Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз в клуба на Октавия - Вишната


Recommended Posts

Дадох на брат ми бойната задача да направи качествено дизайна, защото мен не ме бива чак на такова високо ниво :D Играх си, ама резултатите не са за показване :D

 

Иначе, винаги съм харесвал една снимка, която е от "Шкода Оригинални Аксесоари" /най-красивата кола/:

skoda-o-a.png

 

Страхотно й седят тези джанти и дифузьора, също и на предната броня добавката :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, за тъмна боичка по джантите аз съм се замислил сериозно :) На теб ще се вържат добре. Ще си ги пазиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тъмната боичка първо ще я пробвам на зимните оригинални 15" Deimos, които взех днес, че имат доста ожулено, но пък са идеално прави и направо без пари! Обикновеното черно е върха: post-235-0-89642100-1459450197_thumb.jpg а Иво сигурно има предвид нещо такова post-235-0-36098200-1459450255_thumb.jpg или такова, но с червени перли post-235-0-24288900-1459450435_thumb.jpg, но ще стане натруфено, а трябва да преправям и решетката. Даже имам идея къде да ги направя - в Горна Баня.

 

ПС Жоро-120 кажи нещо, твоето мнение ми липсва, а хич не държа да ме смазват, ако това те спира  :tongue_1:

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, затрудняваш ме. Чакаме фотошоп. Примерните вариантите трябва да се видят отблизо, в цялостен план на колата, с различните спойлери на задния капак и разни други спорни екстри. Трудно ми е по фантазия. Това като общи приказки. Иначе ти следя темата.

Нали ми знаеш мнението за черните детайли. Особено джанти. Как да я коментирам тази кола. Трябва да почна от предната решетка. ;)

На червеното страшно много върви черно. Но точно на този вишнев нюанс или цвят "бордо", според мен черно не върви. Ти си я правиш по твой вкус. Приемам я каквато е. Като има дадени различни варианти, мога да напиша нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих съсредоточил вниманието си, а и парите, в черни джанти, особено щом черното те влече. В момента е трибагреник със сивите джанти. Най-голяма визуална промяна в една кола дават джантите. Ако слагаш малък лип, аз бих заложил на телесен цвят. Ако е по-голямо антикрило - черно. Огледалата също бих ги решил в черно.

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са само една малка част от всеки проект или промяна. Цената им не определя еднозначно тяхното значение. Разковничето е в цялостната окоплектовка на визията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са само една малка част от всеки проект или промяна. Цената им не определя еднозначно тяхното значение.

Джантите привнасят най-голямата промяна във визията на автомобила, погледнат в профил. Ако не са те, то кое?! Пет-десет санта спойлер ли? Или 3 санта сплитер. Може би огледалата? :) Не е сериозно. Това с цената не го разбрах. Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм със Стуцата, джантите много определят визията...заедно с цвета на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Профилът е една от 3те страни на обекта(колата). Аз не смятам, че джантите имат най-голяма роля в преобразяването на един автомобил, спомагат, но до тук. Да, най-лесния ъпгрейд са, лесно се слагат(и хората им се радват, защо и аз не зная или пък може аз съм по-назад, като не се превъзнасям по колелца, на феста видяхме 19ки, "отварящи" повече от 20ки, просто по колата с 19ките  е паднало правилното мислене...) и няма много какво да им мислиш - харесват ти или не ти харесват. При положение, че няма да задълбаваш може да се приеме, че имат някакъв ефект и ако вижданията за промяна се свеждат до само едни джанти - съгласен съм, много могат да я променят само джантите - и да има контраст със стоковата! На Ицо случая е друг... И огледалата и спойлера се виждат от всички ъгли дори и фронтално. За решетка, лайсни, таван, липове на брони, прагове и други аксесоари(на почит в някой краища са и лепенките) изборът е по-труден и по-малко универсален. Тук играе личната преценка според вкуса на собственика. Да не говорим, че джантите са последното което слагаш на един проект или първото което сменяш след завършване на всички модификации, ако си почнал реденето оттях. В повечето случай или много трябва да се съобразяваш с тях или в един момент цялата линия може да не се връзва - да се размине. Да редиш кола по визията на джантите ми е "ту мъч" - те трябва да завършат желаните линии, не да ги водят(затова ролята им е второстепенна, на равно със всичко останало като възможности)! Относно цената - не е важно колко струват, а как ще стоят(може и много да са скъпи и да седят като подарени) и дали ще се връзват с цялата концепция на проекта(нещо, което не можеш да кажеш преди да си наредил всичко по нея). При положение, че Ицо е споделял идеи и пред мен и знам какво иска - съвет, изборът на джанти да го остави за накрая!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето новите -стари джанти. Поожулени са, но за без пари са идеален обект за боядисване

