Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

100те най-грозни автомобила. Класация на британския "Телеграф"

http://www.telegraph.co.uk/motoring/pic ... -cars.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100те най-грозни автомобила. Класация на британския "Телеграф"

http://www.telegraph.co.uk/motoring/pic ... -cars.html

 

Доста... как да кажа... "относителна" класация. В началото (около 100-ното място) има коли, които са топ 10, а в същото време в края (около топ 10) има коли, които се чудя защо изобщо са в класацията, но както и да е, все пак е английска. А английският вкус явно е странен дори и за самите англичани. Дори и в тази класация е пълно (да не казвам, че преобладават) с английски коли. Иначе според този чарт сме на 52-ро място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста... как да кажа... "относителна" класация. В началото (около 100-ното място) има коли, които са топ 10, а в същото време в края (около топ 10) има коли, които се чудя защо изобщо са в класацията, но както и да е, все пак е английска. А английският вкус явно е странен дори и за самите англичани. Дори и в тази класация е пълно (да не казвам, че преобладават) с английски коли. Иначе според този чарт сме на 52-ро място...

Аз мисля, че началото е около първите места и колкото отиваш по- назад, толкова колите стават по- красиви. ;) Принципа би трябвало да е такъв. Ние сме в "златната среда", а и съм убеден, че Шкода е в тази класация, заради бялата решетка/на снимката/.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста... как да кажа... "относителна" класация. В началото (около 100-ното място) има коли, които са топ 10, а в същото време в края (около топ 10) има коли, които се чудя защо изобщо са в класацията, но както и да е, все пак е английска. А английският вкус явно е странен дори и за самите англичани. Дори и в тази класация е пълно (да не казвам, че преобладават) с английски коли. Иначе според този чарт сме на 52-ро място...

Аз мисля, че началото е около първите места и колкото отиваш по- назад, толкова колите стават по- красиви. ;) Принципа би трябвало да е такъв. Ние сме в "златната среда", а и съм убеден, че Шкода е в тази класация, заради бялата решетка/на снимката/.:D

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Легендата на чешкия рали спорт Емил Тринер със 130RS губи от БМВ М3 на финала на шампионата за класически бегачки... размерът под капака има значение smile049

http://www.youtube.com/watch?v=fF-wIAHuSPQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Жалко само, че сигурно няма да ще да се качи в Шкода.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

smile126 Кога влиза в серийно производство? Малко ще е кофти зимата ама...

 

;)

 

Имало го е в серийно производство.

 

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам какво да кажа smile175

 

http://mnogozle.com/video13005_kak-se-v ... -kola.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпаци! Те и маймуните знаят кво става с износените накладки!

А за съвременните каруцари, съвременните коли имат сигнализация на таблото за това.

 

п.п. Ники, нищо лично smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... smile048

Ха, интересно дали ще може да полети това :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда изумително =D>

Обаче нещо не ми е ясно... Дизел ли е... бензин ли.... няма свещи, а пък с компресията не вярвам да е достатъчно добре, за да е дизел :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митрополит Кирил: Слава Богу, че има такива дарители Блажиш ли, блажиш ли, дядо попе? ](*,) *аси наглеците са тия! :smt0344
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... *аси наглеците са тия! :smt0344

Безсрамници мръсни - дарение било... продай го и си купи нещо за три бона бе попе... Ама е интересно и кой подарява марка, която няма официален вносител в нашата родина. Пу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.