Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз в клуба на Октавия - Вишната


Recommended Posts

Ице, черни джанти, особено в малък размер, винаги се губят визуално. Или трябва да ги избереш с някакъв по-светъл по тях детайл или целите да са сиви. Освен това, пак лично мнение, черното, лъскаво или мат, в комбинация или не с дран алуминии стана много масово. Има и трети вариант, който мен лично много повече ми допада от черното - тъмно сиво, по спецификациите го водят gun metal.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като на твоите джанти ли? Супер е, да, ама пак ще е "трибагреник"

А тоя цвят има и още един плюс - не му личи толкова, като се нахвърля с феродо  :derisive:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, какво значи трибагреник?!? Идеята на играта с цветовете е контраста да очертае детайлите, или определени линии на колата - така както ти харесва визуално на теб! Боядисай и дисковете, че и те са сребърни, по тая логика!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вземи само сивото от моите. Хем ще имаш тъмна джанта, хем няма да се губи. И на мръсотия и прах от накладките носи много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Колата след Великден влиза за пребоядисване на доста детайли. През това време мисля да отнеса стоповете и светлоотразителите на задната броня за леко потъмняване с фолио (Велко ме наведе на тази идея), както и огледалата - черни. Наесен 16" джанти ще станат с цвета на джантите на Юли. От заден лип/спойлер за момента се отказвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се чух с Борис/Bulaki от Булфолио. Разбрахме се, че за затъмняване на стоповете и светлоотразителите е хубаво да закарам цялата кола, за да се прецени на място с колко. Тогава ще направи и огледалата. След което ме удари съчмата и поръчах и лип за задния капак, който също ще фолирам при него в черно.

Надявам се колата за събора да е в идеално външно състояние, ще останат само джантите!

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я направо му кажи да измисли ден, в който и аз и ти да закараме колите и да пием бирички докато ги правят. За мен няма неудобен ден - ти реши :) Щото аз трябва да се чуя с него тея дни да каже кога да закарам моята за разкрасяване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим как ще застане. Винаги мога после да го фолирам в друг цвят или просто да го махна.

Освен това на колата на Сандето седи много добре.

Велко, първо трябва да ми приключат боядисването и да дойде липа. Най-вероятно средата на май.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес попаднах на нещо за което не се бях замислял - лакиране на стопове. Гледах че може да се потъмни със спрей само светлата част и да се лакира. Дали няма да е по-добре вариант, от колкото цялостното фолиране??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, виж в темата за фолио на стъкла съм дал една ФБ страница на такъв майстор. Разгледай му ФБ и ще видиш как ги прави той. С некъв спрей от САЩ, и май това е най-добрия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не ги фолираш тея стопове? Не за друго, но ако пък не ти харесат в последствие - разлепяш и си готов :)

post-5-0-13677600-1492988118_thumb.jpg

post-5-0-48014700-1492988140_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, избираш по-прозрачно фолио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице мисля че бях гледал, че и с пласти дип спрей може да си ги затъмниш, ако ти се занимава сам. Зависи с колко слоя ги минеш и самото затъмнение. Поздрави! :)

П.С - ако не те изкефи лесно може да си се върнеш към сток визията

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-светли варианти, да. Като идеш при Борис го питай и ще ти покаже с какви неща разполага. Аз съм много доволен от работата му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Малко тийзъри от новата добавка. Ще е черна, на само в този цвят се продаваше.

post-235-0-21806500-1498572810_thumb.jpgpost-235-0-72495500-1498572821_thumb.jpgpost-235-0-07410800-1498572836_thumb.jpgpost-235-0-40470000-1498572844_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих я оставил така, и ако още мислиш, според мен ще и отива и по-тъмни задни светлини, но не чак като на Велко. Лично мнение, как на мен ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-тъмни задни светлини - да, по-светли от на Велко, тя и колата ми е по-светла. Обаче няма как да я оставя така, тоя цвят "карбон" ми е супер противен. Отделно, че просто няма на какво да се върже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черно, черно! Отпред решетката, капаците на огледалата - с тях да се върже. Само едни леко спойлерче/козирка над задния джам липсва вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама ще почака малко, че нещо много глезотии станаха. Сега чакам led крушки за късите, дневните и предните габарити, а и края на ноември ще дойде реда при Пепи за още коне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, тоя цвят "карбон" ми е супер противен. Отделно, че просто няма на какво да се върже.

 

:eusa_clap: все едно си опънал змийска кожа на задния капак. На какво очакваш да се върже този кич!

Може леко да опушиш стоповете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.