Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто-сервиз Трансексперт - София


dude_BG

Recommended Posts

Искам да благодаря на г-н Евгени Младенов и неговия екип за професионално свършената работа и отношение към мен и моята Октавия .Надявам се съвсем скоро да превърнем " грозното пате " в " лебед " :D ...

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 342
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    68

  • shaft

    25

  • sauber

    23

  • legaltk

    13

  • 3 седмици по-късно...

Малко със закъснение, но отново доволен. В началото на декември се появи едно стържене, като от ролка. Така или иначе наближаваше време за смяна, отидох до Трансексперт, приехме коя е проблемната ролка и се разбрахме за първата свободна дата, а именно 28.12. След като оставих колата след час ми се обадиха, не е от ролките, от ролката съединител за компресора на климатика е, какво да правят, тъй като може ангренажа и ролките да издържат до плановата смяна след 7-8к км. Реших че, няма какво да чакам месец и пак да си губя времето и да сменят всичко. Плюс някои мои ъпгрейди и накрая се обадиха да попитат какво да правят старите части. Изключително коректни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес си взех о2ката от сервиза. Както винаги всичко е наред, Евгени и екипа му смениха маховик комплект със съединител, тампони на скоростите, вътрешни и външни карета и филтъра на купето. За пореден път съм много доволен от тяхната работа! Поздрави и благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен клиент! Вчера сутринта имах час за масло с филтри и дискове с накладки - всичко бързо, точно и коректно. Да не забравя и приятния разговор с Евгени!

ПС) не бях ходил в сервиза досега и четяйки тази тема си мисля "Брех само доволни хора тук". Нали българите сме свикнали малко с недоверие да гледаме на нещата, НО сервиза наистина си заслужава. Момчета не се променяйте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Колеги, да не отварям нова тема и пиша тук.

 

Изглежда ще ми се наложи да мина реглаж на моята Фабия. Може ли да препоръчате актуален читав сервиз за тази услуга в София?

 

Тук прочетох многодобри отзиви за Трансексперт.

 

В друга тема намерих по-стари също отлични отзиви за реглаж в автосервиз Експрес-2 (на картата видях, че е някъде в Дружба).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди до Трансексперт и ще свършите работа. Иначе, преди време Експрес-2 беше най-доброто, което знаех аз. Обаче от там имам двама познати, които се оплакваха, че са се връщали единият два, другият три пъти, докато направят всичко както трябва - не знам. Реглаж досега не съм правил на моя кола, но в Трансексперт приятел ходи за ремонт на цялата предница + реглаж - доста е доволен. Казва, че всичко е на ниво и е точно. :)

 

Моят съвет е пробвай при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за Трансексперт. Ползвам съм ги само веднъж, но при нужда бих повторил без да се замисля. Смея да твърдя, че това е най-добрият реглаж, който ми е правен (макар и това да е малко субективно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

+1

Бързо, качествено и надеждно си вършат работата!!!

1. Смяна на масло и филтри.

2. Смяна на термостат.

3. Отзад - нови спирачни дискове, накладки и супорти.

.......... много приятно впечатление ми направи, че без да съм им казвал /то и аз не знаех/ са видяли и сменили лампичката на десния стоп!

:champion:

 

П.п. Забравих да добавя и за кратката и приятна среща с Младен, който продължава работата по неговата уникална шкода.

:hello:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега четейки тук се сетих, че съм пропуснал да напиша отзив. Да, минах както бях написал за въпросния реглаж и останах повече от доволен!

 

Много внимателни, обясниха ми прецизно, изслушаха ме. Преди самата процедура покриха седалката да не се изцапа - нещо много рядко срещано.

 

Бях си записал предварително час. Предполагам, че е желателно всеки да го прави.

 

Пак ще отида там, ако имам нужда от нещо по ходовата част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък и аз бях в сервиза за няколко интервенции - всичко бързо, точно и прецизно. Малко мохабет с Евгени - абе всичко идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път огромни благодарности за Евгени! Този път за интервенция по Голфчето.

Проблем, който 3 м. ми пилеше нервите, беше точно диагностициран и отстранен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря на Евгени и другите хора от сервиза за всичко, което направиха по колата в началото на месеца (цялостна подмяна на спирачната система на задния мост, отстранени проблеми по предното окачване и един теч на масло от двигателя). Вече си имам нормални задни спирачки и вибрациите при спиране изчезнаха. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За пореден път съм страшно доволен и благодарен за чудесно свършената работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Отново дойде време за смяна на масло и филтри. И отново съм меко казано (написано) доволен. Явно не само аз, защото си записах час за седмица напред, доста Шкоди имаше преди мен. Но чакането в този сервиз винаги е оправдано и си заслужава. Докато пиех кафе на прохладна сянка бях сигурен, че колата ми е в добри ръце и няма нужда да вися около нея. Само професионалист и човек, който си върши съвестно работата, когато му докарат кола за смяна на консумативи ще я огледа цялата за настоящи или наближаващи проблеми, вместо да смени маслото и да ти пожелае приятен ден, както правят почти навсякъде. Та покрай смяната на маслото стана ясно, че трябва да сменя и разширителния съд. На места пластмасата се беше амортизирала и въпрос на кратко време беше да цъфне. Което в града "само" щеше да омаже всичко около мотора с антифриз, а на път - директно да ме остави. Оказа се, че О2 често страдат от този проблем когато натрупат годинки зад гърба си. Хубавото е, че на повечето модификации казанчетата са еднакви и в Трансексперт имаха налични.

 

Това е моят сервиз! Благодаря на Гената и Марто за всичко! Снимки, както винаги, има. Но снимах срещу светлината, сори.

 

В Трансексперт никога не е скучно:

2017_07_25 001.jpg

 

Поредната смяна на масло и филтри:

2017_07_25 003.jpg 2017_07_25 004.jpg 2017_07_25 005.jpg

 

Бръм, бръм с новото масълце:

2017_07_25 006.jpg

 

И понеже по-горе споменах, че Шкоди винаги има в сервиза, ето една от тях:

2017_07_25 007.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да знае сервиза работи ли ? Защото телефона на г-н Младенов е изключен . Вероятно е в заслужена почивка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 14 Август са в почивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.