Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 vRS


bubaru

Recommended Posts

  • Отговори 666
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    178

  • bubaru

    63

  • BlackPearl

    32

  • werz

    30

Най-много писали в темата

Здравейте Колеги, хубава тема сте "зачекнали". Днес се "разходих" до бургаския магазин да поразуча каква е ситуацията(така и не разбрах, произвеждат ли се вече или ще ги пуснат от края на октомври, но поръчки вече взимат) и съм се "заканил" на една "бензинка". Още не мога да се реша, дали да е с "ръчка" или с DSG - НЕ СЪМ КАРАЛ с DSG по-екстремно(водих абитуриент на Слънчев Бряг за бала и движението не позволяваше). Някакви идеи ? - плюсове и минуси от практиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз като цяло съм много надъхан на волан с пера, но не е ли да си ръчкаш скоростите..... не е мания!

 

Лично мнение!

П.С: Те ги произвеждат, но квотата и автомобилите за БГ най-рано са към средата на ноември (май беше). Иначе си вземат поръчкат- нямат ядове! Даваш кеша, чакаш....после се кефиш!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги, хубава тема сте "зачекнали". Днес се "разходих" до бургаския магазин да поразуча каква е ситуацията(така и не разбрах, произвеждат ли се вече или ще ги пуснат от края на октомври, но поръчки вече взимат) и съм се "заканил" на една "бензинка". Още не мога да се реша, дали да е с "ръчка" или с DSG - НЕ СЪМ КАРАЛ с DSG по-екстремно(водих абитуриент на Слънчев Бряг за бала и движението не позволяваше). Някакви идеи ? - плюсове и минуси от практиката.

 

Колега, ти най-добре можеш да си прецениш какво ти се кара, ако трябваше аз да избирам, бих си взел ръчка :smt017 Разбира се ако те мързи да движиш лоста - ДСГто, но за мен, точно тази кола + автомат :smt018 Разбира се това е моето мнение и не ангажирам никой с него s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел вече поръча дизел vRS. Ще чака около 6 месеца-така са му казали от ЕТ. Относно N1 вчера разпитвах един дилър. Все още няма 100% яснота, всичко са само приказки. Вероятно ще има за комби...Нормалната Октавия вече може да се поръчва с N1 и за двата варианта-хеч/комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги, хубава тема сте "зачекнали". Днес се "разходих" до бургаския магазин да поразуча каква е ситуацията(така и не разбрах, произвеждат ли се вече или ще ги пуснат от края на октомври, но поръчки вече взимат) и съм се "заканил" на една "бензинка". Още не мога да се реша, дали да е с "ръчка" или с DSG - НЕ СЪМ КАРАЛ с DSG по-екстремно(водих абитуриент на Слънчев Бряг за бала и движението не позволяваше). Някакви идеи ? - плюсове и минуси от практиката.

 

Аз лично съм доволен, но всичко зависи от стила ти на каране. Ръчката си е за бегачки, но DSG-то е супер и много добре се представя в ръчен или в спортен режим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много мислене вече я поръчах - RS 2.0 TSI / 162 kW, 6DSG. Компромиса е, че няма възможности за " чипване " smile009 , заради DSG-то, но това е "цената на перата". Сега започва чакането(има някаква надежда, да е преди нова година-дай боже). В Еуратек ми казаха, че на Пловдивския панаир, ще има една RS-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега, сега остава мъчителното чакане. Задължително да се похвалиш със снимков материал като пристигне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, снимката ще бъде на стара + нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, снимката ще бъде на стара + нова.
честито и леко чакане

супер избор

имаш л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдяяяяя, започнаха да си мерят отстъпките !

 

Ей, какво става тук. Излезе 3 РС и май на Събор 2014 ще има повече РСки от всякога!

 

П.С: Колега, поздравления за прекрасния избор! Да ти е честита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отстъпките :smt018 :smt018 :smt018 smile175 :evil:

Четвърта нова кола си поръчвам от Еуратек,и винаги ги плащам кеш веднага,а те ми правят стандартната отстъпка която е обявена в сайта.

Срамота е,ще си купя GTI накрая,във Фолксваген много ме примамват с добра отстъпка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоуфо с 4 врати е 48 000

минус 10% 43

От Шкода,заради 2% ще ме ядосват smile091

Не може да не ми направят още 2% /стандартно сега правят 8% -така е обявено в сайта/ Не съм за 1000 лв,но егати студеното отношение.Това ме ядосва,че ме третират както биха всеки друг решил да си купи Шкода.Не че съм някакъв необикновен или по-специален човек,но брутално отказват.Не си купувам за първи път Шкода и те се ебават за 2%.

Бонуса ми бил,че ми правят 8-те % върху цената на автомобила с включеното допълнително оборудване.То големия келепир,едни джанти доплащане от 560 лв и на тях има 8%.Всъщност 45лв съм на далавера над стандартното smile175

 

ще ги преглътна 2-та%,но ми трябва време....ядосан съм още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоуфо с 4 врати е 48 000

минус 10% 43

От Шкода,заради 2% ще ме ядосват smile091

Не може да не ми направят още 2% /стандартно сега правят 8% -така е обявено в сайта/ Не съм за 1000 лв,но егати студеното отношение.Това ме ядосва,че ме третират както биха всеки друг решил да си купи Шкода.Не че съм някакъв необикновен или по-специален човек,но брутално отказват.Не си купувам за първи път Шкода и те се ебават за 2%.

