирачката и си държиш пълната газ,системата лимитираща горивото се изключва мигновенно.А при ръчната кутия се изключва/взема информация от съединитела и спийд сензорите-тоест на абс-а.Получава се едно леко забиване и забавяне.Това са ми наблюдения от други коли ,не Октавия рс,но и при Октавията ще е така.Просто машинката отчитаща положението на съединителя,отчита в по-отпуснато положение когато е педала,а той реално вече е позацепил съединителя.Това е супер краткотрайно забавяне,но мен би ме подразнило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bega4kata - и на мен много ми хареса какво си написал в гаража си :D

 

Късно е братле, във вторник я поръчаха на завода.

Поръчах го понеже в Гранд Пикасо-то ми работи перфектно и съм много до волен от него. Особено по търновските баири ми е много полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми,ще си работи перфектно сигурно.Мен не ме слушай,то моето е болест.

А за гаража което съм написал......ха,ха така си е.На Маджо му е много смешно ,защото 5 години бях уж заклет дизелджия ;) Нарочно дразня :D

Относно клуба и форума,мога да ти кажа,че няма да съжеляваш с избора на марката.Много сплотен и готин клуб сме,с много приятели.Заповядай на събор и ще се убедиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер конфигурация.Аз също се колебая дали да не поръчам кожения салон или да я оставя кожа и текстил :-k

 

Не знам дали при Октавията са я оправили /в което силно се съмнявам/, но при Супърба изцяло кожения салон не беше хубав.

На твое място бих взел кожа с текстил.

Аудито е с такава комбинацията и е за предпочитане пред целия кожен салон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече мога да се похваля с поръчката на новата си Октавия RS.
-бяла
-черен салон кожа и текстил с червени шевове-да си ходят с червените апарати,червената лента отзад и стоповете
-черна маска и огледала/пакет Black/
-антрацитни джанти Gemini 18"
-допълнително затъмнени задно и задни странични стъкла
Ще е красавица и манекенка в БЯЛО ,ЧЕРНО И ЧЕРВЕНО ;)

Поръчал съм и някои др.дреболии като Болерото,избор на режим за шофиране и интериорно осветление в краката,за да мога да си чистя стелките и вечер по-добре :D
От сайта на супер шкода вече съм си харесал някои неща за неродения петко....
Естествено първото нещо ще е други пружини да сложа /защото въпреки спортното окачване ще ми е висока/,както и едни леки 1см. фланци само да задните колела.

В Еуратек,ги почерпих от сърце с надеждата да не ми я карат както предната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай честито дет се вика!!! :smt017

Сега остава само чакането. Като дойде трябва да направим една сбирка да поточим малко лиги /е не върху нея де/ и да цъкаме с език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита поръчка, неусетно чакане и безпроблемна употреба s_flag

Между другото, има още много и не скъпи дреболийки подходящи за поръчване... Нищо повече от написаното ли не добави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само това съм добавил,друго не ми е нужно.Какво например имаш в предвид?

Аа ,и алармата съм поръчал.

А кога ще дойде,не знаят.Но аз бърза работа нямам.Все до пролетта ще дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си знаеш най-добре, но например:

цветен Maxi-DOT 156 лв. /това аз не бих го пропуснал/

Rest assistant - 72 лв.

подгряване на предните седалки - 342 лв.

подгряване на предно стъкло - 355 лв.

Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба - 47 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ти си знаеш най-добре, но например:
цветен Maxi-DOT 156 лв. /това аз не бих го пропуснал/
Rest assistant - 72 лв.
подгряване на предните седалки - 342 лв.
подгряване на предно стъкло - 355 лв.
Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба - 47 лв.

Максидота-цветен става.
А с тези подгрявания които си изредил не са ми нужни защото колата зимата няма да се кара,както и предишната ми Октавия.За зимата имам Фабийка.
Rest assistant-и Искрен ме навиваше,но не ми е нещо по сърце.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво, Честито и от мен. Леко чакане, "весело посрещане" и удоволствие от карането. Само не разбрах каква я поръча-надявам се по новото ти мото. Честито ! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което аз видях вчера на тестовата беше следното: на дадени функции просто някой елементи от екрана са цветни. Примерно , когато е отворена врата то отворената врата свети в червено , когато се сменят различните менюта , рамките на менютата са зелени и подобни . иначе като цяло си е пак черно бяло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимство се проявява при наличие на "Front Assistant" / "Adaptive Cruise Assistant" / GPS.

В противен случай наистина не би трябвало да има голяма разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сертификат N1 е възможен от тази седмица! smile035

 

П.С: Тоест вече може да се поръчват с N1. (без утежнение в цената)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се тази сутрин и го поръчах цветния макси дот.Щом има и Зеленичко ще се вързва на цялостната подсветка.

smile091 казаха ми да си ги прегледам пак нещата за нещо друго да си помисля докато е време

Ще се подпише анекс с допълнението към договора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона какъв го поръча в крайна сметка ? аз в темата за тест драйв-а на окито писах, незнам дали си погледнал, но бензиновата беше с цялостно кожен салон и когато го видях на живо и поседях в/у него мога да кажа,че и той си заслужава доста :)

)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сертификат N1 е възможен от тази седмица! smile035

 

П.С: Тоест вече може да се поръчват с N1. (без утежнение в цената)

Кой каза?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона какъв го поръча в крайна сметка ? аз в темата за тест драйв-а на окито писах, незнам дали си погледнал, но бензиновата беше с цялостно кожен салон и когато го видях на живо и поседях в/у него мога да кажа,че и той си заслужава доста :)

)

 

Колега кожения салон без перфорация е нещо отвратително, есен, зима и ранна пролет става, но лятото слизаш вир вода ако ще климатика да е на 16 градуса.

Имам преки наблюдения върху изцяло кожен салон с перфорирана кожа, кожен салон с обърната кожа/алкантара/ и текстил с частична кожа.

Лятото като усещане, най-приятно е усещането в текстил/кожа, после е алкантара, кожата никак не ми харесва. Особено като си спрял на слънце иди седни после smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.