Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за покупка на Фелиция.......


Logitech

Recommended Posts

Логично е да става по-ценна във времето. Първият VAG на Škoda. Ако състоянието ѝ е като на снимките - евала! Колата доста е седяла, щом е на 70К - няма как гумените уплътнения и всичко що е тампон да не са заминали. Относно цената - всеки си знае. На дали всичките тампони и уплътненя ще са много скъпи. Ако някой иска тази кола - т’ва няма да го спре според мен. На мен ми харесва от снимките, но нито имам къде да я държа, нито имам нужда от още една кола. Иначе бих си я взел, ей така, за кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    8

  • C2H5OH

    7

  • felicialx

    7

  • Logrus

    5

Най-много писали в темата

Аз да се изкажа , като човек който е карал фелиция и на 62000км и на 235 000. А за 62000км съм сигурен, защото съм си говорил с баща и кога , как и защо я е купил нова.Не  виждам никаква разлика между моята сега и тази на бившата. Нейната съм я карал София - Габрово и мога да кажа че с нищо не се различава от моята, нито като возия, нито като пътно поведение. На 5та с зор по магистралата вдигаше 140, няма стабилизираща щанга заводски, макар , че може да се сложи. За 2 год на нейната съм сменил накладки, реле-регулатор, термостат, датчик за температура, естествено се счупи ключалката на фейслифта , задния лагер сигурно си вие до ден днешен , кабели за свещи и дреболии, но изгни от момента в която я извади от гаража за 2 год на дежурните места.

Колата , поне моята е много благодарна, безпроблема и послушна , но не струва 3100 , особено тази която няма нищо, дори и оборотомер, на бившата поне имаше оборотомер, халогени и заводска аларма, която не работеше. Тази кола е много красива и найстина е на заводска боя, защото знам къде да я гледам , за да го разбера, но никога няма да е ценна , има много бройки и ти гние пред очите за 2год ...

Единствено мога може би да се съглася че на бившата колата имаше по - добра ръчна в завой , в смисъл накладките и въжетата бяха по - добри от мойте и до там ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.