Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто-сервиз Трансексперт - София


dude_BG

Recommended Posts

И сега ?! Тази сутрин светна check engin ...

 

Караш си докато отвори сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 342
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    68

  • shaft

    25

  • sauber

    23

  • legaltk

    13

Здравейте и от мен,

 

Миналата година посетих сервиза и мога да дам само положителни отзиви!

Накратко: Годишно обслужване на кола нов внос + смяна по спирачна система и някои неща по окачване.

 

за 13-14 години съм посетил доста сервизи с различни марки автомобили и мога да кажа ,че най-големите предимства на ТРАНСЕКСПЕРТ са:

 - сериозно отношение към проблемите на клиента и автомобила

 - личен контакт с обяснение кое и защо трябва и съответно препоръка.

 - можеш да се довериш, че ще свършат добре работа и ще ти кажат за всичко, което са забелязали.

 

като препоръки:

 - понякога има проблем да се свържеш с тях по телефон - дори и за нещо тривиално. Може да се помисли за това.

 

 

Благодаря им искрено и горещо ги препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес посетих за първи път въпросния сервиз. Доволен съм от обслужването и коректността, с която подходиха към мен и колата. Както спомена колегата Мишеле по-горе, на мен също ми бе съобщено, че трябва да сменя разширителния съд за антифриз-а, тъй като почнал сериозно да се захабява. Много добро впечатление ми направи чистотата в сервиза, прецизността и точността, с която работят момчетата.

 

Скоро мисля пак да ги посетя, тъй като се оказа, че имам и други "консумативи" да сменям.

 

Поздрави за екипа на сервиза и дано продължават все така добре да работят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

в този сервиз правят ли проверка на ел. инсталация по колата. Разбират ли от тези неща или само са по смяна на дадени части и сензори?

 

Имам някъде утечка по някой кабел и цялата кола гасне а понякога само се рестартира и стигнахме до заключение, че някъде има нагорял кабел.

 

Ако някой ги е ползвал за такава услуга моля да драсне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро им звънни и попитай. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в този сервиз правят ли проверка на ел. инсталация по колата. Разбират ли от тези неща или само са по смяна на дадени части и сензори?

 

Имам някъде утечка по някой кабел и цялата кола гасне а понякога само се рестартира и стигнахме до заключение, че някъде има нагорял кабел.

 

Ако някой ги е ползвал за такава услуга моля да драсне.

Разбират!

На мен ми намериха счупен ПИН на предна дясна врата. Пратиха ми снимки точно какво да търся. После запоиха и смениха.

Иначе целият кабелен сноп беше 200 кинта в Еуратек, а за смяната се разглабя половината кола.

И все пак, най-добре им звъннете по телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Миналата седмица бях отново в сервиза за смяна на задни биалети + комплект задни пружини и разширителен съд за антифриза. Всичко мина отново много добре, бързо и качествено, за което благодаря на Евгени и неговите колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз ги посетих. Смениха маслото и филтъра на халдекса на Супърба. Приятни и компетентни хора. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

 

Наложи ми се отново да посетя Евгени поради тропане в задницата.

Естествено отново ми обясни всичко мнооого подробно и изчерпателно.

Оказа се че освен проблем с горен опорен тампон на задния амортисьор ми се е напукало и казанчето за охладителната течност.

 

За тези, които са сменяли амортисьори при него, най-вероятно ще отидат отново (ако са Sachs) тъй като това е продуктов дефект, който се покрива от гаранцията им.

За щастие Евгени успя още същият ден да намери часта, която да не е от същата партида и да отстрани проблема.

 

Отново останах много доволен от бързината му, изчерпателното и търпеливо обяснение. Показа за пореден път, че ще е грешка ако се посети различен от неговият сервиз.

 

Адмирации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

...Днес за първи път посетих сервиза - смяна на масло и филтри, както и за инспекция на колата(което беше по-важното) . Мога да кажа само , че съжалявам че толкова късно отидох при тях и с риск да повторя колегата от горния пост и много други - супер компетентно , изчерпателно и търпеливо обяснение на проблемите . Единственото ми "оплакване" е в проблемите които откриха - за щастие е доста навреме,защото повечето са в начален стадии, та направихме една бърза програма за разпределение на работата и най-вече финансите  :wacko_2: във времето.  Не съм минавал през много майстори преди това за Шкодата, но или са спали или колата рязко е тръгнала към разпад в последните 5-6месеца  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да открия 2018-та с още един положителен коментар :)

 

Преди Коледа дойде време за смяна на масло и филтри на Опела на жена ми. Бях си записал предварително час. Чакането си заслужаваше, както винаги. Обстойно прегледан автомобил и педантично сменени консумативи. Маслото и филтрите, както обикновено, за да съм сигурен, че са читави, ги взех от сервиза. Със записването на часа за Опела, споделих на Гената, че на Шкодата й е студено, без значение от лъжливото показание на стрелката за температурата. Бавно загрява, рядко достига оптимална работна температура (само в задръстване), а при спускане на моторна спирачка изстива до 55-60 градуса. Нещата бяха ясни - термостат. Поръчах си го от него, като имах възможност за избор на марка и цена. По обективни причини не мога да карам две коли едновременно. На следващия ден докарах Шкодата и след чиста, без следи от сервизна намеса работа, колата вече загрява бързо, държи 90-95 градуса, а при няколко километра спускане на моторна спирачка температурата не пада под 88 градуса. Няма как да не съм доволен :)

 

Желая на екипа на Трансексперт много здраве, щастие, поводи за усмивки и още повече доволни клиенти през новата година. С качеството на услугите, които предлагат и отношението към клиента и автомобила му, определено го заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един позитивен отзив и от мен.

