Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Много приятна банда са Дърти Луупс. Вокалът е прекалено "сладникъв" за моя вкус, но пък си пасва в тяхното звучене. Благодаря!?

На 22.04.2020 г. at 22:06, joro-120L написа:

Поздрави, Влади! Как ме нацели с това изпълнение, не знам. Не си спомням да съм давал повод, че харесвам Steely Dan.

.....

Реших, че би ти харесало, предвид музикалния ти вкус. :)

Поздрав:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздрава! Много силно изпълнение. Как сменя размера само.... Добра е девойката.

Мен па не ме кефят жени рокаджийки. Особено инструменталисти и особено пък барабанисти. Не им върви. Може и да са по-кадърни от някои мъже, но не ги възприемам.

 

Преди 2 часа, axel написа:

 Вокалът е прекалено "сладникав" за моя вкус....

 

На същото мнение съм. И за моя вкус. Инструментала вАжи. Особено, като знам какъв е оригинала.

 

Да се реванширам с малко по-добри вокали ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази вечер ударих на колЕне след това... 


 



Инспектирах почти обстойно творчеството на Бет Харт и честно...  останах очрован! Но както се казва - на вкус и цвЕт - приятели ньет! Все пак споделям това, което ме е грабнало, защото духът на '90 ми е доста от ляво. Намирам доста алтърнатив в парчето - хубава тематика и приятно, НЕнатрапчиво, легато соло.
Наздраве!
А @maxrpm мисля че би се изкефил на частта от 2:15 до към 5:30

(последното е лична закачка) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва парче е готино, някой път ще отида да си крузвам по студентски с 30 и да си го пусна, в някво ей такова време в 2 часа... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси за поздрава , в Петък ме чака сериозна смяна на стиловете  и ще си подгрявам с това клипче в метрото. ;) Трябва да мина от 90тарски вулгаризми , към тежък траш, за около час... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно поздравче от мен за всички , дето да са се напрегАли , от 22:04

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Поздрав с най - великата песен на Криза , за всички метални хора от форума, които си пускат водата, след като отидат до едното място...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Mark Knopfler на 71 години днес. ?

 

Редактирано от FAV135
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади, ще ме извиниш за турцизмите, но ще ти кажа евала! А и някак ме изненада с това... Течението на темата в този поздрав ми заприлича на едно парче на българската Root Souljah. 

Реге, ска и т.н дъб-стайлинг са ми много на сърце.  С тази разлика, че не обичам клавири в ауфтакт за водещ ритъм, за сметка на китарите... Дет се вика чист roots. 

Парчето е много яко и свежо, за което благодаря! 

На свой ред пускам много любима версия на парче от едно лайф-радио, която (версия) е 100 пъти по-яка от студиината. Аз лично винаги предпочитам лайв пред студио. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 15.08.2020 г. at 2:10, Алекси Георгиев написа:

Влади, ще ме извиниш за турцизмите, но ще ти кажа евала! А и някак ме изненада с това... Течението на темата в този поздрав ми заприлича на едно парче на българската Root Souljah. 

Реге, ска и т.н дъб-стайлинг са ми много на сърце.  С тази разлика, че не обичам клавири в ауфтакт за водещ ритъм, за сметка на китарите... Дет се вика чист roots. 

Парчето е много яко и свежо, за което благодаря! 

На свой ред пускам много любима версия на парче от едно лайф-радио, която (версия) е 100 пъти по-яка от студиината. Аз лично винаги предпочитам лайв пред студио. 

 

И преди сме го обсъждали в тази тема, и двамата сме фенове на регето, но ти си по-roots от мен със сигурност.

Благодаря за парчето, не го бях чувал, но ми хареса много.?

На 4.08.2020 г. at 21:58, joro-120L написа:

Влади, благодаря. Много добри!

 

?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.