Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 vRS


bubaru

Recommended Posts

  • Отговори 666
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    178

  • bubaru

    63

  • BlackPearl

    32

  • werz

    30

Най-много писали в темата

Много е яка, особено с тоя XDS диференцял сигурно ще е яко, сега много липсва. Само ме дразни, че са сложили висящ педал за газта, на първата октавия си беше неудобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този XDS предполагам може да се изключва, така или иначе това е просто друга функция на тракшъна. Лошото е, че ESP не се изключва, освен ако не махнеш бушона на ABS-a.VAG са много страхливи в това отношение, виж форд , рено и някой други марки в спортните си модели явно разчитат на по-умели шофьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Голяма красота :smt017 Може би единствено комбито нещо не ми допада на 100%, като се надявам да е от снимките, може би на живо ще е друго, но пък седана е един път smile035 Иначе при Ок1 и Ок2 РС, комбитата дори ми харесват повече, но това е др тема s_flag Айде някой колега да се мятка на една такава, че да и се порадваме всички на някоя сбирка :smt017

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ускорява добре, но може и по-добре, нали така.

Времето за спиране ме впечатли, 250 -> 0, много бързо намали.

Интересно с колко ли караше BMW-то, че при 250 дръпна напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На този пич хич не му завиждам. Колата вади уникален саунд. Този дауншифт особено ме радва. Това само не разбрах ЕКУ-то ли го прави или карача е научил добре heel and toe техниката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Комби.... =D>

 

Някой знаели, къде мога да проверя размера на джантите, на синята Октавия от втория клип?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моделът е GEMINI и са 18цола на 7.5J.

 

Струват около 350 до 550 лева в пакет (зависи дали са антрацит)!

 

Всичко що е в пакет е евтино! (да кажем първоначално вграждане)

 

Болерото е 253 лева....., а иначе (справка темата на Сами) за да си го сложиш излиза почти (направо) 4цифрена сума + много нерви и голяма играчка,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червената лента на задните брони декорация ли е или свети (нещо като габарит)? Нещо не ми се лепи на окото - особено на синята smile049

Но пък дневните светлини са готини - не са някви изчанчени като на Ауди например

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се напъва на М-ката.Срещу Ферарито няма шанс,но на М-ката ,ако се ремапне леко,няма да му отстъпва ;) МНОГО ПРИЛИЧНО ВЪРВИ ЗА СТОКОВА ДВУЛИТРОВКА!!!

ЕВАЛА.

Джантите за които говорите май са 19-ки Ися.Ако ги има 18-ки са по-красиви от модела PIC TORIS 18 които са като заводски пакет.

 

п.п.Ися ,ама ти много ги знаеш цените ,пакетите,опциите,имената на моделите джанти и т.н. ,да не си се надъхал нещо????

Много ще гори бензиновата да знаеш!

 

-тези ако са 18-ки и те добре стоят
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да гори, няма проблем! Дават я при стъпка ....220 и + да гори 24-26. Докато ГТИ-то - 27л. smile027

 

Аз съм се надъхал още преди да излезе, но трябва някой да отнесе Фабиата!

А когато се говори за пари.........знаеш как са нещата!

 

Иначе аз съм крайно надъхан, да стане евентуално покупка N3 за РСа..... след дизелчето на Автолукс Благоевград и (евентуално) бензинката от Добрич (на Ив-Кар Спорт).

 

Да вади някой 10ка и да се хвърлям в джаза!

smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Определено на мен комбито ме впечатлява повече, а и се тегли ДДСто.(проверено)

Онзи ден карах А5 2.0ТСИ със същия двигател. Много, много приятно и мазно се изтегля! (автомат с перки на волана)

 

Така, че............ ако има финикийци, определено бих скочил на комби! (ама ръчка)

 

Може пък след (кошмарът на Маджо) BlackPearl, да има и WhitePearl............ smile001

 

Ъъъъъ, някой да ми услужи с някой лев...... с 4 нули отзад !

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На мокро с предното тракшъна си issue :? , добре че поне колата върви направо, понякога и в завой ;)

 

 

Този не я излага =D>

 

Ако паднете под 8,30 се признава само :D и от на цялата писта, а не BTG. Този направи около 8,50 BTG, което все пак при наличието на трафик и най-вече мократа на места писта е добре.

БТВ, ако не се направят поне 6-7 обиколки за добро опознаване на пистата, времената са голям проблем, даже и с GT3 да си.

 

Конските сили не правят колата бърза, те са само допълнение. Сток Меган RS с предно и скромни 265 кс дава време малко над 8 мин на цялата писта, с което смазва доста тюфлеци (каквито масово се движат по нашите пътища) с по 500 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да не изместваме темата! Ще ми отворите работа да трия!

 

П.С: Колега, Меганът е с шаси CUP и е доста лек, като добавим и прекрасно проектираният преден диференциал, напълно нормални резултати! Във всички тестове и списания- Меган РС е най-готиният ХОТ ХЕЧБЕГ (демек- спортно каране и писта), въпреки че видяхме в ТОП ГИЪР как на 400м беше отвят от Фокус СТ и Астра ОПЦ (VXR)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е.Не я правят.Има си места,на който времената на различки по клас автомобили много се доближават.Това си зависи от различни фактори.Идеята беше,че като ще се кара на такава култова писта като Нюрбургринг,бих го направил с възможно най-мощното возило!

 

P.S.Спирам да не отварям работа на Искренчу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Комби.... =D>

 

Някой знаели, къде мога да проверя размера на джантите, на синята Октавия от втория клип?

 

 

На синята са тези:

7.5J x 19" Xtreme alloy wheels

for 225/35 R19 tyres;

in anthracite design*

 

 

А на бялата тези:

7.5J x 18" Gemini alloy wheels

for 225/40 R18 tyres;

in anthracite design

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна машинка е новата vRS. Дано скоро ми се отвори възможност и да отнеса една с всичките и екстри. Има ли вече колеги с този модел?

 

По принцип по света има сигурно, иначе за България тестови бройки или премиера въобще - чак ноември. Питал съм дали ще има тестови, казаха ми, че може би ще регистрират само една, но ако имало много питания, защото не била кола за тест...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.