Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Жоре, преди малко писах в друга тема за музиката... Не ми обръщай внимание - не е важно да свириш, а да усещаш...

Наздраве!

Признавам, че не харесвам вокалите в оригинала, затова тази версия я намирам за страхотна!

 

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Признавам, че не харесвам вокалите в оригинала, затова тази версия я намирам за страхотна!

 

Имам чувството, че не му идва от вътре това парче на Петручи, но пък ме подсети за друго, което му се получава много добре.  :)

Поздрав:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, не! Тука просто не издържАх! След като чух и видях това, тоооолква ми стана весело и приятно, че нямаше как да не го споделя :) Па ако щете ме наречете всякакъв :)

 

Забравих да предупредя - особено внимание обърнете на шофьора на автобуса в края на клипа! Също така и на... дабълхенда :) йее..

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бог да го прости.

 

ФСБ е любимата ми Бг. група. Но, Ивайло Крайчовски не е сред фаворитите ми. По мое мнение нямаше как да замени Александър Бахаров.

 

При напускането на Бахаров, ФСБ провеждат конкурс за басист. Явяват се много кандидати и все добри инструменталисти.

Единствен Ивайло Крайчовски иска да си настрои баса преди да започне да свири. С това печели конкурса.

/Р. Бояджиев в интервю/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александър Бахаров е и композитор, написал някои от най-добрите парчета, и вокал.
За мен с него е най-добрият период на групата.
1984г. го слушах в зала Универсиада. Слушах го и миналата година в зала Армеец. Малко се изложи.
А Крайчовски (Бог да го прости) беше готин пич. Идвал е от време на време в офиса за авторски права.
Много земен, сладкодумен и отзивчив човек. Единствен той е бил до Пепи Славов в последните му дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ги гледал 82-3г. на концерт в Пловдив. В една панаирна палата. За първи път ги виждах на живо и беше голямо преживяване за мен.

 А. Бахаров, че малко се е изложил му е простено. За мен е достатъчно да го видим на сцената с групата след 35г.

 

 

.....А Крайчовски (Бог да го прости) беше готин пич. Идвал е от време на време в офиса за авторски права.
Много земен, сладкодумен и отзивчив човек. Единствен той е бил до Пепи Славов в последните му дни.

 

Чудесно е, че си познавал този човек. Същото впечатление е оставил и в мен. Нищо, че съм го гледал само по телевизията.

Беше и водещ на едно предаване, мисля.

Да, имали са някакви проблеми в групата и само той взема страната на Пепи Славов. /Чудесен барабанист! Светла му памет, че го споменаваме/

То и затова Ивайло Крайчовски от доста време не свири с тях. Последната им изява заедно е на турнето през 2000г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера мислих да пусна нещо на Пат Метини....    Много благодаря! :hi:

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

https://youtu.be/-ehdkncX7oA

КръвтЪ вода не става! :)

Спокойна вечер на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.