Бонуса ми бил,че ми правят 8-те % върху цената на автомобила с включеното допълнително оборудване.То големия келепир,едни джанти доплащане от 560 лв и на тях има 8%.Всъщност 45лв съм на далавера над стандартното smile175

 

На мен мина направиха 10% но без допълнителното оборудване, а 6 месеца преди това на един приятел за Октавията му направиха 15%.

Когато си поисках и аз 15% ми казаха, че това било частен случай, после брадчета и един приятел си купиха VW и има направиха по 15% + бонус удължена гаранция 5г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък изобщо не ми е известно към момента да има някакви отстъпки за Октавия 3 /стандартна или RS/ :-k

Поне на мен не ми оферираха и 1%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел работи в една фирма, която имат бая автомобили от ЕТ. На тях им правят наистина много добри отсъпки. Точен % не зная но мисля,че бяха някаде около 20. Явно ги раздават рандом , или пък ако някой е човек на някой или с някакъв страшен пазарлък.

 

Може би Сами е прав, че трябва да мине изестно време от еуфорията по модела ( дали обикновен или РС) и може би ще се усетят,че няма как да стане без отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме обижда факта,че ме третират ,като средностатистически БАЙ-МАНГАЛ,който ако отиде да си купува РС ще му направят същата отстъпка като на мен.Даже може и по-голяма да му направят,щото е от малцинствата.... smile091 smile175

В Бургаския офис ,ако си довел Руснак да си купи кола,ти давали 1.5% от стойността на колата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам как е в чужбина, но си мисля , че по някакав начин за хората които са в една общност както е този форум би следвало да има договорени някакви %, защото все пак тук сме се събрали хора фенове на марката , хора които не си купуват за пръв път нова шкода от ЕТ и т.н.

Да не говорим,че тук всеки има поне по 2-ма 3-ма човека , които ги е навивал да си купят шкода.

Хъбаво беше,че бяха дали 2 тестови шкоди за събора ( на когото аз не присъствам но разгледах снимките ).

 

Абе българска работа, всеки гледа как да се изтаракътли и да ти взема парите без да се замисли,че сега ще ти вземе повече и след това няма да ти вземе никога. smile175

Никакво уважение, всеки гледа как само да ти продаде стоката.

 

Може би и зависи от къде минеш и през кого за да си получиш желаното.... Ако имаш познат или вътрешен човек винаги има някакъв бонус или поне аз така съм забелязал.

 

Аз примерно когато си взимах фабийка, понеже имах възможността да имам агент в ЕТ, само дето не ме положиха в нея и смятам ,че цената беше доста добра. Тя е 2008 1.4 86 к амбиенте, взех а ня 4000 км ( взех я средата на 2011 демек на около 3 год ) , дадоха ми я на лизинг и с лизинга за 2 год ми излезе 13 при 25 и нещо за нова такава. и я бяха лъснали,че и резервоара наполувина пълен :D

 

Нищо де, дано да извадиш повече късмет следващия път

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Миналата събота на Пловдивския панаир поръчах Октавия RS, бензиновата, с ръчна кутия и вече нямам търпение да идва февруари и да я подкарвам. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,и честито колега.

Някакво допълнително оборудване поръчвал ли си.

Ако не ,може и по-бързо да ти я доставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честити колега!

 

Би ли споделил с какъв цвят и какви допълнителни екстри си я поръчал.

И най-вече, като я получиш и и се нарадваш, да пуснеш снимки и да дойдеш (на Събор) и ние да и се порадваме!

 

Поздрави!

 

П.С: Аз хубаво казах,че на Събор 2014г. ще има повече РСки от всякога!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета й ще е "Спортно син" с 18-ки джанти Gemini - антрацит.

От допълнителното сложих кожен салон с червени шевове, подгряване на седалките, радио Болеро, избор на режим на шофиране (това освен електрониката, управляваща двигателя, би трябвало да променя и звука който се чува вътре в купето), подгряване на дюзите на стъкломиячката, hill hold control, пакет Black, и разни други дреболии.

 

С удоволствие ще дойда на следващия събор, сега движа със Ситроени но ще сменям отбора - не че не съм доволен от тях, просто бях решил следващата ми кола да е над 200 коня и Октавията беше най-примамливата оферта.

Ще има и снимки, разбира се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер конфигурация.Аз също се колебая дали да не поръчам кожения салон или да я оставя кожа и текстил :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете изглеждат добре.Има много снимки.

Ето подробни с Кожа и текстил.

Изглежда някаквa по-специална материя,против хлъзгане и за това е и на вафлички.

На Алфите съм виждал същата на живо и е супер.На Шкода обаче не съм и се чудя.Незнам пък и като са кожени,дали ще е достатъчно качествена кожата според моите изисквания.Да не се разтяга и отпуска и като стана от седалката да ми изглежда разпусната в средата.Или пък кожата много да се драска :-k

post-2454-138453496949_thumb.jpg

post-2454-138453496953_thumb.jpg

post-2454-138453496958_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много с рс-ки станахме.Няма лошо,браво.

Моята утре ако остане време ще ходя да подписвам договора.Още се чудя за салона дали да поръчам с кожа изцяло.

Моята пък ще е бяла с антрацитните 18 Gemini,черна маска и огледала,червени шевове в черния салон-ще ходят на червените апарати и стопове.Идилия в бяло черно и червено.

Естествено и Болерото,режима на шофиране/верно е с промяна на шума и на двигатела/,както и допълнително затъмнени задно и задни станични стъкла.

Мисля,че по-рейсинг ще стои както си е заводско салончето с комбинация кожа и текстил,отколкото изцяло кожа...но е въпрос на субективно мнение и преценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.