Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еуратек в София - коментари от недоволни клиенти


Recommended Posts

Днес посетих еура тек за следните неща : провероверка на компа-32,40лв,нулиране на сервизен интервал-32,40лв,регулиране на фарове-10лв,и реглаж на преден мост-30лв, работа за 30 мин висене 3 часа даже на примечика Миро му стана неудобно и ми се извини за забавянето ама в еура тек си е така само цените са им европейски а обслужването им е българско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес посетих еура тек за следните неща : провероверка на компа-32,40лв,нулиране на сервизен интервал-32,40лв,регулиране на фарове-10лв,и реглаж на преден мост-30лв, работа за 30 мин висене 3 часа даже на примечика Миро му стана неудобно и ми се извини за забавянето ама в еура тек си е така само цените са им европейски а обслужването им е българско

 

Първите две се правят за 0 лева, като прочетеш форума или книжката на колата, фаровете се правят за 2 мин на тъмно, срещу стена за 0 лева. Само моста не можеш сам да си регулираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Приятел го занесе при някакъв майстор, той нещо е правил по него, за да го напасне по стария. Отказаха да ми върнат парите. :(

 

Да може би го е срязал с някой друг зъб за да стане smile048 :!: :!: :!:

 

 

По някой път се чудя на какви ли не глупости дето се пишат. Ако си пазиш бележката (фактурата), няма начин да не ти се върне, или подмени стоката :idea:

 

Хора, когато ходите да пазарувате части от магазина, достатъчно е да имате VIN номера на автомобила (за автомобили от 2000 година насам), и да знаете какво точно ви трябва :idea: Поне аз правя така :idea:

 

Със здраве..... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Н А Ч А Л О на разказа....

Mиналата седмица в Четвъртък си открих колата с обърнато огледало, одраскан калник и врата - Алианц и хайде в Шкода...

Врата - боя

калник - боя...

Броня - боя...

бронята няма общо с другите драскотини :oops: , но реших да я опишат и нея при застрахователите.

Оставям колата в четвъртък за ремонт...и във вторник ми казаха, че е готова, а в Сряда си я вземам...

Паркирам си пред офиса и чакай си викам да позабърша малко прах от полирането..., оказа се, че освен че са ми боядисали т'ва онова имам бонус...:

отдолу под бронята има един черен спойлер..., (май нож му викат) сложили са ми некъф стар, боядисан одран... и т.н. :evil: :evil: :evil: вярно, че и моят нож е бил също с някакви драскотинки по него, но все пак... този видимо беше по-стар (колата ми е 2008г.).

Докато се гъзурнясвахме с колегата да гледаме тоя пусти нож, мярнах нещо особено - през предната си решетка си видях радиатора на

климатика, сигурно се питате "То'а пък не си ли е виждал радиатора преди това?!",е да... но сега радиаторът на климатика

(най-отпред на сандвича от радиатори) беше с олющена боя, с доста намачкани ламели, луфтът м/у него и лежащия зад него интеркулер

не беше равномерен - от около 5 до около 10 мм. Тук беше моментът в който реших още, че са ми подменили и радиатора с някъв стар/друг.

Отидох вечерта при едно приятелче майсторче, който разбира чат пат от коли да гледаме радиатора и да потвърди, че аз съм ненормален,

като ми се привиждат такива неща.

Той вика, "-Бе не се губи - кой ше ти сменя радиатор на климатика бе, знаеш ли колко работа е това? Имаш изпразване на система разглобяване, сглобяване, пълнене. Голяма играчка е това"

А моите доводи са си-

Този радиатор е :

1.Със много смачкани ламели...

(друго приятелче, наскоро сменял радиатор на климатик ми вика, че било нормално от пеперуди, ала бала... други работи

е да ама за 1 г, 'бахти пеперудите

2.- обелена боя (майсторчето вика - абе температурни деформации - би могло)

и 3. неравномерен луфт м/у него и задния радиатор

 

Реших че отивам в Еуратек да питам "-К'ВО СТАВА ТУКА?!"

Приемчик:"-Ами нека да проверя ситуацията, докарайте утре колата и ще коригираме (на първо време се съгласи, че ножът не е мой, но изказа съмнения за радиатора)...

"Объркали са частите с на друга кола която била в сервиза по същото време..."

оставям я за корекция...

отивам да я взема...

имаше друг нож (може би моят)

и друг радиатор...

"-Доволен?" - "-Доволен."

Тръгвам аз, ама ме щракна нещо...

