Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia VRS - Бушон на сд-то


Veselaa

Recommended Posts

Здравейте имам Octavia VRS и бих искала да попитам кои е бушона за сд-то понеже неработи а ми казаха че е възможно да е от него

 

На гърба на CD-то е... :) За жалост... ако за този говорим. Иначе, при бушоните нямаш ли едно картонче, на него пише кой бушон за какво е...

 

Ето примерна снимка къде е бушона:

IMAG0888.jpg

 

Това е гърба на CD-то... където са включени куплунзите за колонките и т.н.:

IMAG0891.jpg

 

Ако за този бушон става въпрос, понеже аз не съм видял никъде другаде да имам бушон за CD-то, разглабяй и това е... Ако искаш, мога да ти кажа как се разглабя, ако не знаеш:

Може да видиш тук, горе долу е идентично.

 

За да свалиш рамката около CD-то - отваряш пепелника, прокарваш ръка над капачето на пепелника и хващаш рамката - дърпаш и от там нататъка си ти - внимателно...

 

Успех! После се похвали, ако от това е било - все пак да си знаят и други.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много намерих аз каде е проблема направих както ми каза разглобих Всичко и намерих бушона ... 15 Ампера Още веднаж благодаря за помоща....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.