Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Ситигоу - първа среща и тест драйв с мъника!


skodaman

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • skodaman

    7

  • VALDO

    4

  • johnnie213

    4

  • didkotje

    4

Най-много писали в темата

Аз на моя мъник вече съм му пробвал багажника многократно, плюс падането на седалките - става си като комби от среден клас. Снощи например съм мъкнал 2 големи шкафа от ИКЕА, + няколко пудовки от Декатлон! :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Срещат се тук таме такива мъници,но изглежда никой не иска да ги коментира за плюсове и минуси! :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Първата ми среща беше онзи ден в салона на ЕТ. Качихме се двама души по 120 кг отпред и ни беше удобно. Колата е направена много добре като обем за автомобил от такъв клас. Вътре е много по приятно от колкото в други коли от по-високи класове като Пежо 207 например. Бях с братовчед ми който кара Е класа и непрекъснато се оплаква, че в моята Фабия му е тясно. Като седнахме в ситито, не му се вярваше, че е възможно да е толкова удобно. Количката е чудесна за града. Багажника също е съвсем приличен за такава мини кола. Нямаше версия с 4 врати в салона, предполагам, че ще е по-тясно отпред в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Шест години и един месец след последния ми пост в тази тема, когато тествах VW Up вече и аз (или по-скоро жена ми) си имам един мъник - братовчед на Skoda Citigo i VW UP - Seat Mii. :) Колата е с първа регистрация от юли 2015 г. и е с по-мощния двигател 75 к.с. и четири (пет) врати. Първите ни впечатления (мои и на жена ми) след изминати 50 км из София са доста положителни. :) Като работи на място все имам усещането, че един от цилиндрите ми не работи, но ще свикна - до момента съм карал все коли с 4-цилиндрови двигатели. :) Малко предадох марката, но така се случи ...

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.