Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

Ooo, е-type... младост, радост, студенстки години... smile035

А аз откакто понаигравам мрежов Unreal tournament в нета от музикалния фон на нивата взех да се зарибявам и по по-актуални парчета като ТОВА и другото от подписа ми. Enjoy!

 

Edit: олеле бях объркал линка нещо, моля за извинение :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам темата... Много хубава идея. \:D/

 

В последно време има 2 банди, които много ме радват. И двете са доста нови, но все с познати лица. Могат спокойно да влязат в категорията "Супергрупи". т.е. Банди, които побират в себе си светила. При това - без капка преувеличение.

 

Едната е

. Тук няма нито един случаен човек - Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters), John Paul Jones (Led Zeppelin) и Josh Homme (Queens Of The Stone Age).

Официален сайт.

 

Другата банда също е доста интересна, макар и с по-млади изпълнители. В

са Jack White (основна движеща сила в The White Stripes и с The Raconteurs), Alison Mosshart, вокалистка на The Raconteurs, която има безобразен глас, сравним само с този на откачалката Siouxsie Sioux, Dean Fertita от Queens Of The Stone Age и Jack Lawrence от The Raconteurs.

 

Официален сайт.

 

Ето на каква вълна съм в последните няколко месеца. В заглавията на бандите са линкове към клиповете им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички които по една или друга причина и тази зима ще си попилеят здравето в МПС тата на градския

 

http://vbox7.com/play:9eeaa617

 

А това е за успокоение на нервите след използване на гореупоменатите МПС

http://www.youtube.com/watch?v=X5XG_Uck ... re=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички фенове на скоростният адреналин smile035 http://vbox7.com/play:ff2e0d88 Направо откачам на това парче smile048 Ама не го слушайте в колата, че води до нарушения на забраните за скорост...А това е за по- романтичните натури http://vbox7.com/play:9f4b183b&al=1&vid=51663

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е за успокоение на нервите след използване на гореупоменатите МПС

http://www.youtube.com/watch?v=X5XG_Uck ... re=related

Това май е по-релаксиращо, поне тематиката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и един

от един от любимците ми - Джон Лажоа. От една-две годинки е доста голям хит по Канадско. Чакам с нетърпение да издаде албум, че доста песни му се събраха вече. smile091 (Оказа се, че има албум... :D )

 

п.с. Моля, не приемайте кадрите буквално. Този човек е комедиант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Една песничка си намерих тези дни, и ... сутрин докато си пия кафето не мога да спра да я слушам smile049 Оставям си плейъра да върти само нея... Може и на някой от вас да хареса, въпреки че ми е пределно ясно че повечето сте или върли метъли или скрито слушате чалгичка... ;)

 

Препоръчвам да се слуша на добри колони, с не твърде много набримчен бас, все пакс е нежно парче :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! Браво бе! Този Мотаун-подобен звук в последно време все по-рядко може да се чуе в нещо, направено в последните години. Иначе, като сме подхванали лиричната вълна - няма как да не отбележа завръщането на Sade! След 10 години почивка мацката продължава в отнесения си стил, но този път е с мааааааааалко по-агресивни звуци! По принцип ми е малко еднообразна, но тази песен си струва вниманието.

 

p.s. Странно, свалили са клипа... До днес следобед го имаше... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах един достъ дълъг период в който спях на Sade.. Оставях някой диск тихичко за през цялата нощ.. няма такива яки сутрини просто, събуждах се супер позитвно зареден и спокоен и свеж..

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя човек, обаче е голямо откритие. Май всичките му неща са толкова позитивни! :D

 

И за да не е спам - малко "алтернативна" музика.

! Влюбих се от първо слушане в тези момчета!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много софистицирано взехме да го раздаваме и ако продължим - до утре ще сме напълнили поне 20 страници.

 

Ето нещо по-масово. Един от най-прекрасните клипове, правени някога.Поне според мен. А за дедо Фетбой Слим или хубаво - или нищо! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много софистицирано взехме да го раздаваме и ако продължим - до утре ще сме напълнили поне 20 страници.

 

Ето нещо по-масово. Един от най-прекрасните клипове, правени някога.Поне според мен. А за дедо Фетбой Слим или хубаво - или нищо! smile021

мммм ако ще говорим за чичо Норман Куук ..... ето това е страшно:

http://vbox7.com/play:848349a7

 

 

 

иначе аз съм на една вълна, истинските "дедовци" :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се разчувствах от Freak Power! Ето още нещо от чичката.

 

Иначе, и на мен днес ми е доста олдийс.

 

Цък!

 

 

Цък!

 

Хайде, стига ви за днес. Утре = пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе аз съм на една вълна, истинските "дедовци" :

 

Чичко Пол Роджърс рулз smile035 не случайно сега е заместник на великия Фреди в Куийн.

И от мен едно безсмъртно "олди", въпреки че групата за жалост отдавна не е между живите... често великите си отиват твърде рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дооооооообре, щом ще си говорим така...

Цък, за да няма после хък-мък! smile021

 

п.с. Онова хубавото момче със смешното елече, дългата коса и закачливите мустачки е чичко Ерик Клептън. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммммм даааа, и заедно с Джак Брус и Джинджър Бейкър това първата супер група (каквато всъщност са и Bad Company) smile035 smile035 smile035 smile035

 

smile027

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммммм даааа, и заедно с Джак Брус и Джинджър Бейкър това първата супер група (каквато всъщност са и Bad Company) smile035 smile035 smile035 smile035

 

smile027

 

 

 

Както и Traveling Wilburys и т.н. В последно време има голям бум на Супергрупи, създадени по тази схема. Them Crooked Vultures и The Dead Weather, за които съм споменавала по-назад, са два блестящи примера за такива банди.

 

Хайде да не пиша още един пост - последно от мен за днес.

 

Jimi Hendrix - Crosstown Traffic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.