Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 17.06.2012г., версия 2012-1


Mishelle

Recommended Posts

Онзи ден, след разговор с Ивчо, установихме, че е крайно време да открием софийската скара. По традиция тя се провежда няколко пъти годишно, на Бонсови поляни. За тези от вас, които не са идвали до сега може да се организира групово потегляне от НИМ.

 

Би било добре някой да иде малко по-рано, за да запази мястото. Предвид хубавото време е възможно да има доста мераклии за неделен излет. Аз също ще се постарая да съм на линия от рано.

 

Дата: 17.06.2012г. (неделя).

Начален час на сбирката: 9:30 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трима се записваме, с опция да водим още една дама с нас, ако е свободна и има желание.

 

Ивчо, помниш ли как те тормозих една нощ със разкази за шашлици. smile001 Дойде време да си изпълня заканата, подготвяй се отсега. :mrgreen: smile027 Лютички ще са, по твой вкус.

 

Както винаги, ще носим повечко маси и столове, както и широки постелки за младите членове на клуба, да имат къде да лежат, да играят и да се търкалят на воля.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пробвам да дойда, без да обещавам още отсега. smile027 smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съма на изпит от 13ч., но като свърши съм горе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гониш класика,а? 3-0! smile027 Успех!

Надявам се на 5:0, че иначе лошо :) Мерси, братле :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, ми освен да ти помогна с масите и столовете след такава закана.

 

:smt017

 

Ще съм благодарен. Мое съм малко по-мощен, ма багажника си ми е същия :D . Има неща, които не се измерват в коне - приятелството, smile027 обема на багажника... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и друг факт: следващия уикенд е старта за 24те часа на Льо Ман, тъй че аз до следобяда съм пас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще намина да пием по-бира smile027

 

 

и друг факт: следващия уикенд е старта за 24те часа на Льо Ман, тъй че аз до следобяда съм пас

 

Боре, ти 24 часа плътно ли ще гледаш? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17792810151158200805116.jpg

 

Аз си пия на тази поляна биричката smile004

Заповядайте при мене smile117

 

Ааа...итър си ти жено.... s_flag

И ние покрай дунава така прайме smile027

 

По темата!

biser.or и фамилия възнамеряват да отидат на поляната на 17.06.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и друг факт: следващия уикенд е старта за 24те часа на Льо Ман' date=' тъй че аз до следобяда съм пас[/quote']

 

Боре, ти 24 часа плътно ли ще гледаш? ;)

 

 

след двата неуспешни опита миналите 2 години, тази ще се постарая да изкарам повече от 18 часа. сори, но просто ми е тръпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си пия на тази поляна биричката smile004

Заповядайте при мене smile117

 

На 20.07 мисля да мина..... да си там да си пийнем! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, се пазете от кърлежи, че там (около Камбаните) са ужасно много... :) Патил съм вече, супер пресен е случая... за 2 часа 4-5 кърлежа излових...

 

Поздрави

 

ПП: Вчера минах от там, поляната беше осеяна с бутилки и боклуци колкото си искате - имаше палаткаджии... Не знам, дали ще си изчистят, но мястото е превъзходно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО: предвид факта, че някой сериозно е позамърсил мястото в района на Камбаните, на което щяхме да правим скарата, след което не си го е почистил, има предложения от колеги да проведем скарата по традиция отново на Бонсови поляни. Заради мръсотията мисля решението за подходящо. Затова скарата ще се проведе отново на Бонсови поляни! (вижте първото мнение от темата).

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли пътя след Горна Баня как е - последно в края на март бях в този район и течеше ремонт до бонсовите и то основен ремонт на пътя :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

през горна баня пътя е отвратилелен пълно е с дупки а и на горе към поляните трябва да се кара внимателно преди 2 седмици вечерта ходихме там.ако мога ше намина като за първи път ама не е сигорно дали ше е с октавията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ако пък е толкова зле пътя, да се върнем тогава на идеята за Камбаните и да прежалим боклука. Няма време и следва да го решим. Какво правим и къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби доктора да ни събира от НИМ и газ на горе :D ..........................чак да не може да се мине с кола, не вярвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.