Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Citigo "Sport"


PRO

Recommended Posts

Излязоха и снимки на спортното оборудване на мъника. За съжаление двигателите са стандартните за модела :smt018

620_50f50203998fa.jpg

Интересни са и ключовете на "спортното" добиче. Вижте снимките от сайта, че не ми дава да прикача повече от тези :smt0344

 

Само като контраст да покажа и снимки от спортния вариант на Audi RS7 smile004

Audi-RS7_Sportback_2014_800x600_wallpaper_07.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С някое 1.4 - около 100+ кончета ще стане страшна бегачка smile117 - не само на външен вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То 1.4ТSI почва от 122.Преди време говориха за модифициран в TSI двигател на сегашния при VW Up,че дано него сложат.Мисля,че се говореше за 110PS!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При VW може и да е 122к.с., ама на Шкодите нали слагат същите мотори, ама с по-малко кончета. (пример 1,9ТДИ - при VW е 110, а при Шкода - 105). Пък и на тая бълха и 100 й стигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(пример 1,9ТДИ - при VW е 110, а при Шкода - 105).

[-X

 

Това са две различни "поколения" двигатели, като 105 също го има на VW (със сигурност знам за Golf V и за костенурката, че ги има с този двигател!)

 

Само V6-ка е отрязан доколкото знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При VW може и да е 122к.с., ама на Шкодите нали слагат същите мотори, ама с по-малко кончета. (пример 1,9ТДИ - при VW е 110, а при Шкода - 105). Пък и на тая бълха и 100 й стигат.

Точно при Superb и Audi е 125к.с.! smile035

 

P.S.>>PRO още не е почерпил за трите коня подарък!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.