Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

Ако става въпрос за грозно, фотошопския фейслифт на Супърба горе е даже по-зле - ръбатите фарове и стопове изобщо не кореспондират с като цяло плавните извивки на купето, същото забелязах и при голямото Йети, явно са правени от един човек... добре, че са само на хартия, т.е. на файл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една красота:

 

http://fakti.bg/avto/19362-skoda-pusna-evtin-sedan

s_flag

 

Вярно не е грозна колата, за разлика от фабия 1 седан. Поне задницата й не изглежда като пришита с бели кОнци. Ама защо "Рапид", бре?! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, но много неудачен избор за име на модела. :smt018

+1

 

Най- би прилягало, името да бъде дадено на дългоочакваното двуврато купе, според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на снимка не ме въодушевява този т. нар. Rapid. Стоповете са почти като на Vectra B от 95-та...

 

025293393-big.jpg?r=0

 

Но май е доста по - добре от Polo-то:

 

sacarfan-vw-polo-sedan-7.jpg

 

Тук има още няколко снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Индия надали има хубави пътища, така че за това е висок. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефят кръглите фарове, най-малкото понеже продължават традицията от Йети... хубав SUV, но за хората от моята черга ще стане достъпен около 15 г след датата на производство, т.е. ще мога да си подаря един по случай пенсионирането :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машала!

 

 

 

Туй май е ФВ Тигуан с подменена предница. Няма лошо де, аз уважавам много Тигуана, ако има Йети като него - супер.

 

Има доста прилики между двете коли:

 

post-1162-138453338156_thumb.jpg

 

volkswagen-tiguan-2012-facelift-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машала!

Много ми харесва! Особено с кръглите фарове! Традиция и собствен почерк. Ако е без тях, ще е много обикновена предницата.

По- красива е от Тигуана smile035

 

п.п. няма ли и някоя снимка изотзадзе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки са някаква "гавра" с Октавия на фотошоп и се въртят повече от година из нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да е по-голяма от Тигуана?!?!?

 

Ще е, доколкото разбирам. По-скоро ще се "цели" в Туарега, ако не бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.