Освен, че ми обслужиха кутията супер и то на супер цена, бандата са огледали и колата за евентуални проблеми. Открит е такъв с казанчето за антифира, което вече е поръчано :)

Оправиха ми и скърцащата кора на една от задните врати, за което не ми взеха пари.

Благодарности за отношението и добрата работа! Това със сигурност е най-добрият сервиз в който съм бил!

 

п.с. - Е така става, когато по всяка вероятност никога не е сменяно масло на кутия, която е на 220К. За щастие няма признаци за проблеми. Ако не друго, поне сега ще имат и боза в сервиза :D

 

post-13784-0-12594400-1515152448_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен една положителна оценка на сервиза.Днес го посетих за първи път и останах очарован от отношението,експертния цялостен преглед и диагностика както и смяната на масло и филтри по колата.Съставихме план за ремонти във времето по приоритети  и съм убеден ,че това е моя сервиз за в бъдеще.Дано продължат в същия дух и занапред и не развалят положителните отзиви за тях.Браво момчета от сервиза,не ви познавам но сте много точни.Ще ви препоръчвам и на приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Привет!

Планирам да посетя сервиз ''Трансексперт''. Нали е този на ''Околовръстен път'', близо до ''Порше Изток'', т.е. в София няма друг с такова име? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е. При разклона за Герман.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

За първи ( и единствен за сега ) път посетих сервиза средата на Януари. Проблема ми беше че нещо беше почнало да "вие" около пистовия ремък.
Оставих колата за цяла седмица тъй като не ми трябваше през това време. Евгени ми се обади многократно по телефона да обясни какво са открили за проблема който исках да бъде решен. Също така намериха и допълнителни проблеми които бяха търпеливо коментирани по телефона.

Като финал сменихме ролките на пистовия ремък, самия ремък и водната помпа за да елеминираме шума заради който всъщност им откарах колата. Резултата разбира се е че шума изчезна :)
От допълнителните открити проблеми отстранихме почти всички. Тампони на носачи, предни и задни биалетки. Осезаем резултат има и тук тъй като усещам как колата вече не тресе като спира от високи скорости.

Нямам забележки. А се считам за претенциозен клиент :) Поздрави на всички от екипа им!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Миналата седмица отново посетих любимия сервиз. Този път за семейния бебевоз. Отдавна не му бях пипал ходовата част и дойде време за някои дребни ремонти - задни биалетки и щанги. Отстранен беше и един теч на течността за чистачки, при връзката между помпата и маркуча. Накрая завършихме с реглаж на преден и заден мост. Отново съм много доволен от качеството на услугите в Трансексперт, както и от човешкото отношение и професионализма на екипа.

 

И понеже обичам да пускам снимки от сервиза, ето две:

 

IMG_0332.JPG IMG_0329.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Днес за пореден път съм доволен от сервиза.Смяна на предни и задни дискове и накладки.Доволен съм от отношението, професионализма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти навсякъде в района на Младост автомивките и гуми центровете са под всякаква критика. Мръсни и занемарени. Персонала е намръщен. Собсвеник и служители, никой от тях няма желание да задържи клиент. Всичко е на конвейра, без мисъл, желание и най-вече уважение към клиента (или парите му). С всичко това се сблъсках днес сутринта. Бързах и нямах време да се отбия до Трансексперт. Реших, че мога набързо да измия колата, да я преобуя и да ходя на работа. Но... След час и половина ходене по мъките и обикаляне, пак стигнах до клубния за София сервиз. В който, както винаги, персонала е любезен, подхожда с разбиране и уважение. И най-вече - има желание за работа. При това да я свърши качествено, за да се върне клиента отново. По-добре да бях седял и да чакам 1 час да дойде моя ред в Трансексперт, отколкото да се лутам из мизерията...

 

Та така. След мрачното сутрешно настроение, предизвикано от родната действителност, отново си тръгнах с умивка от Трансексперт. Май има защо :)

 

IMG_0030-te.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дена след RS-ката, семейното комби се сдоби с 4 нови гуми. Работата, както винаги, беше извършена прецизно, внимателно и с нужните умения. На едната снимка се вижда специализирания инструмент за вадене и събиране в него на капачките на болтовете. Имах някои въпроси, свързани с колата. На всичките получих изчерпателен отговор, на достъпен за лаици като мен език.

 

Всеки похарчен в Трансексперт лев е 100% оправдан. Без значение дали ще е за смяна на гуми, масло и филтри или ремонт по автомобила. Няма как да не съм доволен. За пореден път.

 

IMG_0041.jpg IMG_0044.jpg IMG_0045.jpg IMG_0047.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес само до обяд бяхме 4бр. Шкоди,плюс едно Кади на колега от клуба.

Аз откога му разправям на Евгени да слага логото на марката отгоре на сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.