'дигам капака

тоя кривия налющения радиатор беше произведен - 37седмица/07

а радиатора в който са ми монтирали след "корекцията" е 25/05!!! Вярно, не беше налющен (пръснат с няк'во черно матово) обачееее 4годишен радиатор на 1годишна кола...

Направо се разтреперах

Аз:"к'во става, тука?"...

Приемчик:"'Ми нека да ви обясня.При монтажа на бронята... са ти пробили радиатора с някъв инструмент..."

Аз:"-що сте ми сложили стар радиатор?!!!"

Приемчик: "Ми той е тестван и е 1:1 като нов..." - тук ми носят нов за сравнение...

аз казвам, че колата си ми е нова - и предполагам, че 4-годишен тестван радиатор не й отива...

Приемчик: "-'ми ако искате да ви го сменим, трябва да оставите колата."

та така...

сега имам чисто нов радиатор...

Това последното ми изречение ме накара да се почудя, дали да не пусна този пост в белия списък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

karamba,като ти четох темата супер се ядосах,за тебе незнам.Какви са тези селски изпълнения............значи ти ако не беше забелязъл промените,никой нямаше да ти каже ](*,) Нямам думи.............. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страшна работа... да го е страх човек да си остави колата. аз винаги съм се чудил дали не може, да си стоиш при колата, примерно докато ти сменят маслото, та да видиш до край ли източват старото и съответно колко ново сипват, или нещо подобно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа че едно време карах служебно пежо,и като съм ходил за смяна на масло и др. консумативи в София франс ауто на ''Цариградско шосе'',си пия кафето горе в барчето и гледам през един голям прозорец какво правят и кой майстор работи по мойта кола.После се запознах с монтьорчетата и си говорим за колата след като излезе от канала(какво масло са сложили,какви накладки или каквото и да било).Та мисълта ми беше,че този начин на работа е много по прозрачен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, явно това си е практика...

На мен, подобно нещо ми се случи в сервиз "Тандем" в Бояна! Оставих я за боядисване и освен че я правиха 2-3 седмици и се наложи да ходя до морето с рейс, се оказах и прецакан! При взимането я огледах - детайлите бяха прилично качестово и си тръгнах. Но за мое учудване - вдигам си капака на багажника пред нас и той щеше да ме претрепе! Амортесьорчетата - стари, омаслени - незнам от кога... Почвам с по-обстоен преглед - антената и усилвателя към нея - не са явно моите - не бачкат... Кората на тавана - прегъната! Предполагам докато са махали/качвали антената. Не много, но се забелязва! Връщам се и искам обяснение - ядец! Да съм видял там на място при приемането на колата и да съм предявил претенцийки - можел амортесьорчетата аз да съм си ги сменил, антената също... За тавана - нищо! Аз им оставям колата за боя и при приемането гледам боята, а не дали не са ми опоскали колата. Оня толуп вдига рамене... Никакво желание повече нямах да си тровя нервите - отидох и си взех други амортесьорчета. А радио - не слушам много и още не съм взел нов усилвател - вече 5-6 години...

За това - никога повече в сервиз! НИКОГА! Имам си майстор - той прави всичко, а с което не може - казва си и ме праща, където хората знаят, какво правят!

Роска, някъде дават да гледаш, но на много места се скатават и се оправдават /поне тук в щатите/ с мерките за безопасност! И са прави до някъде, защото ако стане нещо, може да ги осъдиш яко... Иначе и тук са същите мизерници, да не кажа и повече. Но и тук, дори само за маслото - имам си приятел със сервиз и си лафя с него докато ми правят колата - хем съм спокоен за нея, хем парите отиват при приятели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова един"колега"явно работещ в ЕТ,редовно пуска обяви за оригинални части в раздел"Продава"! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова един"колега"явно работещ в ЕТ,редовно пуска обяви за оригинални части в раздел"Продава"! smile175

Стига ве,в коя година живеем...................... smile181

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова един"колега"явно работещ в ЕТ,редовно пуска обяви за оригинални части в раздел"Продава"! smile175

Стига ве,в коя година живеем...................... smile181

 

Еми поразгледай назад обявите и ще разбереш кой е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам с по-обстоен преглед...

smile181 smile181 smile181

тя луда работа... аз понеже нямам нова кола и за подобни случики само съм чувал, но звучи ужасно...

