Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Škoda - нови модели


Recommended Posts

  • 7 месеци по-късно...

Не откривам да е писано за модела, та...

Skoda Scala - наследник на Rapid. В началото топ версията ще се предлага с 1.5tsi, dsg и куп благини (в т.ч. уж навсякъде меки материали), а след време (предполага се след като излезе О4VRS) ще има и VRS версия. 

Платформа - първата при Шкода MQB A8 платформа. Багажник - 467 литра, а със свалени седалки - 1,410 л. Дължина - 4,362 mm, ширина - 1,793мм и височина - 1,471 mm high. Междуосие - 2,649 mm. Доста добри параметри!

Ето едно клипче още с маскировката:

 

И едно без:

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още едно представяне на Фабия фейслифт. Харесва ми, като цялостен пакет. Няколко неща ми правят впечатление:

1. Яки джанти (с които возията не си я представям да е комфортна за тези, които търсят комфорт).

2. На муцуната все още не са й придали триобемна форма и седи малко "плоска" (все пак е красива!). Предполагам това подобрение го пазят за следващия  модел.

3. Не разбирам защо не пуснат лед лента на фара, а се придържат към тези крушки, които стоят евтино, а в същото време не е екстра, която да коства много производствени разходи. Отново - сигурно за следващия модел.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда супер количката, поне на снимки е супер :) Откакто се махна оня гей-дизайнер всичко се оправя, както се вижда. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, shaft написа:

 Откакто се махна оня гей-дизайнер всичко се оправя, както се вижда. ;)

true :)

1546930953070.thumb.jpg.557911e7e03366acbc364ceb27090366.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей бе човек, като го видя това горното и ми настръхват космИте в ушите... А на пътя като го видя (много често дори не го забелязвам, ама когато го забележа) се стремя да не гледам в него :(

 

След този рендер на новата Октавия 4 очакваме х1.5-х2 на цените на текущата, защото широката публика ще каже "уаааааааааау" и на дедовците в Шкода ще им подейства трибестан-а... ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре последно, че е забавно:

1546932182767.thumb.jpg.168739fb9a4e4ad1601aab21fbd7fb22.jpg

 

Ще им вдигнат леко цените. Четириокото остава в миналото завинаги. Само ме е яд за ВРСката, че не искат да я напомпат на 300к.с. или айде поне 272к.с. Особено, ако сложат 300к.с. на Голф GTI, както се говори. Макар, че и това все още е слух, защото други казват, че GTI ще стане 300к.с., ама само с перформанс пакет.

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УжасТно е. Ще посетя белия офис в чест на четириокото... 

 

Иначе... как да пуснат 300 коня на Октавия, когато трябва да се продава Голфу, който реално дава 60% от това, което дава Октавията... Няма как да стане. Ако пуснат 300 коня на Октавия - Голфу трябва да е 350-370, за да има смисъл от него. Затова... същото си остава - винаги назад с едни 60-70-80 коня и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stucata написа:

Аре последно, че е забавно:

1546932182767.thumb.jpg.168739fb9a4e4ad1601aab21fbd7fb22.jpg

 

Ще им вдигнат леко цените. Четириокото остава в миналото за винаги. Само ме е яд за ВРСката, че не искат да я напомпат на 300к.с. или айде поне 272к.с. Особено, ако сложат 300к.с. на Голф GTI, както се говори. Макар, че и това все още е слух, защото други казват, че GTI ще стане 300к.с., ама само с перформанс пакет.

Бастунчо?,кво ми сравняваш базова четириочка с грозни джанти и рефлекторни фарове с нарисувана ТОП версия на УЖ Октавия 2020-та.

п.п.Сложете един емотикон за удряне на шамар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахааха, това заслужавате вие - собствениците на недоразумението (къде ми е емотиконката?!) :D Баш такова сравнение, да е сриващо тази свлеч фейслифтова :)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, поне огледалата са еднакви - без никаква разлика :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stucata написа:

Хахахааха, това заслужавате вие - собствениците на недоразумението (къде ми е емотиконката?!) :D Баш такова сравнение, да е сриващо тази свлеч фейслифтова :)

 

То па твоя фейс на Супърба мноо убаФ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, igeorgiev82 написа:

То па твоя фейс на Супърба мноо убаФ?

Кротувай ся малко и си я карай докато излезе О4, че след това рязко ще я засилиш в стената за малко каско + доплащане за О4 :D

Ама побързай да си от първите, че мнозина с О3 фейс ще са по тази схема :D

 

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Stucata написа:

Само ме е яд за ВРСката, че не искат да я напомпат на 300к.с. или айде поне 272к.с. Особено, ако сложат 300к.с. на Голф GTI, както се говори. Макар, че и това все още е слух, защото други казват, че GTI ще стане 300к.с., ама само с перформанс пакет.

Ето една от статиите за Голф ГТИ:

https://carbuzz.com/news/next-volkswagen-gti-will-be-more-powerful-than-we-thought

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено доказват, че новите модели успяват да замажат мазалото на фейслифтовете. На мен много ми допада ОК4.

На мен леко ми прилича на новото БМВ 5-та серия като загледам фаровете.

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Само дано не изглежда, като "кАмик", такъв, какъвто да й го хвърлиш по прозореца... :D

 

При чайниците изглежда така:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Много ми харесва новата Октавия. И интериора е много приятен, като изключим тези телевизори и липсата на скоростен лост. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.