Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътя Разград-Сребърна - маршрути


hamsia

Recommended Posts

Здравейте,

смятам да посетя Сребърна и се чудя кой път да хвана:

Рагрзад - Кубрат-Тутракан -Сребърна - знам че Тутракан -Силистра го направиха, но до там не съм го пробвал през Кубрат

или

Разград-Исперих и оттам вариант до Тутракан или през Главиница да изляза на пътя за Силистра.

 

Интересува ме по-скоро състояние на пътя и комфорт ( движение или някакви други препятствия), не толкова като дължина.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те направо си направиха Добрич-Русе.

 

Тутракан-Сребърна е огЕн! От където и да минеш- пътят е спокоен, няма трафик въобще!

 

Бях ходил преди година и нещо на "Сборяново" (Демир Баба Теке) и после ходих до "Абритус". От Исперих до Главиница също го правеха, така че в момента трябва да е огЕн!

Мисля, че с такъв малък трафик ,които и път да хванеш- няма да имаш ядове!

 

П.С: Между другото , Сребърна ремонтираха сградата около година (Юни 2012 я пуснаха), но все пак се обади и питай.....да не стане.....!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Кубрат е по-добър пътя. Разград- Кубрат го правиха скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А румънски хитретци , нещо по празниците дали се мотат там или ако иам са по скоро единици?

ЗАщото, по главните са си хубави колони.

А съм решил да си почина , не да им гледам автопарка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румънците ще са като на парад по Великден, но по пътя Русе- Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.