Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

има ли начин да се включат дневни светллини на фабия 2


mihael nikolov

Recommended Posts

Най-добре върви в ЕТ, мисля че се добавяше допълнително реле и после се активираше софтуерно или хардуерно. DRL е направен през късите светлини ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че фабрично се добавят дневни светлино до халогените. В ЕТ искат 90лв. за едно реле... Малко прекалено ми се струва. Питането ми е свързано с това, длаи може само софтуерно да се активират късите светлини да служат и като дневни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че фабрично се добавят дневни светлино до халогените. В ЕТ искат 90лв. за едно реле... Малко прекалено ми се струва. Питането ми е свързано с това, длаи може само софтуерно да се активират късите светлини да служат и като дневни.

 

Не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти комплект ВЕА700002 за да може да работят късите ти светлини като дневни светлини:

http://www.drive2.ru/cars/skoda/fabia_c ... 152198320/

Ако се потърси може да се намери на цени от 25-35 евро.

http://www.autodilyhh.sk/rele-pro-denni ... sk?brand=0

А ако цената която казваш 90 лева , включва и монтажа, не е толкова зле. Щото като се купят трябва и да се монтират. И не е само едно реле, ами е цялата инсталация за осъществяване на дневните светлини.

Тук вече е писано:

viewtopic.php?f=8&t=30586

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата се случиха благодарение на

http://smartdrl.com/index.html

50 лева модул за 30% към дългите - с плавно палене и гасене - 20 лв. за монтаж

Фабия 1

активира се със запалване на двигателя и спира с изгасване на същия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен релето ми излезна 30лв+10лв за монтаж./Релето пак си беше чешко!

Извадиха ми ключа долу в ляво за светлините,закачиха го към него и го напъхаха навътре,после вкараха и ключа и всичко си заспа.Все едно не е пипана хич. При запалване на колата ми се включват само късите светлини,таблото и отзад габаритите не ми светят.Та майсторите ме предупредиха ,при по мрачно време да си включвам светлините,че некой изодзадзе може да ме цуне! Покупката и монтажа бяха в Самоков че там имам вила ,пък и цените са народни. А за релето,човека който го продава се занимава с авточасти и ми е съсед,та преди да го вземе да го продава го е дал на негов познат жичкаджия да го провери и да каже как е ,та кабелите са дебели а не кат некои китайски боклуци да си запалиш инсталацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.