и е адски нагло да му се не види - даваш си колата за боя, после си гледаш боята, какво да гледаш... ако беше видял там, на място за омаслените амортисьорчета примерно, може би щяха да ти кажат, че такива си им ги докарал...

smile181

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... докато чаках на вратата на сервиза докато ми стане колата,забелязах как няколко клиента демонстративно дават пари на приемчиците...

ти направи ли нещо, в смисъл оплака ли се, скандал, едно - друго... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти кажа чесно,НЕ! Гледах ги само колко са алчни!

Що не снима с телефона и после в ''Господари на ефира''само така ще влязът в правия път. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

убуден съм че е 100% така както казва колегата защото миналия път висях 4 часа поради тава че не ми се дават 10 лв на приемчика а през това време минаха поне 10 коли който дойдоха след мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за подкрепата,лошото е че има такива колеги кадето не изкат да осъзнаят,че това което го казах е истина.Жалко!!! :lol:

 

Колеги,

 

Не е да не иСкаме, но го иСкаме от първа ръка! Не "чух, че един познат, познава...."! Това, че вие имате някакви (било то и основателни) подозрения, не е достатъчно! Това с вечното подозрение е типично българска черта ... за съжаление отрицателна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Освен ,че човека има проблеми с правописа..... е част от Екипа на Еуратек. И понеже вече ме дразни с измислиците си реших да го разконспирирам. smile126

Човече не си криви душата, а си признай лично ти колко пъти си видял да взимат пари?

След което кажи колко пъти си забравял инструменти по колите на клиентите ,колко пробки не си стегнал , колко коли си изцапал и колко коли не си догледал и чак тогава вземи калкулатора и смятай- понеже се съмнявам,че пръстите на ръцете ти няма да стигнат smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091

 

Колега,

 

или дай някакви доказателства или поста/постовете си заминават. Обвинения без аргументи са си спам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

След всички отрицателни коментари по адрес на Еуратек се чувствам длъжен да разкажа какво ми се случи:

Обадих се по телефона вчера дали могат да ме вмъкнат в запазения час на колежката, защото нямам кога да отида иначе, а колата тропа отпред. Съгласиха се. Огледаха я за 10мин, казаха ми какво тропа и питаха дали искам час да го сменят. Уговорихме за следващия ден(днес) отидох по-рано, приеха ми колата, обадиха ми се половин час преди уговореното време, че мога да отида до 6ч да си ч взема. Колата вече не тропа. Всичко това гаранционно.

Приемчикът беше любезен, както винаги. Всичко беше бързо и точно.

smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вчера минах за сервизно обслужване и като си взех колата, изненада! Някоя дребна душичка претарашила багажника и ми липсва една тресчотка Felo със смяна на посоката и осем бита и един комплект торкс ключове. Общо може би струват 40 лв., а съм оставил 400 лв. Страшно ме подразни началника на сервиза Миков,"ама вие така твърдите". Е като обърнем страните, ЕТ твърди че е сменило маслото, филтрите, че тампоните на носачите са били за смяна (по старите единствено личат къде те са рязали гумата), че ги е сменило....

Днес така ме вбесиха и аз изхвърчах по-среда на срещата с шефовете им, а на бащата са казали, "не че признаваме вина, но ще направим 40 лв. отсъпка следващия път". Аз повече не възнамерявам да стъпя в техния сервиз. Така се разделихме с Юнитрейд Х в средата на 90-те и минахме на Шкода.

Мерили налягането в гумите, а леви/десни 0.1, преден заден мост разлика с 0.3. И Миков се обижда и ми казва "ама вие проверявате ли ни?" Вместо веднага да прати някой да провери (или да се направи че проверява) и да каже според нашия манометър налягането в гумите е еднакакво. =D>

Понеже се държат страшно неадекватно, 130 км след смяната на маслото, днес ще правя втора смяна + филтри. А ходовата част ще я погледна по-нататък. Просто всякакаво доверие към тях е изчерпано. И все повече клоня да подам жалба за кражба срещу ЕТ в полицията, не че очаквам нещо, като знам какво стана като ни обраха жилището, а и да пусна едно гневно писмо до Шкода Ауто. А пикливите торкс ключове струват 14 лв., преди малко си ги купих отново пак същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре се оплачи на чехите, като се натрупат достатъчно жалби може да ги натиснат от там... smile150

и аз вече не ходя в ЕТ, но когато ходех, ме бяха предупреди ли да си взема всичко движимо от колата...забравих само ароматизатора, но те не го забравиха, взеха ми го smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.