Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 2013


митето

Recommended Posts

vw-club-fest-logo.jpg

 

Здравейте!

От името на Клуб на привържениците на Volkswagen в България, бих искал да Ви поканя на четвъртото издание на

Volkswagen Club Fest 2013

От фенове за фенове!

 

fest01.jpg fest02.jpg

 

 

Кога:

16 и 17 март 2013 г от 9:30 до 17:00 ч.

 

Къде:

Inter Expo Center - Sofia

 

Билети:

На входа - цена: 5 лв (ученици - 3 лв.; деца до 14 г. - безплатно)

 

 

Официален сайт:

www.vwclub.bg/fest

 

Събитието във Facebook

 

vw-up-nagrada.jpg

 

Голямата награда:

Чисто нов Volkswagen Up! за един от посетителите!

 

Участници и събития - 2013 г.:

- Официално представяне на Golf VII за България и моделна история Volkswagen Golf

- Моделна история Volkswagen Transporter

- Премиери за България на нови модели - Touareg "Edition X", Caddy Edition 30, както и дузина ексклузивни автомобили

- Състезателни автомобили Volkswagen

- Тунинговани автомобили Volkswagen

- Реставрирани Air Cooled и други ретро модели

- VAG модели от други авто клубове

- Клубен щанд с рекламни материали и аксесоари

- Щандове на спонсори, партньори и други участници

- Състезание на автомобилни симулатори от Sony PlayStation

- На всеки час през двата дни на Феста ще раздаваме награди, осигурени, от нашите любезни спонсори и поддръжници

- В края на Феста, в 16 ч. на 17 март ще изтеглим печелившия щастливец, който ще си тръгне с голямата ни награда - Volkswagen Up!

 

*Програмата не е окончателна и ще се допълва и разширява.

 

fest03.jpg fest04.jpg

 

Изложението се организира от Клуб на привържениците на Фолксваген в България с подкрепата на Порше БГ ЕООД - официален вносител на Volkswagen за България. Домакин на събитието за четвърта поредна година е Inter Expo Center София.

 

Всичко това няма как да се случи, без помощта на нашите партньори:

fest-partniori.jpg

 

История на VW Club Fest

 

Първото издание на Фолксваген Клуб Фест се проведе през месец март 2010 г. Това беше първият по рода си автосалон с експонати, собственост на феновете на Фолксваген. Това бе и първото подобно изложение организирано от автомобилен клуб в България, като успеха му сред посетители и привърженици на марката утвърди неговото съществуване и по-нататъшно възходящо развитие.

 

През 2012 г. Фолксваген Клуб Фест се проведе за трети път като се разрастна на двойно по-голяма площ в зали 5 и 6 на IEC (над 3 600 кв.м.). Показани бяха 88 автомобила. Събитието привлече над 12 хиляди посетители, за двата дни.

 

fest05.jpg fest06.jpg

 

Удобства за посетителите

 

Детски кът – Както и в предишните години, ще има голям детски кът с професионални аниматори, които да се погрижат за вашите хлапета. Избягайте от звука на прахосмукачката и елате на разходка и непринудени разговори с приятели.

 

Бар за закуска и обяд – Специално оборудван бар, в който можете да закусите, обядвате, с вкусна храна или просто да изпиете по едно кафе, с нещо сладко. Цените няма да са високи а храната ще е вкусна – ще ви хареса.

 

Паркинг – паркинга за гостите на събитието е безплатен и има място за всички. При нужда, в района функционира и новият платен обществен паркинг под Цариградско шосе.

 

Градски транспорт – за тези от вас, които предпочитат да оставят автомобила в почивния ден – вече функционира най-новата метростанция – "Цариградско шосе". Нейните изходи са само на броени метри от входа на зали 5 и 6 на Интер Експо Център.

 

fest07.jpg fest08.jpg

fest09.jpg fest10.jpg

fest11.jpg fest12.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

А Тук,може да се запишете за другата награда smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за отличната организация на феста! Участниците заслужават само суперлативи за подготовката на автомобилите smile126 Лично аз останах много доволен от видяното и естествено като пристрастен шкода фен от купона в нашия сектор.

Краси, Коцето и Анастас представят достойно клуба и навалицата около колите им на моменти излизаше от контрол, но с общи усилия този наплив беше овладян! Да се готвят отсега кандидатите за следващия фест защото летвата е вдигната високо! s_flagpost-7032-138453453315_thumb.jpg Моите снимки от феста са ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко, близостта с 1000 МВ-то е извисила Гогата :D

Ами....направо се е размазал от кеф smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма верно съм се размазал от кеф. smile091 МВ си ми е слабост, ма не знаех, че толкоз ми личи. s_flag

Пепи, страхотни снимки! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки и от мен: http://logrus.snimka.bg/automobiles/vw- ... -13.738444

Не мога да се меря с Пепи smile159 , ама въпреки мен апарата успя да направи няколко прилични снимчици :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко всичко, направо съм на Макс. Жалко само, че не можах да Ви дочакам да се видим. smile027

Момчета колите Ви са уникални smile126

П.С - Пепи мерси за снимката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добър повод да се съберем на извънредна среща. Шапка свалям на Краси и Наско, че пътуваха отдалеч и на Коцето, че досглоби пикапа за норматив. Шкоди от 3 различни епохи и 3 различни края на страната - какво по-добро представяне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки и от мен: http://logrus.snimka.bg/automobiles/vw-fest

Добър си, добър си, ама и скромен...С твое разрешение си взимам кадри за фейсбука! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С твое разрешение си взимам кадри за фейсбука! smile021
Пепи, аз пък, с твое разрешение си открадвам "привидението" за сураттефтера. smile048 smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък тук Коцето може да го видите как танцува Харлем Шейк. smile091 smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко всичко, направо съм на Макс. Жалко само, че не можах да Ви дочакам да се видим. smile027

Момчета колите Ви са уникални smile126

П.С - Пепи мерси за снимката!

P1020339.JPG

Всички ти вярваме, че си на МАКС. И аз бих бил.

 

Но колеги представянето ни е просто №1!!!!!!! За 2-та часа, които бях в залата определено интереса към нашите автомобили беше на ниво. smile126 на Краси, Анастас и Коцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....определено интереса към нашите автомобили беше на ниво. smile126 на Краси, Анастас и Коцето.

 

:smt017 , а това за загрявка ... smile021

post-5751-138453453644_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.