Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

110 R, Rapid, 100 S, Octavia


1000MB

Recommended Posts

Не го познавам този г-н Тодоров, но ако се свърже с мен мога да му продам един комплект джанти ;) 110Р-ката е пловдивската на бай Тачко часовникаря, който почина... беше й първи собственик, купил я е нова от панаира някъде в средата на 70-те г... явно наследниците му са я продали на Еуратек. Доста запазена кола, но предната маска е била изгнила и впоследствие преправяна от s100, а върху предната колонка е падало дърво... това ми го разказа навремето самия бай Тачко, лека му пръст. А червеният Рапид 100% е бившия на Ивака. Добре, че са се сетили най-накрая и Еура тек да съберат малко класики... сега остава и да ги реставрират подобаващо за музей.

 

p.s. Варшавата и бялата s100 предполагам са от върнатите стари коли за намаление при купуването на нова Шкода.

Здравейте, относно публикацията ви за джантите за 100r, aко все още ги продавате, съм заинтересуван, скоро се сдобих с Шкода 110r , и в момента се опитвам да я реставрирам.   благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, относно публикацията ви за джантите за 100r, aко все още ги продавате, съм заинтересуван, скоро се сдобих с Шкода 110r , и в момента се опитвам да я реставрирам.   благодаря ви предварително

обадих се на krankenstein, каза че когато е пред компютър, ще погледне темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих ви информация на ЛС

 

Здравейте, относно публикацията ви за джантите за 100r, aко все още ги продавате, съм заинтересуван, скоро се сдобих с Шкода 110r , и в момента се опитвам да я реставрирам.   благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз съм бившата собственичка, която ви продаде оранжевата Шкода. Имам оригиналната емблема на задния капак. Ако се интерсувате пишете ми на този e-mail : ria.fanouria@hotmail.com !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.