Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз в клуба на Октавия - Вишната


Recommended Posts

След два месеца и половина чакане отново имам Шкода s_flag За сега само една снимка, но този цвят трябва да се снима на слънце и пак не може да се хване как изглежда!

post-507-138453432149_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита!

И да я караш дъъъълго, дъъъълго, дъъъълго! :smt017

Пък ще казваш колко км минаваш с пълен резервоар!

Хубава е - я какъв вид има, на расова хрътка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията!

...Цвета е трепач.Много хубав цвят си избрал.

Аз тоя цвят си го харесах на Супърб, ама не ми се събира в гаража smile091

Да ти е честита!

...Пък ще казваш колко км минаваш с пълен резервоар!...

Като гледам няма да е скоро - снощи и днес 50 км. мнооого централно градско в София - 6.0/100 по борд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега! Супер цвят си избрал. Определено рядк осе среща този цвят. Пожелвам само радостни моенти с колицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е! Да й вържеш едно червено кончЕ! Страшна! Цветът е убийствен :) Много безаварийни мигове с нея!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито - много добре изглежда. Много безаварийни километри и със здраве да си я караш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря на всички за пожеланията! Пък тази неделя е първата за декември, тъй че ако не ми мине котка път ще дойда на НИМ с кашон smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда возилото. Цвят и визия на шест+. Само да те радва и много безаварийни километри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 км. мнооого централно градско в София - 6.0/100 по борд!

smile048 :-k

Да не ти е развален борда? :lol:

 

Честито!

Ще се радвам да я видя пред НИМ. Дано да е слънчево!

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Тая тема много паяжини хвана, колата претърпя някои оптични промени - педали, амортисьора на предния капака, дехромиране, фолиране на фаровете, смяната на емблемите, черната решетка - и трябва да взема да ги изброя тук.

Обаче сега въпроса е различен - както Психо написа в една тема, започнеш ли с черното, трудно се спира. Рамката на предната решетка е черна. Сега съм замислил да фолирам в черно капаците на огледалата, както и да сложа спойлер на капака, също черен. За спойлера по принцип не ми се иска голям като на РС (въпреки че ако някой знае да се продава някъде такъв на прилична цена може и да размисля, или ако Венци ме осветли как точно се е сдобил с бюджетен такъв  :fiu: )

Иначе се колебая между тези двата вида, като категорично повече ми харесва модела на първите две снимки, този на вторите две обаче е по-прибран и може би е по-подходящ (и е на половин цена  :tell_me: - сигурно това ме привлича в него)

post-235-0-38477600-1459277347_thumb.jpgpost-235-0-85067400-1459277347_thumb.jpgpost-235-0-14449400-1459277348_thumb.jpgpost-235-0-44397700-1459277348_thumb.jpg

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За спойлера по принцип не ми се иска голям като на РС (въпреки че ако някой знае да се продава някъде такъв на прилична цена може и да размисля, или ако Венци ме осветли как точно се е сдобил с бюджетен такъв  :fiu: )...

 

Ето го моят спойлер - този човек го е правил, приятел го взе и ми го прати с еконт ;) доставката тогава беше 54лв + спойлера е 70лв + 50-60лв за боя :) Това е всичко. Монтажа е много лесен (има го сниман в моята тема). Ако някой се разкарва из чеЖко - може да ти свърши бързо работата :)

 

Поздрави

 

ПП: На мен твоята би ми харесала с този спойлер повече, отколкото с малките липчета... така си мисля :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, трябва ти един "лип", без значение кой от двата и да е в цвета на вишнЯта!

Ако си решил да го даваш "хард", вече ти трябва спойлерче - черно, но и поне черен "лип" за бронята /чак спортен дифузьор, можи и да и дойде в повече/.

Амааа, въпрос на вкус и възприятия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично спойлер ми харесва повече от заден лип , но от друга страна сложиш ли задна добавка , помисли и за преден нож или лип или там кой както му вика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Данчо, чак до там не ми се иска да стигам. За това ми се искаше да е само лип като на Хипо на Боре, но черен за да продължа линията на решетката и огледалата.

Чакам още мнения, включително и негативни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-малкия лип в черно, на кола в този тъмен цвят, според мен няма да седи много добре. Ако държиш да е черен, аз гласувам за по-големия.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.