http://media.snimka.bg/s1/5262/036768679-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се дърляйте, джантите и огледалата ще са черни. Единствено не съм решил още кой спойлер ще е. Много ми хареса как я е направил Венци с голямото черно крило, но трябва да видя как ще го докарам от Чехия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До автора на темата - евала за решението ти да сложиш черно по колелата! Няма да сбъркаш! :)

Венци е виновен, но още не са готови всички снимки.

Иначе ще помоля по-късно днес за една метла на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заформя се нова поръчка от СуперШкода.

Какво ще кажете за това: o2-013.jpg

Или това:

o2-011.jpg

Колата е възможно най-далеч като двигател от vRs и не ми се иска да слагам същия спойлер.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице , аз пак ще си го кажа моето :) мен лично ми се е случвало да минавам покрай някоя шкода и като видя заден спойлер си викам - ей рс-ка. Да ама не. За това ако сложиш заден спойлер, поне според мен ще и трябва и един преден лип и накрайници на ауспуха. Освен това и джантите ще трябва да са по големи от 15. Даже да си го кажа -17-ки защото 16-ки пак не ми седи добре. Така , че ако смяташ да не пипаш предница и джанти , аз съм само за заден лип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 16" и по-големи за сега не се каня да слагам. А преден лип няма смисъл, и без това предницата е ниска.

По-късно ще кача една доработка на Венци да видите колко добре седи.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, коментирам това, което показваш и ти отговарям на конкретния въпрос. Няма да се ровя в СуперШкода, за да гледам какво се предлага. А и не ме интересува. В смисъл, да ти препоръчвам други варианти. Каквото на теб ти хареса го показваш.

На мен ми харесва първия спойлер.

 

п.п. Постарай се да даваш снимки на целия автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vNd4Q.jpg

Джантите аз съм ги плескал и не се справих много добре, но поне общата визия ще е близка до това.

 

ПС: Жоре, на мен също първия повече ми харесва, втория е вариация по-близка до vRs

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: Жоре, на мен също първия повече ми харесва, втория е вариация по-близка до vRs

 

няма значение каква вариация е. За мен е по-грозния.

 

п.п. дай сега и една снимка на спойлера, но с цвета на купето.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, не се сърди, но погледната така, както на снимката, черните джанти стоят отвратително !

Всичко друго е О.К., но автомобилът и така е тъмен.

Останалите елементи са добре, но жантитиии...

Разбира се, на снимка в близък план, осветена откъм джантите или реална такава, ще изглежда различно, но на тази са ужас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, на мен също не ми се искаше много да ги пипам, ама нали била трибагреник? Пък и на снимката седят и матови, там са много дребни детайлите и е много трудно да се направят добре на фотошоп

Ето така изглежда с черните огледала, спойлер и оригиналните джанти

post-235-0-90507500-1459623044_thumb.jpg
 

няма значение каква вариация е. За мен е по-грозния.
 
п.п. дай сега и една снимка на спойлера, но с цвета на купето.

Жоре, ще трябва да помоля Венци да го пипне.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, нищо не пречи джантите да останат светли. Така или иначе, ще останат светли елементи - фаровете и белите стъкла на стоповете за мигачи и задна.  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната джанта се губи и колкото и красива да е няма да се вижда още повече, че ти е тъмна колата. Аз стщо се бях насочил към черни джанти за миксра, но като разгледах реални снимки и се отказах.

Първият спойлер!

И си помисли за намеса на Пепи, колко още да остава от гаранцията? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И си помисли за намеса на Пепи, колко още да остава от гаранцията? :D

 

Е това е най-силната промяна! Тествам я всеки ден и все с усмивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.