Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 1 vRS powered by Pepino Racing


sharpshooter_

Recommended Posts

  • Отговори 256
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sharpshooter_

    84

  • masterOne

    19

  • mRt

    16

  • BlackPearl

    7

Най-много писали в темата

”Аве ой, алоу!” Това по пластмасата не работи!!! Та... Файда няма за чоплещите бронята/пластмасите говедца, пичу'и!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живота е твърде кратък да се ядосваме (много) за такива неща :) Малко спам ми е мнението, но ако знаете как по грешка пратих два скъпи волана в кашон, заедно с други 4 кашона с книги на тъща ми в  Ловеч и два дни живях с мисълта, че съм ги изхвърлил с други подобни кашони, но пълни с боклуци :blush: :fool:  :sorry: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

Благодаря Пепи :) Много се радвам, че на събора най-накрая се запознахме и успях да разгледам уникалния ти автомобил! Няма да скрия и задоволството си, че не го "разглеждах" само отзад на пистата :P:D

Ах ако бях дошъл и аз подготвен за пистата (олекотен и с 16-ки ) ,щеше да я познаваш в детайли задницата  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ах ако бях дошъл и аз подготвен за пистата (олекотен и с 16-ки ) ,щеше да я познаваш в детайли задницата  

Една крачка пред теб съм, вече съм си уговорил 15ки за догодина :P

 

Вчера между другото, тръгвайки от работа и потегляйки с колата, разбрах как приятно са ме изненадали отзад :D За да не си помисли някой нещо нередно, ще дам малко повече инфо. Та, докато приближавах колата видях защипани на предната чистачка едно найлоново пликче и някакво листче. В първия момент си помислих, че някой е ударил колата и си е оставил номера и малко преди да препсувам, вече бях достстъчно близо за да видя "листчето" :D

post-11404-0-36305100-1438284602_thumb.jpg

Естествено се зарадвах на приятелския поздрав, а и че никой не ми беше ударил колата :D Качих се в колата и потеглих, но пък донякъде замислен, какво точно е искал да каже лирическият герой? В този момент погледнах найлоновото пликче с лепенка на Шкода и се сетих, как преди няколко дни си говорихме, че той си е купил декоративна капачка за "ухото" за теглене от ЕТ....ии загрях :D Естествено веднага скочих на спирачки и заврях главата под задната броня

post-11404-0-72357800-1438284918_thumb.jpg

post-11404-0-16112200-1438284935_thumb.jpg

Та, другаря Любомиров е отишъл до ЕТ, купил е капачката и ми е издирил колата (с хитър разпит по вайбър) за да я монтира...направо нямам думи!!!

Страшно готин жест, за който съм ти безкрайно благодарен адаш!

 

И допълвам темата с последната новост, със специалното съдействие на Иво Динков

Преди:

post-11404-0-92477600-1438285328_thumb.jpg

 

След:

post-11404-0-88017900-1438285349_thumb.jpg

post-11404-0-01643200-1438285364_thumb.jpg

post-11404-0-11101400-1438285382_thumb.jpg

 

Иво, благодаря за коректното отношение и за прекрасната стойка!

 

С две думи страшно много се кефя и на двата аксесоара!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

...и последен ъпдейт на темата от мен. Причината - малко ламБи по таблото, заради заден ляв датчик на ABS-а и понеже не е етично и нормално да продавам/предавам буркановоза в такъв вид и състояние, се наложи подмяната на датчика  :)

post-11404-0-65479500-1443264874_thumb.jpg

post-11404-0-47797000-1443264882_thumb.jpg

 

..и разбира се баш майстора

post-11404-0-85495700-1443264888_thumb.jpg

 

Това беше и последната манипулация инициирана от моя милост. От тук нататък новият собственик на буркановоза ще си прецени дали ще има още заигравки.

 

Тук искам да изкажа огромните си благодарности на всички приятели (няма да изброявам поименно), които ми помагаха през тези три години за всеки един ъпдейт по Мис Септември! Крайният (за момента :)) резултат е благодарение и на всички вас, БЛАГОДАРЯ ВИ  :cheers:  :flag_skoda:

 

Понеже не знам дали новият собственик ще пожелае да продължи темата, моля за момента да бъде заключена! Ако в последствие той прецени, нека пише на мод екипа.

 

Поздрави! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.